Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 379 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav sen Fatih Terim'sin kendine gel artık be. Esip gürleyen adam olmuş pısırık adam.

Vallahi kafayı yiyeceğim, noldu hoca heyecanını mı kaybettin?

Bu açıklamaları yapan adam şimdiki saçma sapan pısırık boktan açıklamaları YA PA MAZ!

Bu adamı da saçma sapan teknik taktikle eleştirenler bir zahmet futbol mutbol izlemesin. Sahada mücadele yok aloooo. Fatih Terim mi diyor mücadele etmeyeceksiniz diye? Geçin bunları ya. En büyük hainler futbolcular. Önce mücadele etsinler teknik taktiği sonra konuşuruz zaten.

Yav sen Fatih Terim'sin kendine gel artık be. Esip gürleyen adam olmuş pısırık adam.

Vallahi kafayı yiyeceğim, noldu hoca heyecanını mı kaybettin?

Bu açıklamaları yapan adam şimdiki saçma sapan pısırık boktan açıklamaları YA PA MAZ!

Bu adamı da saçma sapan teknik taktikle eleştirenler bir zahmet futbol mutbol izlemesin. Sahada mücadele yok aloooo. Fatih Terim mi diyor mücadele etmeyeceksiniz diye? Geçin bunları ya. En büyük hainler futbolcular. Önce mücadele etsinler teknik taktiği sonra konuşuruz zaten.

Babel ve japanese o toplari atsa suan selcukun müthiş asistini konuşuyor olurduk, hatta kaptan guzellemeleri bile gorurduk ama mac gidince hicbir şeyin önemi, değeri kalmıyor

Babel ve japanese o toplari atsa suan selcukun müthiş asistini konuşuyor olurduk, hatta kaptan guzellemeleri bile gorurduk ama mac gidince hicbir şeyin önemi, değeri kalmıyor
Çıldıracam ya. Hatırlasana Fatih Terim'i geçmiş dönemlerde. Yossi Kohen misin lan bu bildiğimiz Terim olamaz. Bildiğimiz Terim çıkıp ağzına sıçmıştı herkesin.

Kulüp içerisinde inanılmaz büyük sorunlar var besbelli. Fatih Terim'i yönetim dahi istemiyor olabilir.

Albayrak'ı hatırla, ota boka röportaj verirdi. Nerede şimdi?

Bu arada dediğin doğru ama 1 kez bu duruma düşsek bu kadar tepki gelmez ama 1 değil 2 değil artık. Siz de bal gibi biliyorsunuz, ocak'tan sonra bu takımı toparlarsa sadece Fatih Terim toparlar başkası imkansız.

Ocak ayıyla ilgili neler planlıyor acaba? Feghouli'nin Ağustos ayından beri kötü oynadığının farkındadır sanırım. Feghouli ve Babel kanatlarıyla oynadığımızda takım hücumda tempo yapamıyor, top rakipe geçtiğinde de bu oyuncular savunmaya yardım etmiyor. Kanat beklerimiz Nagatomo ve Mariano atletik oyuncular değiler, geri dönüşlerde sıkıntı yaşıyorlar, hücum bindirmeleri de etkili değil. Orta sahada Belhanda basit top kayıpları yapıyor. Ocak ayında Feghouli, Babel kanatları yerine daha tempolu oyuncular düşünüyor mu? Nagatomo ve Mariano yerine daha atletik bekler mi isteyecek? Belhanda'nın yerine daha genç ve yaratıcı bir oyun kurucu alabilecek miyiz? Yoksa sadece elindeki kiralık futbolcuları gönderip -Nzonzi, Seri, Andone- yerlerine yenileri mi isteyecek? Esas sorunumuz ne? Seri'nin formsuz olması, Nzonzi'nin disiplinsizliği mi? Yoksa Feghouli, Babel, Belhanda, Nagatomo, Mariano gibi oyuncular mı?

Lan çık söyle ne bok dönüyor.
De madem ben bunları yönetemiyorum, dsiplin sağlayamıyorum. De kulübü satıyorlar. Sen de rahatla biz de rahatlayalım.

konu başlığını bulamadığım için buraya yazıyorum. fatih terim´in başarısızlığından ziyade yeni akım taraftar tipinden rahatsızım. maç içinde önde olduğumuz sürede bir ara mariano bir iki pas hatası yaptı, topa yetişemedi taraftar başladı ıslıklamaya. o kısmı seyretmedim ama selçuk'ta oyuna girerken ıslıklanmış. başka kimler ıslıklandı, yuhalandı takip edemedim.

iyice alışkanlığa döndü bu iş şampiyonlar liginde kendi oyuncusunu ıslıklar, ligde kendi oyuncusunu ıslıklar, 10 milyon euro verdiği adamı ıslıklar. senin orada yapacağın şey rakip takımı demoralize etmek kendi takımını değil. çok eziyet çekiyormuş, cebinde kalan üç kuruş parayı harcıyormuş. gitmeyin, harcamayın. ulan belli mariano oynayacak, selçuk oynayacak ne diye gidiyorsun o zaman maça akıl fukarası.

Çıldıracam ya. Hatırlasana Fatih Terim'i geçmiş dönemlerde. Yossi Kohen misin lan bu bildiğimiz Terim olamaz. Bildiğimiz Terim çıkıp ağzına sıçmıştı herkesin.

Kulüp içerisinde inanılmaz büyük sorunlar var besbelli. Fatih Terim'i yönetim dahi istemiyor olabilir.

Albayrak'ı hatırla, ota boka röportaj verirdi. Nerede şimdi?

Bu arada dediğin doğru ama 1 kez bu duruma düşsek bu kadar tepki gelmez ama 1 değil 2 değil artık. Siz de bal gibi biliyorsunuz, ocak'tan sonra bu takımı toparlarsa sadece Fatih Terim toparlar başkası imkansız.
Belhanda da boyleydi, taraftarin baskisi ve sakatliktan sonra etliye sütlüye karismamaya basladi. Bugünkü macta Bi ara biriyle kafa kafaya gelecekti biri hemen cekti onu. Onu oradan ceken kimdi hatırlamıyorum ama takim hirslanmasin diye yapmis olabilir bi hainlik var gibi

konu başlığını bulamadığım için buraya yazıyorum. fatih terim´in başarısızlığından ziyade yeni akım taraftar tipinden rahatsızım. maç içinde önde olduğumuz sürede bir ara mariano bir iki pas hatası yaptı, topa yetişemedi taraftar başladı ıslıklamaya. o kısmı seyretmedim ama selçuk'ta oyuna girerken ıslıklanmış. başka kimler ıslıklandı, yuhalandı takip edemedim.

iyice alışkanlığa döndü bu iş şampiyonlar liginde kendi oyuncusunu ıslıklar, ligde kendi oyuncusunu ıslıklar, 10 milyon euro verdiği adamı ıslıklar. senin orada yapacağın şey rakip takımı demoralize etmek kendi takımını değil. çok eziyet çekiyormuş, cebinde kalan üç kuruş parayı harcıyormuş. gitmeyin, harcamayın. ulan belli mariano oynayacak, selçuk oynayacak ne diye gidiyorsun o zaman maça akıl fukarası.
Taraftarda hakli artik. Ana avrat 2x söven bi halt yapmayan belhanda isliklaniyor
13/14den beri futbol anlaminda ölmüs selcuk isliklaniyor.
Yahu real madrid Ronaldo benzema RAUL CASILLASi islikladi. Adamlar aglamadi bu kadar

Tipik bir varoş Terimcisin. İnternet üzerinden hakaret edince erkek oldum zannediyorsun. Öyle uzuv muzuv gibi imalı laflarla kendinizi ifade edebiliyorsunuz demekki. anlıyorum, kalibreniz o kadar. Ama senin seviyene inmeyeceğim. Boşa uğraşma. Çiao
senin bir çok mesajında iğreti bir uslup var arkadaş..sürekli bir varoş kelimesi ağzında... teknik direktör tanımlaması yaparken bilge biri olmalı avrupai olmalı falan demen..bir de fatih terime sürekli adanalı olmasından dolayı bir hor görme durumu da var...ki adanalıyım ben de..niye habire adanalı olmasına vurgu yapıyorsun ?

senin bir çok mesajında iğreti bir uslup var arkadaş..sürekli bir varoş kelimesi ağzında... teknik direktör tanımlaması yaparken bilge biri olmalı avrupai olmalı falan demen..bir de fatih terime sürekli adanalı olmasından dolayı bir hor görme durumu da var...ki adanalıyım ben de..niye habire adanalı olmasına vurgu yapıyorsun ?

Yok sen ustune alinma genede. Adana, Mersin meselesi degil. Abdurrahim'e de boyle benzetmeler oluyor ama mesele onun memleketi degil aslinda. Stereotip benzetmesi yapiliyor bazi hallerinden dolayi. Her memleketin kendine gore ozellikleri vardir sonucta. Her yerin ozelliklerini bir stereotip'e baglayabilirsin. Kisiye ozel bir sey. Ustune alinma sen.

Berlin düşmeye yakınken hala ''Savaşı kazanacağız inanın hüloğğğ'' diye nağralar atan beyni sulanmış Almanlar vardı bilirsiniz.
Fatih Terim'den hala ümidi olan, tarikat lideri gibi tapan güruhun hiç bir farkı var mı şundan?

Klup senin gibi akıl fukaralarının eline kalmasın diye gidiyorlardır belki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt