Fatih Terim'den Açıklamalar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anlaşılan o ki hoca ardaya söz vermiş başkanın haberi olmadan. Şimdi de açıklamaları çelişiyor doğal olarak. Hoca ayıp ediyor, başkanı yalanlamak da denir kendin söz verdin diye. Şimdi de ben seni istiyorum başkan almıyor demeye getiriyor. Tabi öte yandan başkanın da bu kadar net konuşmaması politik olması gerekirdi kafayı çalıştırıp.

Anlaşılan o ki hoca ardaya söz vermiş başkanın haberi olmadan. Şimdi de açıklamaları çelişiyor doğal olarak. Hoca ayıp ediyor, başkanı yalanlamak da denir kendin söz verdin diye. Şimdi de ben seni istiyorum başkan almıyor demeye getiriyor. Tabi öte yandan başkanın da bu kadar net konuşmaması politik olması gerekirdi kafayı çalıştırıp.
Bu seferde yuvarlak konuşma somut acıklama yap diye eleştirilirdi

E abicim her konuşmanın bi zamanı tarzı var, onu ayarlamasını bilecek artık. Hep politik ol demiyoruz ki, hocanla henüz bi konuşmadıysan bu konuyu ona göre açıklama yapcaksın. Ama hocanın yaptığı pes tabi ki başkanı taca atmak nedir ya.
Terim bunu hep yapıyo işler yolunda gitmedimi oraya buraya laf sokup gider yapıyo kendine düşman yaratıyo bence en gec sezon sonu yollar ayrılmalı cekilecek dert degil

Yaptığı açıklamaları başkanın basın önünde Arda'nın gelmeyeceğini söylemesi nedeniyle yaptığını düşünüyorum. Mustafa Cengiz'in herhangi bir şart altında Arda'yı kabul edeceğini sanmıyorum. Zaten taraftarın çoğu da istemiyor. Söylenildiği gibi bu noktadan sonra şampiyonluk gelmezse Fatih Hoca Arda'yı veya Onyekuru'nun forma numarasını bahane ederek gidebilir.

Üst Alt