Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sözleşmeleri hazırlayan yönetimin suçu it birşey yapmadı ki

yoksa feghouli ve belhanda daha cuzi ücret alsa mallıklarını göz ardı edebilirdik
cenk_ergun_aslan_in_transfer_bombalarini_acikladi_falcao_kalinic_h10387_2c0cf.jpg

geldi yine tipini sevdiğim "8 şampiyonluk yaşattı ve 2 senedir şampiyon yaptı" diyen futbol cahilleri.

ulan bu takım hocasız bile şampiyon oldu.
hamza ile 3 te 3 kupa aldı.

demek ki çok matah bişey değil bizim ligde şampiyon olmak.

görüyorsunuz zaten hüseyin cimşir ve kargalardan 7 yiyen okan bile şampiyon olacak nerdeyse
üstelik bu işi bizim bütçemizin yarısı ile yapıyorlar.

avrupada gol atamadan dönüyorduk nerdeyse ,ne diyorsunuz siz biatcı furbol cahilleri?
geçen sene de avrupa da rezil olduk.

bunlara rağmen hala hatasından ders çıkarmayan bir teknik heyet var ve
acun'un halısaha maçında bile takımını sürüklemeye mecali kalmamış Arda ve kanadı sürekli otoban olan Caner'in peşinden koşuyoruz.

idman olayına hiç girmiyorum bile.
avrupa'nın herhangi bir 2.liginden hoca geitirin daha iyi idman yaptırır.

neyse biraz daha kalsın bari de efsane yerine kestane olarak göndeririz.
siz biatçı futbol cahilleri belki o zaman gerçekleri anlar.
hatta seneye ilk yarı bitmeden bizim yerimize siz teneke bağlayacaksınız ;)
Yav madem o kadar kolay yoldan geçen şampiyon yapıyor bizi niye Terimsiz 15 senede 4 kere olmuşsun bir kişi de gelip bunu anlatsın bana Terim'in hiçbir özelliği yoksa. Hatta sen ve senin gibiler için özelliği olmasını bırak komisyoncu, tazminat peşinde koşan takıma çöpten başka bir şey doldurmayan, teknik taktik, antrenmandan bir haber birisi. Burada bir mantık hatası yok mu? Her işi yanlış yapıp üstüne kendi çıkarları için Galatasaray'ı zarara uğratmaktan çekinmeyen bu adam nasıl 20 tane kupa almış yaw? Bir yerde hata olmasın bak baya saçma duruyor.

Yav madem o kadar kolay yoldan geçen şampiyon yapıyor bizi niye Terimsiz 15 senede 4 kere olmuşsun bir kişi de gelip bunu anlatsın bana Terim'in hiçbir özelliği yoksa. Hatta sen ve senin gibiler için özelliği olmasını bırak komisyoncu, tazminat peşinde koşan takıma çöpten başka bir şey doldurmayan, teknik taktik, antrenmandan bir haber birisi. Burada bir mantık hatası yok mu? Her işi yanlış yapıp üstüne kendi çıkarları için Galatasaray'ı zarara uğratmaktan çekinmeyen bu adam nasıl 20 tane kupa almış yaw? Bir yerde hata olmasın bak baya saçma duruyor.

Bos yapiyorlar kardesim cunku. Bunlar mancini nisanda sampiyonlugu verince her sene sampiyon olacak degiliz ya diyordu. 2 sene SampiyoN yapan da yine terimdi :D

Terim e kurulan kadro ve imkanlar diğerlerine verilmediği için.

Terim e kurulan kadro ve imkanlar diğerlerine verilmediği için.
Sebep? Ünal Aysal aynı imkanları Prandelli ve Mancini'ye sunmadı mı mesela? Sunmadıysa neden? Sonuçta 2 sezon üst üst şampiyon olmuş, ş.l.de çeyrek görmüş bir kadro bıraktı mesela onlara da sağlasaymış başkan. Tudor'un tek transfer döneminde harcadığı parayı Terim hiç harcamadı bu arada imkan falan demişken. Hatta gelir gelmez Badou satıldı yerine kimse alınmayınca Tudor'un çöpe attığı Donk'la şampiyon yaptı.

Sebep? Ünal Aysal aynı imkanları Prandelli ve Mancini'ye sunmadı mı mesela? Sunmadıysa neden? Sonuçta 2 sezon üst üst şampiyon olmuş, ş.l.de çeyrek görmüş bir kadro bıraktı mesela onlara da sağlasaymış başkan. Tudor'un tek transfer döneminde harcadığı parayı Terim hiç harcamadı bu arada imkan falan demişken. Hatta gelir gelmez Badou sayıldı yerine kimse alınmayınca Tudor'un çöpe attığı Donk'la şampiyon yaptı.
Sebebini ben nereden bileyim? Yönetime ve başkanlara sor.

Ligin ilk yarısı için her türlü eleştiri yapılabilir. Neredeyse havlu atmış durumdaydık. Ligin ikinci yarısında ise Kadıköy deplasmanı dahil 7 galibiyet, Sivas deplasmanı gibi zor bir deplasmanda iyi oyuna rağmen alınan beraberlik var. Sonrası zaten pandemi ve kaos. Ligin ikinci yarısı için hocayı eleştirmek benim içime sinmiyor. Çünkü biliyorum ki pandemi olmasa çatır çatır şampiyon yapacaktı. Canı sağ olsun. Yaşattığı mutlulukların yanında hiçbir şey değil bu sezon. Gelecek sezonlara etkisi olumlu olacaktır hatta.

Imparator terim

Kimsenin fikirleri değişmeyecek arkadaşlar. Bir Ateist, Müslüman'ın fikirlerini değiştirir mi? Değiştiremez. Müslüman da Ateistin öyle. Çünkü herkesin kendince argümanları var, doğruları var.

Ha birisini destekliyor veya desteklemiyor diye küfür etmek, argo kullanmak düpedüz şerefsizliktir, psikopatlıktır o ayrı boyut.

O zaman Galatasaray'da bir kural var benim bilmediğim/görmediğim. Başkan/yönetim kim olursa olsun Terim'e imkanlar verilir diğerlerine verilmez. Sebep? Çünkü öyle.

İkinci söylediğine katılıyorum tartışmamız bir yere varmaz.
Ahmet, şampiyon hoca bile kovulup yerine Fatih Hoca geldi zamanında. Fatih Hoca'ya tanınan imtiyazlar diğerlerine tanındığına inanıyor musun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt