Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hep kalsın ve 5 senelik sözleşmesini bitirsin istiyordum ama artık bu karaktersiz, ne yaptığı belli olmayan, defans yapmayan, adam paylaşımı bile yapamayan, laubali, onursuz futbolu izlemek istemiyorum.

Umarım Alman bir teknik direktör gelir. Takımda disiplin olur. Oyuncular şablona uyar. Düzgün taktik olur. Oyuncular basit ve amatörce pozisyon hataları yapmaz.

Şu harcanan paralara yazık. 2.5 senedir bireysel performansa dayalı bir futbol var. Bu futbol futbol değil. Bu kadar basit!

Her takımın bir planı var artık. Şampiyonlar liginde hocalar nasıl takım yönetiyor bu hafta oynanan şampiyonlar ligi maçlarında gördük. S. Prag, Barselona'ya karşı evet şansının da yardımıyla beraberliği kopardı. Ama Prag'ın sahada bir duruşu, dizilişi, ne oynadığını bilen bir yapısı vardı. Dünya futbolu artık başka bir yere doğru evriliyor. Teknik direktörler ezberlerinden uzaklaşıyor. Ancak biz hala taktik anlamda futbolun orta çağını yaşıyoruz. Hocam artık senin zamanın bitti. Motivasyonla, kaotik 4-4-2 ile futbol oynama dönemi bitti. Ben kötü bir takımımızın olduğunu düşünmüyorum. Ben iyi yönetilmeyen, taktik yükleme yapılmayan, üzerine gerekli özenin gösterilmediği bir takımımızın olduğunu düşünüyorum. Biz geçen sene de kötü oynuyorduk. Onyekuru,ondan önceki sezon Gomis ile sezonu kurtarıyorduk. Şimdi atanımız da iyi olmayınca taktik foyalarımız ortaya çıktı. Fatih Terim eskiden 35'de oyundan oyuncu alır tüm takıma mesaj verirdi. Derbide Çolak ve Kaya ile başlar gençlere güveniyorum derdi. Şimdi futbolu bırakmış ama kimseye haber vermemiş Nagatomo'yu oyunda tutuyor. 2. devreye de onun ile başlıyor. Bu Galatasaray'a anlam veremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt