Fatih Terim'den Açıklamalar! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mustafa Cengiz taraftar ne isterse onu yapan başkan. Arda ya olan tepkıyı gordu Terım e ragmen Arda yı ıstemıyor. Yazın Falcao transferındede gördük yönetim şeklini.

Bence düz mantık bakmışsınız bence terim de istemiyor ama arda ya ümit verdi başkan istemiyordu diyordu yada başkan terimide araya kaynattığı için henüz taze barıştığı arda ile geri kötü olmak istemiyor. Ama her halükarda terim 'in yaptığı galatasaray başkanlık makamına yaptığı ayıptır .

''İmtina'' demek istiyor, geçenlerde yine aynı hatayı yapmıştı. Meslek Lisesi mezunu biri için kabul edilebilir bir kusur; üzerinde durmayı gereksiz buluyorum...

(Pardon, açıklanmış ama ilk defa olmadığını söylemekle yazım hatası ihtimalini bertaraf etmiş oldum en azından. Belli ki Hocamız yanlış biliyor kelimeyi...)
yazım hatası var. önceki röportajında bu hatayı yapmıştı, sorup doğrusunu öğrenip kullanmış olabilir, dinlerken de doğru kullanmasına şaşırmıştım.

Dua etsin Mustafa Cengiz gibi bir başkan var yoksa çoktan tekmeyi yemişti.

Yeyer be yeter. Seni satan Arda için Galatasaray başkanını hedef almak da neyin kafası, kafayı yemiş olman lazım gerçekten Allah akıl fikir versin. Bırak artık sen de kurtul biz de kurtulalım.

sent via GSC

Arda Konusu büyüyüp bir krize dönmez umarım basına malzeme vermeye gerek yok.Fatih Hoca Ardayı istiyor Düşük bir maaş bütçesi ile kiralık denenmeli riske girilir Emre Mor için alınan risk ile eş değer.

En mülayim baskanı bile çileden cıkarabilecek bir egoya sahip hoca maalesef. Ardayı kendisinin yonlendirdigi uA disinda isteyen birinin oldugunu sanmıyorum.

Baskanın yerinde olsam soyledigim sozden geri adım atmam. Arda disinda istenilen her oyuncuyu almaya calisirim, Arda bu kulupten iceri girmemeli.

En mülayim baskanı bile çileden cıkarabilecek bir egoya sahip hoca maalesef. Ardayı kendisinin yonlendirdigi uA disinda isteyen birinin oldugunu sanmıyorum.

Baskanın yerinde olsam soyledigim sozden geri adım atmam. Arda disinda istenilen her oyuncuyu almaya calisirim, Arda bu kulupten iceri girmemeli.

uA da 1 kişi gösteremezsin Arda’yı isteyen

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt