Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şurada sıkıntı var ben Diagne'ye kötü futbolcu demiyorum

Eğer o skorların hepsinin tesadüfü olduğunu düşünüyorsan sana laf anlatmaya da gerek yok

Aç incele hocayı transfermakttan,özellikle Aysal-Terimli dönemden itibaren bütün yükselen grafiğimiz ikinci yarı başlıyor

Bu her zaman iyi bir şey değil ama.İlk yarı geçen seneki gibi geriye düşersek dönmeyebilir bu sefer.

Liverpool un tac anrtrenörü varmış bizde Fatih hoca herşeye bakıyor anlasa muslerayida o çalıştıracak hasan Şaş ile Ümit davala ile olmaz bu isler bir savunma iki hucum oyuncularini çalıştıracak antrenöre ihtiyaç var belli Fatih hoca hepsinin başı olarak çalışacak bu kadar basit Hamza gelsin defansı calistirsin misal hücum icinde bir yabanci genç hoca bulsunlar birde duran top için hoca lazım yoksa belhanda ön direk devam eder ..

Geçen sene hocam olmasa neler yapardık veya önceki sene yahu yapmayın kötü gidebiliriz kötü de oynuyoruz ama her kötü oyunda istifa vs dersek ohooo işimiz yaş

yine başlamışlar...Tudordan sonra geldi bizi şampiyon yaptı...Tudor ile her Derbi maçları bir facia gibi idi...Beşiktaş, Fener, Trabzon hepsinde yeniliyorduk hele Başakşehiri yazmıyorum bile...ikinci sezon başı resmen bir yönetim faciası ile başladık ve elimizdeki as Forvet' i sattık( Fatih Hoca Gomis kalsa bile iki tane daha Forvet istemişti) ve sezona Eren kazması ile başlamak zorunda kaldık ve sezonun ikinci yarısından sonra bir forvet transferi ile asıl oynamak istediği oyunu oynatabildi hoca ve gerisi sezon sonu üç kupa....bu sezonda neredeyse aynı geçen sezon gibi yine bir facia ile başladık ve transferin son gününe kadar Diagne'nin satılmasıyla ve Falcao'nun gelip gelmemesiyle uğraştık ve neredeyse bütün transferler bir kaçı hariç geç geldiler ve sezon öncesi kampı yapamadılar...bu durumda burada Mourinhoda olsa Guardiolada olsa başarılı olamaz...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

birde unutmadan başımızda bir FFP diye Demokles kılıcı var ve bunun yüzünden istediğimiz transferleri de yapamıyoruz...bu sezon istesek Onyekuruyu(Hocanın en çok istediği oyuncu idi) alabilirdik ama o FFP olayından dolayı alamadık..Geçen sezonda Denayeri tutmak istiyordu hoca ama City vermedi ve sattı yine FFP yüzünden alamadık....bunlarıda göz önünde bulundurun...

İlk senede aynısı oldu gençler maçı sonrası geçen sene öldük bittik buraya kadarmış dendi bir durun bakalım zamanında guardiola city için yeni sistem getirirken neler neler söylendi ona da sonuç ortada sabır şart

Çok erken değil mi daha?

2 sezondur şampiyon yaparken kraldı. En büyüktü?

Henüz ligde devam ediyoruz. Fenerle 2 puan var aramızda ligden kopmadık. CL'de henüz durum belli değil. Zaten gruptan çıkmayacağız ama üçüncü olabiliriz.

İstifa çağrısı için biraz daha beklenmeli

Galaksinin en sabırsız taraftarı bizde ulan. İki maç üst üste berabere kalsak, hemen istifa diye bağırmaya başlıyor birileri.

yine başlamışlar...Tudordan sonra geldi bizi şampiyon yaptı...Tudor ile her Derbi maçları bir facia gibi idi...Beşiktaş, Fener, Trabzon hepsinde yeniliyorduk hele Başakşehiri yazmıyorum bile...ikinci sezon başı resmen bir yönetim faciası ile başladık ve elimizdeki as Forvet' i sattık( Fatih Hoca Gomis kalsa bile iki tane daha Forvet istemişti) ve sezona Eren kazması ile başlamak zorunda kaldık ve sezonun ikinci yarısından sonra bir forvet transferi ile asıl oynamak istediği oyunu oynatabildi hoca ve gerisi sezon sonu üç kupa....bu sezonda neredeyse aynı geçen sezon gibi yine bir facia ile başladık ve transferin son gününe kadar Diagne'nin satılmasıyla ve Falcao'nun gelip gelmemesiyle uğraştık ve neredeyse bütün transferler bir kaçı hariç geç geldiler ve sezon öncesi kampı yapamadılar...bu durumda burada Mourinhoda olsa Guardiolada olsa başarılı olamaz...

Beşiktaş harici derbi galibiyeti yine yok.

Çok erken değil mi daha?

2 sezondur şampiyon yaparken kraldı. En büyüktü?

Henüz ligde devam ediyoruz. Fenerle 2 puan var aramızda ligden kopmadık. CL'de henüz durum belli değil. Zaten gruptan çıkmayacağız ama üçüncü olabiliriz.

İstifa çağrısı için biraz daha beklenmeli
Beğenmedikleri efsanenin 2 sezonda kaç kupa aldığını sayamayacak insanlar çoğu

Amerika Birleşik Devletlerine oynatığı oyunu çok beğenmiştim en son.

3 yıldır boşta galiba. Tottenham başına geçmek istiyormuş galiba. Pozitif birisi ve Alman efsanesi sonuçta.

Roger Schimdt, suan bosta. Leverkussenda 75 macta 1,80 puan ortalamasi almis, Salzburgde zaten surklasse ediyordu.

Hocanın liderliği , taraftar ve camia üzerindeki etkisi fartışmasızdır.
Fatih hoca tartışılacak , istifa mırıltıları yapılacak bir kişi değildir.
Ekibi güçlendirilmeli, üzerinden yük alınmalı.

Hamza hoca gelsin yada kendi bulsun Suat mı olur ikinci ligden biri mi olur yabancı mı olur ama yanında biri olsun duran top calistirsa yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt