Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugune kadar teknik taktik bilmediği ve bunadığı için gitsin diyordum, çıkardığı bu kadrodan sonra fikrim değişti.

Artık adaletsiz , kendi keyfini ve egosunu Galatasaray’ın menfaatinin çok üzerinde tutan biri olduğu için gitmesini istiyorum.

Arena’da yuhlandığın gün bayramım olacak

Moderatör tarafında düzenlendi:
adamla 5 sene sözleşme yaparsan böyle kovulmaya çalışır işte. 5 senelik tazminat en büyük hedefi belli ki

Selcuk'u oynatip, maci edip istifa etmeyi
Bugune kadar teknik taktik bilmediği ve bunadığı için gitsin diyordum, çıkardığı bu kadrodan sonra fikrim değişti.

Artık adaletsiz , kendi keyfini ve egosunu Galatasaray’ın menfaatinin çok üzerinde tutan biri olduğu için gitmesini istiyorum.

Arena’da yuhlandığın gün bayramım olacak

Bu yeni bir sey degil zaten. Kendi cikarlari icin lobi devreye sokup TD kovduran bir adam oldugunu herkes biliyor. Sonra iki senede bir cuval inciri b.k edip topukluyor. Iki kefe TR'nin Bayern'i olma sansimizin icine etti.

Cl maçından önce eleştirmeme kararı almıştım tekrar ama artık yok. Umarım sene sonu komple bırakıp gider. Sağlıklı bir insanın yapmayacağı şeyleri yapmaya başladı. Avcıya kimya kimya derken bizimkin de ne kimya ne fizik ne biyoloji hiçbir şey kalmamış

Selcuk'u oynatip, maci edip istifa etmeyi

Bu yeni bir sey degil zaten. Kendi cikarlari icin lobi devreye sokup TD kovduran bir adam oldugunu herkes biliyor. Sonra iki senede bir cuval inciri b.k edip topukluyor. Iki kefe TR'nin Bayern'i olma sansimizin icine etti.
İftira atmayalım lütfen kulüp efsanemize.
Hangi hocayı kovdurmuş? İftira büyük günahtır bilginize inançlı birisi isen tabiki.

Ayrıca Bayern olma şansını yakalamış olmuş isek bu adamın emekleri ile olduk ayrıca.

Bu akşam galibiyet çıkmazsa ortalık çok karışacak. Fatih hoca savunulacak bi tarafın kalmıyor tam güzel bir sistem değişikliği yaptın şimdi bu kadro neyin nesidir? Adam gibi kadro çıkar artık ne Selçuğu ne 4141 i, 352 çık şu deplasmanalara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt