Fatih Terim'den Resmi Eren ve Serdar Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Resmi Eren ve Serdar Açıklaması!

Doğru hamle. En zor anda sorumluluktan kaçan adama ihtiyacımız yok. Ozan kaç tane hata yaptı, taraftar ağzını açmadı neredeyse. Konya maçındaki hatalı karadan dolayı kimse Serdar’ı suçlamadı, herkes destek oldu. Sürekli sakatlık derdi var ama taraftar yine de destek verdi. Önemli olan formanın hakkını vermeye çalışmak.

Sezon sonunda Selçuk vs. gibi çöplerden de kurtaracak hoca bizi inşallah, takımın yarısına bilenmiş belli. Bunu yapmazsa ibre kendisine döner bu sefer zaten.

Geçen sezonun yıldızı Garry’yi bile bu sezonki kötü performansından dolayı gözden çıkardı.

Genel olarak Türk takımlarında 2 senede bir komple yenilenme gibi bir gereklilik var ve bu sadece bizim ülkeye özgü sanırım. Bizde istikrar tutmuyor. Çünkü gelip 2 sene başarılı olan oyuncu, 1-2 sene şampiyon olan oyuncu kendisini kulübün sahibi gibi görmeye başlayıp, kendisini vazgeçilmez sanıp yatışa geçiyor. Yerlisini anlarım da yabancısı da(istisnalar olsa da çoğu zaman diyelim) buna ayak uyduruyor enteresan bir şekilde.

Avrupa özelinde bir şey beklememek lazım zaten kardeşim, hayal peşinde koşmanın alemi yok. Hocanın bu değişiklikleri yaparken avrupayı düşündüğünü de sanmıyorum açıkçası, düşünmemeli de bana göre.

Bence ligden koptuk.Bu takimim 40 civari puan toplayacagini sanmiyorum.Avrupa'ya onem verilse fena olmazdi.

Serdar'ı madem gözden çıkardık. Para kazanmalıyız. Bonservis almamız gerekiyor. Ayrıca Türkiye'de Beşiktaş ve Fenerbahçe forması giyemez diye madde koydurmalıyız. Ayrıca ileriyi de düşünerek hülle yasaktır demeliyiz.

Uefa son talimatnamelerde boyle kisitlayici sozlesmelerde oyuncu rizasi olsa dahi , oyuncunun aykiri davranmasi durumunda aihm kararlari uyarinca gecici lisans tahsis ediyor

Bu toplara girmeyiz . Alacaklarini birakip gider , istedigi yerde de oynar muhtemelen

Uefa listesine 3 yeni isim ekleme hakkimiz var.Takimin yarisi gidiyor.Ozan da giderse bayagi sıkinti yasayacagiz Avrupa'da.Terim'in bu sezondan umidi kalmamis belli ki.Sezon ortasi bu kadar degisiklikle basarili olunmaz.

yav ne yapalım avrupa ligini önemli olan lig şampiyonu olup seneye CL ye direk gidebilmek.bence hoca ligi 6 puan geride de olsa alabileceğini düşünüyor istediği transferler bu yüzden.

Kusura bakmayın burdaki bazı arkadaşlara söylüyorum döneksiniz. Geçen sene şampiyon yaparken attığınız postları tek tek getirirdim önünüze ama neyse.. Kırık burunla oynarken methiyeler dizdiğinizi..

kirik burunla ameliyat olmayip bize sampiyonluk kazandiran adami takimdan gondermek icin enteresan bir sebep olmus.
igreniyorum bu adamin egosundan. tum topcular yalaka olsun istiyor, olay bu

Terim saçma bişeye takıp kadar dışı bırakmış olabilir, bu konularda gram güvenmiyorum. Serdar hem Beşiktaşta hem fenerde banko oynar. Tatil mevzusunda ağır embesillik yaptı bence ama özür dilediyse yani en azından yedekte tutarsın ne bileyim. Türkiye'den bir takıma gitmesine izin vermemeleri lazım bence özellikle rakiplere. Adamlar beleşe Türkiye'nin en iyi stoperini alacaklar ne güzel.

İmparator'un ve yönetim bir bildiği vardır herhalde. Mangala yada David luiz geliyor galiba. bu sayede de serdar fenere gidebilir.

Üst Alt