Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonetimde istifa etmeli!

Gelecek secim ne zaman, bilen varmi?..

Rezil bir yonetime sahibiz, hasan sas ve digerleri hepsi kukla. Hoca ne derse haklsin hocam diyen korkaklarin hocanin yanlislarina karsi fikir uretmelerini beklemem. Ama terim israrla durmadan hata yaparken ve bir tane kisi yonetimden cikip Terime hata yaptigini yada tepki gostermiyorsa bu su anlama gelir. Biz zaten Mac oynamadan kaybetmisiz
Bu gidişle mart ayında ne idari ne mali ibra olmaz ve otomatik düşerler. Bu yönetimin ömrü yok işin özü zaten.

Katılmıyorum, verdiği kararların bedelini ödesin hep iyi günlerde mi olacak bu kendi eliyle yarattığı kötü günlerin günahını çekmeli. Görelim bakalım neler yapabilecek bu saatten sonra kim gelse bu sezon bitti zaten. Beklentim de uçup kaçması değil sadece biraz futbola benzer bir şey oynatabilecek mi 3 sezon sonunda acaba hepsi bu.

Hoca gidecekse ona da okeyim kalacaksa ona da okeyim ben.

AMA

Kalacaksa önce silkelenecek kardeşim o ekip değişecek olmuyor demek ki. Hep oyuncu değiştirdik şimdi teknik ekipte sıra demek ki bunlar yetersiz işte.
Oyuncudan dem vuruyoruz heriflerde ismini ilk defa duyduğum 2 oyuncu vardı. Çıktı oynadı adamlar. Demek ki oyuncum var yok bunlar bahane değil. Sivası-gençeleri yenmek için yıldız oyuncu aramayalım bir zahmet ligde 35 yaşındaki herifler şov yapıyorlar. 39 yaşındaki emre hala diri ve oynuyor, 18 yaşıdaki bebeler sana gelip gol atabiliyor.
Sorun başka yerde sorun teknik ekibin içerisinde.

Hoca kalacaksa okeyim tekrar diyorum ama bu fm değil her sene oyuncu değiştirelimde o olmadı bunu yapalım.
Adamlar 18 yaşındaki bebelerle futbol dersi veriyorlar, jailsonu defans ozanı sağbek oynatanlar var.
Milli takım oyuncu havuzu elindeyken orada potansiyel yetenekli gençlerin her birini istesen alabilecekken dorukhan gibi oyuncuları yok pahasına elden kaçırıyoruz, beğenip aldığımız oyuncular muğdat, adem falan.
Bu iş öyle bir noktaya gidiyor ki hoca oyuncudan anlamıyor eline bir ekip ver oynatsın başarılı olur noktasına doğru enteresan bir şekilde gidiyor. Bunun çözümü de var başarılı bir sportif direktör. Hoca profil ister s.d aha bunları aldım oynatırsın der.
Tudor zamanı kurulan kadroyu oynatıp tamamiyle kendi istekleriyle şekillenen kadronun top oynamaması kafa karıştırıcı

Yine bir Real Madrid maçı ve yine bir hezimet yaşıyoruz. Aklı başında bir hoca gerekiyor. Hocamı seviyorum ama bu sene formsuz ve bize katacağı bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt