Fatih Terim'den Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Opsiyonsuz kiralik oyuncularla yarini planliyoruz maşallah ne güzel bir plan bu sen önce elinde ki değerleri kazan ilk 11 e hangi türk girse fark yaratti neredeyse adem buyuk sl de tek golunu atip adini kurtarmis sen solbekten oyunu hizlandirmasini bekliyorsun.Orta saha ne icin var

Gol bulamayinca yine tek cozum donku forvete yollamak olacagini adimiz gibi biliyoruz.Kaybedince temmuzu bekleriz sonra yine ocak bu kervan boyle yurur gider.

Ocak ve temmuz iyi ki varsiniz.

reis sen de bakalım hoca neden başkanla ikide bir medya önünde atışıyor

a. başka başkan istiyor çünkü cengiz aslında önceden beri aysala yakındı ve pek terimci değildi bundan dolayı pek güvenmiyor
b. başarısızlıktan önce istifa değil kovularak mağdur olmak istiyor
bilmiyorum maalesef üstad bende sizlerden takip ediyorum gelişmeleri

Hoca hakaten seni savundukça çıldırtırtıyorsun insanları gelecek melecek diyorsun daha bismillah selçuk ile başladın sezona penaltıyı bile atacak gücü yok paftan 2 adam koysan bu takım ligi ilk yarıyı yine bu sırada bitirirdi zaten. Gencecik linnesi kadroya yazamadık gelecek diyorsun olmuyor olmuyor...

Hocanın beyni yanmış bir ara yabancı sınırından yana bir sorunumuz yok falan dedi.
Ne boş açıklamalar ya valla kendinden nefret ettiriyor gerçekten hep yuvarlak hep birilerine göz dağı verme hep birileriyle çatışmaya yönelik ifadeler.
Çık şu şu bölgelere adam alma niyetmiz var bir kaç oyuncuyla yollarımızı ayıracaz de dön antrenmana illa anlamsız cümleler kurmak zorundamısın.

Yer yer başkanı eleştirsem bile Galatasaray menfaatleri için uğraştığından şüphem yok. Arda gibi zararlı, ukala, saygısız bir insanı savunarak başkana posta koyuyorsan senin de Arda'dan farkın yoktur.
Aynen öyle, hayır Arda denilen adam gram futbol oynasa ben faydacı bir adamım görmezden gelirim de tamamen körü körüne bir istek ve rasyonel hiçbir mantığı yok koskoca başkanı medyanın önünde taça çıkartıyor, ne için? Bomboş bir durum için. Arda gelse, kötü sonuçlardan sonra yine Temmuz demeyecek olsa aynı adam diyeceğim yine amenna ama sanki yönetim istediği adamları almamış da ondan böyle oluyormuş gibi davranacak. Sonra sevmeyince niye sevmiyorsun şu harekete bak.

Üst Alt