Fatih Terim'den Resmi Eren ve Serdar Açıklaması! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Resmi Eren ve Serdar Açıklaması!

Üstat Feg için de durum aynıydı adama muhtaç kaldı, oynatmamak için yine her şeyi yaptı ama adam aldı formayı.

Serdar'ın da yeri dolmayacaktır buradaki mevzu inat başka bir şey değil.

Her şeyi bir kenara bırakıyorum oyuncu böyle gönderilmez, şu an değeri de çöp seviyesine indi.

Şimdi ozan kaldı haberleri geliyor ft ozan gitmek istedi diye ona ne yapacak acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oldu bu açıklamadan sonra çok para veren olur kesin xd. Rasyonel bakarsak fenerin bütün stoperlerinden, Beşiktaş'ta da Vida hariç tüm stoperlerden iyi Serdar. Vida'nın da Beşiktaş'ta ki formu bok gibi gerçi ayrı konu da kalite olarak söyledim. Terim'in etik değerleri zaten yardımcılarından ve dibindeki Albayrak gibi adamlardan gayet belli oluyor baya yüksek: )) Serdar aptallık yaptı son olayda ama muhtemelen yalakalık yapmadığı için başka mevzular dönmüş olabilir diye düşünüyorum. Ben olsam açıklama yapmadan satmaya bakardım en kötü.
Burak Yilmaz kadro disi kac aydir Besiktas 33 yasindaki adama 1 milyon euro teklif etti, kimse belese birakmiyor uyuncusunu hele FFP belasi varken. Bizimkiler de en kotu 3 milyon euro koparmayi basarir umarim, artik Basaksehir falan talip olsa en azindan paralari var deriz.

Üstat Feg için de durum aynıydı adama muhtaç kaldı, oynatmamak için yine her şeyi yaptı ama adam aldı formayı.

Serdar'ın da yeri dolmayacaktır buradaki mevzu inat başka bir şey değil.

Her şeyi bir kenara bırakıyorum oyuncu böyle gönderilmez, şu an değeri de çöp seviyesine indi.
Zaten çok piyasası yüksek oyuncu değildi ki adminim hangi anadolu kulübü serdar a 3 milyon bonservis ve o maaşını verebilir bjk ve fb verebilir biz yurtdışındaki kariyerli adamı sakat diye istemiyoruz 28 yaşına gelmiş düzenli sakat adamı avrupa neden yüksek bonservis versin . Bu durumu hoca daha iyi bilir lakayıtlığın başladığını bana mecbursun havası estirmeye başladığını göstermeye başlamışsa bu oyuncu sence yanlış kararmı bu zaten sakat serdar bide konya maçında hakeme top atıp 3 maç ceza yiyip yaktı bizi onun dışında maçlarda birsürü gereksiz sarı kart yedi hangimiz serdar a kızmadık bu maçlarda bence serdar ben oldum havasına girdi hocada ipini çekti

Zaten çok piyasası yüksek oyuncu değildi ki adminim hangi anadolu kulübü serdar a 3 milyon bonservis ve o maaşını verebilir bjk ve fb verebilir biz yurtdışındaki kariyerli adamı sakat diye istemiyoruz 28 yaşına gelmiş düzenli sakat adamı avrupa neden yüksek bonservis versin . Bu durumu hoca daha iyi bilir lakayıtlığın başladığını bana mecbursun havası estirmeye başladığını göstermeye başlamışsa bu oyuncu sence yanlış kararmı bu zaten sakat serdar bide konya maçında hakeme top atıp 3 maç ceza yiyip yaktı bizi onun dışında maçlarda birsürü gereksiz sarı kart yedi hangimiz serdar a kızmadık bu maçlarda bence serdar ben oldum havasına girdi hocada ipini çekti
FFP var ama elindeki adamı bedava gönderme lüksün de yok, şimdi yerine alacağın yerli stopere para vermen lazım.

Bu iş bize kısa vadede de, orta vadede de zarar verecek.

Başka takım yöneticisi olsam bu ikisini bedava fiyatına almaya çalışır kuruş koklatmazdım bunlara, işlerine gelirse.

Malımızı itin götüne sokmada bizden iyisi yok.

Bu olayı şöyle halledersin.
Çağırırsın menejerini aralıkta. Biz senin oğlanı kadroda düşünmüyoruz buna bir kulüp bul. Şu kadardan fazla getirirsen sana kar üstünden 10% komisyon.
Onlar aralarında halleder.
Sen parana bakarsın.
Insta Twitter ona buna gerek kalmaz.
Giderken bir teşekkür herkes yoluna.
Şimdi medya didik didik edecek konuyu.
Mevzular neydi acaba yok şu senaryo bu komplo, kura kura bu iki arkadaş alemci olacak sonunda.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cok daha aciliyetli transfer durumlari varken serdarin sezon sonu degetlendirilmesi gerekirdi bence.

1 ayda gidecekler gidecek de daha iyileri gelecek. Hem de bu maddi durumda.

Zor isler, serdari beleshe gondeririz herhalde

Şimdi bu bölgeler zaten transfer ihtiyacı olan bölgelerdi. Şimdi iki stoper iki forvet alınması şart oldu. Bununla ilgili de bişeyler söyleseydi keşke.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FFP var ama elindeki adamı bedava gönderme lüksün de yok, şimdi yerine alacağın yerli stopere para vermen lazım.

Bu iş bize kısa vadede de, orta vadede de zarar verecek.
Haklısın adminim buna en küçük itirazım yok ama kör ölür badem gözlü olur yada eleştirmek için pusuda yatanlara uyuz oluyorum serdar ı çok beğeniyodum benim eleştirmek gibi bi düşüncem yok yönetimide hocayı da taraftarıda futbolcularıda hiç eleştirmem çoğu taraftar gibi bir maç oynamadı diye astığım artık kestiğim kestikte değilimdir ama bu serdar beni bu sene acayip sinirlendirdi maçlarda hoca içeride olduğu için konuya daha hakimdir. Aslında bu konuda burdaki taraftarıda eleştiririm maç konularına bakın her hafta 2.3 oyuncu gözlerinden düşmüş bunların acil gitmesi gibi davranırlar ee koçum hocanızda size benziyor astığım astık kestiğim kestik demekki derim onlarada. Ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum serdar i sahadayken beğeniyorum oyununu ama düzenli olmayışı ve bu sene sahada ben oldum havası vardı antrenmanlardada vazgeçilmezim havası estirdiğinden eminim.

adam hala bizim oyuncumuz bir yere gidecegide belli degil. nasil antremana almaz bir insan. cikip acik acik bu yuzden gonderdim desene. ahmet dombilisine mi guveniyorsun neyapiyorsun

fbe8cb7442fad50e40a44addfbb15e07.jpg

teşekkürler!
uA!!!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt