Fatih Terim'den Açıklamalar! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arda konusunda çok doğru ve güzel başkanımsıya ders olsun boş konuşmayı bıraksın. Arda yı sevmezsin ayrı ama Galatasaraya hizmet etmiş, para kazandırmış, altyapımızdan yetişmiş adama gelme şansı yok filan dersen böyle lafı yersin. Terim le çalışıyorsan her mikrofona boş boş konuşamazsın

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

şartlar emre için de oluşursa onun da imkanı var demek ki. neticede ekmeğimizi yedi suyumuzu içti, yatakhanelerinde çarşaf eskitti. fenere gitmesi sorun teşkil etmemeli

Arda konusunda çok doğru ve güzel başkanımsıya ders olsun boş konuşmayı bıraksın. Arda yı sevmezsin ayrı ama Galatasaraya hizmet etmiş, para kazandırmış, altyapımızdan yetişmiş adama gelme şansı yok filan dersen böyle lafı yersin. Terim le çalışıyorsan her mikrofona boş boş konuşamazsın

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arda'nın Atletico Madrid'e gitmek için adeta sahada yürüdüğünü, taraftarla karşılıklı laf dalaşına girdiğini gittikten sonra "Galatasaray'ın teklifi komikti" tarzı yorumlarını bir tek ben mi hatırlıyorum ya koca camiada?

Şimdi duruma bir bakalım:

1-) Başkan bitik Arda'yı istemiyor, Terim ısrarla istiyor.
2-) Başkan Belhanda 10 numarayı temsil edemez diyor yolu gösteriyor, Terim yaz dönemi gelen teklife rağmen sattırmıyor. Adam taraftara küfür ediyor, Terim onlar seyirci zaten diyor.
3-) Başkan Terim'e medya önünde hep saygı gösteriyor, malzeme vermemeye dikkat ediyor, Terimse Arda konusu kadar boş bir sebeble bile başkanına posta koyabiliyor.

Galatasaray'ın menfaatleri ve etik kurallar çerçevesinden bakıldığında hatta her nereden bakarsanız bakın Terim yanlış yapıyor. Artık kendini bir sorgulaması lazım, Cengiz gibi mütevazi ve saygılı bir adama bile bu şekilde saygısızlık edebiliyor. Galiba Ünal Aysal bunlara eyvallah etmediği için kapının önüne koymuş, o dönem buna kızmıştım ama anlaşılıyor ki adamı canından bezdirmiş.

Arda nedir, kimdir, takımı karıştırmaktan başka ne işe yarar da sen başkana laf çakıyorsun?

Cengiz büyük adam ve kulübün menfaatlerini cansiperane savunuyor. Ardayı veto ettiği için bir taraftar olarak kendisine teşekkür ederim.

Şimdi duruma bir bakalım:

1-) Başkan bitik Arda'yı istemiyor, Terim ısrarla istiyor.
2-) Başkan Belhanda 10 numarayı temsil edemez diyor yolu gösteriyor, Terim yaz dönemi gelen teklife rağmen sattırmıyor. Adam taraftara küfür ediyor, Terim onlar seyirci zaten diyor.
3-) Başkan Terim'e medya önünde hep saygı gösteriyor, malzeme vermemeye dikkat ediyor, Terimse Arda konusu kadar boş bir sebeble bile başkanına posta koyabiliyor.

Galatasaray'ın menfaatleri ve etik kurallar çerçevesinden bakıldığında hatta her nereden bakarsanız bakın Terim yanlış yapıyor. Artık kendini bir sorgulaması lazım, Cengiz gibi mütevazi ve saygılı bir adama bile bu şekilde saygısızlık edebiliyor. Galiba Ünal Aysal bunlara eyvallah etmediği için kapının önüne koymuş, o dönem buna kızmıştım ama anlaşılıyor ki adamı canından bezdirmiş. Arda nedir, kimdir, takımı karıştırmaktan ne işe yarar da sen başkana laf çakıyorsun?

Aslında kaçmak istiyor ama suçu üstüne almamak için yeterli koz bulamıyor. Buradaki sucukçularda allah kerim fatih terim türküsü çığırıyor.

Heryerde aratiyorum baskanin aciklamalarini

Adam “arda planlamamizda yok, onumuzdeki donemde de olmayacak” tarzi birsey soylemis

Koskoca Galatasaray Baskani bunu da soyleyemeyecekmis

Ne icin, hizmet etti diye, çaptan düşüp mecbur kalinca emekliliginde birkac milyon kazansin diye

Her hizmet edip para kazandirana sozlesme vereceksek kapiya da huzurevi yazalim olsun bitsin

Arda konusunda boş yapmış medyaya iyi malzeme verdi durup dururken ama sorarlar adama bitik Arda'yı bu kadar seviyordun Dursun ile imza attığın gün Arda benim gündemimde yok demiyecektin kendi ile çelişmek bu olsa gerek bugün

Aysal-Terim (Egosantrik) ayrışmasında, pek de hazzetmediğim Aysal tarafında olmamdaki belirleyici unsur; Terim' in, Galatasaray Başkanınını hedef alarak sarf ettiği ''Birileri rahat etsin diye sözleşme uzatacak değilim!'' cümlesi olmuştu...

İsmi Fatih Terim de olsa, velevki karşısındaki Galatasaray Başkanı da Dursun Özbek gibi tarihin en çapsızı bile olsa farketmez. Herkes yerini ve haddini bilecek; hiçbir TD, hiçbir Galatasaray Başkanına, gizli-açık-gıyabi, hiçbir surette posta koyamaz. Nokta...

Terim kendisinden bu kadar korkan bir yönetim varken neden bırakıp gitmek istesin ki. İstediği gibi istediği şekilde ayar verebiliyor. Hocayı yönetecek yönetim gelmeli, hoca yönetimden daha güçlü.

Fatih Hoca, ne Arda Turani , yetisdirdik , Oynatdik , Para Kazandirdi ve Gitdi.
Futbol oynasa Eyvallah, kac senelerdir Futbolu unutdu, neyin pesindesin anlamak mümkün degil.

Mustafa Cengiz niye böyle vuruyorsun , kim
Ne derse desin, Adam iyi is cikartiyor.

Getirin ordan bi ÜNAL AYSAL !

Üst Alt