# Fatih Terim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: LigTV:"Hakan Şükür'le Anlaşma Sağlanamadı, Terim'e teklif yapıldı"

Tüm bu olanların üstüne önümüzde Fener derbisi var.

Acaba yönetim pes mi etti, gemileri yaktı mı. Elimizden artık bir şey gelmiyor mu diyor? Durum bunu gösteriyor...

Özgür Buzbaş canlı yayına bağlandı o da söyledi , Ersin de 3. Fatih Terim dönemine saatler kaldı dedi.

Antep-Ankaragücü deplasmanlarını unutmuşum. İBB, Manisa gibi dişli takımları da hesaba katmamışım. Daha çok puan kaybederiz, demedi demeyin. Şampiyonluk biraz hayal.

Olsun be Sertaç. Olmadı ikimiz tek kale maç yaparız :) Her halukarda birimiz puan alır :) Onlardan geçti de bizden geçmedi ya :) Çıkmamış candan ümit kesilmez. Takma kafanı böyle şeylere :)

ersinduzen

g.saray'da bugün yeni bir dönem başlayabilir... fatih terim'e resmi teklif yapıldı...

İmparatooorrrrrrrrrrrrrrrrrr:D

Allah mesut etsin o zaman. Mideniz kaldiriyor demek ki olanlari, bu zihniyet ve bu hain futbolcular oldugu sürece Galatasarayliligima askiya aliyorum. Fatih Terim böyle bir ortamda gelmemeliydi, yazik..

Benim fikrim ; Fatih Terim gelirse, takımdaki yerli futbolcuların çoğu o gazla 4 5 maçlık performans artışı gösterip mücadele edeceklerdir. Sonra o gaz bitip kötü sonuçlar alınmaya başlandığı zaman Fatih Terime sallamalar başlayıp sezon sonu yönetim Fatih Terimi gönderir.

Boşadığımız kadınla üçüncü kez dünya evine gireceğiz demek.

Sakin olun gençler kimsenin geldiği yok. Fatih Terim hayatta kabul etmez teklifi boşuna ümitlenmeyin.

sabriugan

Galatasaray'dan Fatih Terim'e doğru adım atıldı. Bakalım gelişmeler nasıl olacak

besmersoy

hep ne derim? "haydi hayırlısı"

Bu mesajı unutma yarın Terim teknik direktör olduğunda , Ersin Düzen tabiriyle sana her yerimle gülecem.

3 gundur Ersin Duzeni takip edenleri sizler degilmisiniz asil kendi halinize bakin cok yazik, yok Hagi gelecekmis yok, Hikmet Karaman yok, Fatih Terim, yok bilmem ne gonderilse bile Rijkaard hep sizin gibileriniz yuzunden olacak ona eminim :D

Burcu ablamızın da dediği gibi hayırlı olsun artık bu saatten sonra

Imparator Imparator Imparator Fatih Teriiiiiiiiiim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt