Fatih Terim'den Resmi Eren ve Serdar Açıklaması! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Resmi Eren ve Serdar Açıklaması!

kirik burunla ameliyat olmayip bize sampiyonluk kazandiran adami takimdan gondermek icin enteresan bir sebep olmus.
igreniyorum bu adamin egosundan. tum topcular yalaka olsun istiyor, olay bu
Aynen Galatasaray adamin umrunda degil gerekirse ahmet calikla oynar ama egosunu tatmin etmezse olmaz, aynisini Feghouliyede denedi ama mecbur kaldigi icin oynatmak zorunda kaldi

Terim'in başarısı sadece rakip taraftarları rahatsız etmiyor belli ki.

Adam 1-2 ay önce de söyledi bu kadar kritik bir yerde sorumluluk almayan oyuncular var maalesef diye. Serdar'da hatasını biliyor olacak ki özür diledi? Ama siz yine de ortamlarda Terim'e sallarsınız kim bilecek.

Oram agiriyor buram agiriyor diye takimi yalniz birakanlari yolluyor iste

Ya simdi sirf hocayi sevmiyormusunuz diye Serdar aziz sevdalisi olmaya gerek yok,zirt pirt sakatlaniyor diye az sövmediniz

Terim saçma bişeye takıp kadar dışı bırakmış olabilir, bu konularda gram güvenmiyorum. Serdar hem Beşiktaşta hem fenerde banko oynar. Tatil mevzusunda ağır embesillik yaptı bence ama özür dilediyse yani en azından yedekte tutarsın ne bileyim. Türkiye'den bir takıma gitmesine izin vermemeleri lazım bence özellikle rakiplere. Adamlar beleşe Türkiye'nin en iyi stoperini alacaklar ne güzel.
Niye beleşe alıyorlarmış? 2020 ye kadar kontratı var, en çok parayı veren alsın.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Serdar gecen sezon Fenerbahçe derbisinde de durduk yere sakatlanmisti

Yine ayni sekilde eren de fener macina cikmadi bu sezon ilk 11 olmasina ragmen Mac öncesi sakatlandi

Futbolda sakatlik vardir,ama sakatlanan isimler devamli ayni kisiler olursa sikinti var demektir

burda utanmadan terımın başarısı yazan falan var takım 15 macta 2 galıbıyet falan aldı. Macları ızlemiyorsan yazma buraya arkadaş

Eren'i gec.. Ama Serdar gibi bir oyuncuyu kaybetmek bu kadar kolay mı yahu? Yaparsın uyarını ve son kez affettiğini soylersin, olur biter..

serdar gibi derken yani sanki böyle cok takimin belkemigi birisi.. adam bir var bir yok. eksikligini pek hissetmeyiz yerine biri gelirse (!)..

ben olsam önce uyarir sonra kadro disi birakirdim. önce kadro disi birak sonra affet fln olmazdi zaten. dingonun ahiri degil bu kulüp..

Niye beleşe alıyorlarmış? 2020 ye kadar kontratı var, en çok parayı veren alsın.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oldu bu açıklamadan sonra çok para veren olur kesin xd. Rasyonel bakarsak fenerin bütün stoperlerinden, Beşiktaş'ta da Vida hariç tüm stoperlerden iyi Serdar. Vida'nın da Beşiktaş'ta ki formu bok gibi gerçi ayrı konu da kalite olarak söyledim. Terim'in etik değerleri zaten yardımcılarından ve dibindeki Albayrak gibi adamlardan gayet belli oluyor baya yüksek: )) Serdar aptallık yaptı son olayda ama muhtemelen yalakalık yapmadığı için başka mevzular dönmüş olabilir diye düşünüyorum. Ben olsam açıklama yapmadan satmaya bakardım en kötü.

Taraftar çok ilginç oyuncu profili üstünden gidiyor şu iyi oyuncu bu kötü oyuncu diye iyi oyuncu olsun kötü oyuncu olsun lakayıtlığın vurdumduymazlığın olduğu yerde nasıl başarı gelecek onuda merak ediyorum kusura bakmayın hoca en iyisini yapmış disiplin yoksa başarıda yok hoca şampiyon olursa bu sene bu karar sayesinde olur bu kararı almasa zaten şampiyon olamazdık

Taraftar çok ilginç oyuncu profili üstünden gidiyor şu iyi oyuncu bu kötü oyuncu diye iyi oyuncu olsun kötü oyuncu olsun lakayıtlığın vurdumduymazlığın olduğu yerde nasıl başarı gelecek onuda merak ediyorum kusura bakmayın hoca en iyisini yapmış disiplin yoksa başarıda yok hoca şampiyon olursa bu sene bu karar sayesinde olur bu kararı almasa zaten şampiyon olamazdık
Üstat Feg için de durum aynıydı adama muhtaç kaldı, oynatmamak için yine her şeyi yaptı ama adam aldı formayı.

Serdar'ın da yeri dolmayacaktır buradaki mevzu inat başka bir şey değil.

Her şeyi bir kenara bırakıyorum oyuncu böyle gönderilmez, şu an değeri de çöp seviyesine indi.

Üst Alt