Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çıkıp arabı bu yüzden pembe kafayı bu yüzden oynatıyorum
linesi bu yüzden kadro dışı bıraktım
emor bu yüzden oynatmıyorum
taylandan önce selçük gelir
hayalim vardan uefa ceza verseydi gibi basit olayları açıklasın
bizim halısaha takımı çıksa 10 şut çeker bu takıma
her maç 1-0 yenilire skor oynasam köşeydim ftorrrrrr
sonra bakaruk istifaya

Kesinlikle katilmiyorum.Taraftarin onemli bir kismi Terim'in de basarisiz olabilecegini gormeli.Bu yuzden mutlaka sezonu tamamlamali.

Simdi kovulursa yeni hocanin ustunde hayaleti dolasir.O da bir sey yapamaz.
O da doğru. Bugün bıraktım dese eminim salya sümük, neler yaşadık uğruna ölmeye değer diye evinin önüne kamp kurup geri döndürmeye çalışırlar, sonra hoca bahçeye çıkar elini kalbine koyar ağlar falan bir sonraki hoca ilk tökezlediğinde imparator fatih terim diye yankılanır bütün stad olağanüstü bir değerlendirme, gençsin mençsin ama harbi kafan çalışıyor baya Uğur ha. (y)(y)(y)

%100

Hocanın bu sezon istifasını istemek düpedüz aptallıktır.Bu sezon Galatasaray'in bu kadar kötü olduğu ilk sezon değil yapmayın etmeyin.Evet oynanan oyunun en büyük sorumlusu hoca ama hocayı gönder başka hocalarla anlaş kariyerli türk farketmez olmuyor işte bunu defalarca tekrar ettik olmuyor. Hoca bu kadroya neşteri vurur altyapı yedek ilk onbire yerleştirir şampiyon olursun olamazsın önemli değil takım umut vaad eder hocayla devam edersin.Ama yok hoca hala hatalarından ders almaz ders veririm noktasında devam ederse üzülerek sezon sonu efsaneyle yolları ayırmak zorunda kalırsın.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

etrafımdaki fenerliler yüzüme karsi iste gs de su eksik bu eksik güya sanki bizim halimize cok üzülüyorlarmis gibi taktik veriyolar. en yakinimdaki fenerliler de böyle. fatih terim zamaninda bunlari öyle bir silkmis ki 100 yil geçse iclerindeki kini atamazlar o derece aşağılandilar hoca tarafından.. salya sümük seviniyorlar güya.bu kadar iki yüzlü icten pazarlikli mahluklar anca bunlar olur..bu yüzden yakinimdaki fenerli sayisini en azamiye indirdim yillardir ve bu karari vermemin ne kadar dogru oldugu her firsatta kanitlaniyor... iq fakiri zevzekler.....

bu ortamda hocaya cok kizsam cok eleştirsem bile su anda istifa etmesi bizim aleyhimize olur gibi duruyor.tamam bok gibiyiz ama burdan kalkmayi bilmeliyiz birşekilde...bu köpekleri sevindirmemeliyiz...terimi sevelim veya sevmiyelim bu adilere bu namussuzlara bu les kargalarina bu çakallara istediklerini vermeyelim diyorum... o kadar olumsuzluklara ragmen yinede hersey bitmis degil.... öyle bir korkuyolar ki terimin kendine gelmesinden oyle bir korkuyolar ki takimin bir sekilde toparlanmasindan bugünkü bütün saldirilarinin sebebi bu toparlanma ihtimalidir...çunku o ihtimal gayette var ve bu takim kendine gelirse ve sampiyon olursa fenerbahce denen pislik yuvasi öyle bir yara alacak ki birak kocu erdogan baskan olsa kurtaramayacak...

Yönetim kesinlikle kovmamalı. Ama devre arasında transferde yapılmasın bu ihtiyar istiyor diye. Sezon sonu taraftar kovacak zaten. Çünkü bu gidiş fb'nin geçen sezon gittiği yere gidiyor.

Yonetimde istifa etmeli!

Gelecek secim ne zaman, bilen varmi?..

Rezil bir yonetime sahibiz, hasan sas ve digerleri hepsi kukla. Hoca ne derse haklsin hocam diyen korkaklarin hocanin yanlislarina karsi fikir uretmelerini beklemem. Ama terim israrla durmadan hata yaparken ve bir tane kisi yonetimden cikip Terime hata yaptigini yada tepki gostermiyorsa bu su anlama gelir. Biz zaten Mac oynamadan kaybetmisiz

Hocanın bu sezon istifasını istemek düpedüz aptallıktır.Bu sezon Galatasaray'in bu kadar kötü olduğu ilk sezon değil yapmayın etmeyin.Evet oynanan oyunun en büyük sorumlusu hoca ama hocayı gönder başka hocalarla anlaş kariyerli türk farketmez olmuyor işte bunu defalarca tekrar ettik olmuyor. Hoca bu kadroya neşteri vurur altyapı yedek ilk onbire yerleştirir şampiyon olursun olamazsın önemli değil takım umut vaad eder hocayla devam edersin.Ama yok hoca hala hatalarından ders almaz ders veririm noktasında devam ederse üzülerek sezon sonu efsaneyle yolları ayırmak zorunda kalırsın.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ozaman yabanci cöpleri özellikle araplari yollasin yoluna türklerle devam etsin, en azindan macta ruh görelim!!!

Yabancı hoca hayranları iş başında.
Hocayı eleştiriyoruz ama istifa asla. Bu adam daha uzun yıllar kalmalı kim ne derse desin.
Ha teknik ekibe gelirsek hoca kovsa ikisinide çok iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt