Fatih Terim'den Transfer Açıklaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den Transfer Açıklaması

Cevap: Fatih Terim'den Transfer Açıklaması

Kim ne derse desin Efektif bir kanat oyuncusu lazım Sağ kanata Kazım yetersiz kalıyor..Lass gelirse Culio gider.Forvet gelirse Stancu gider..Bence Volkan+Sercan+Lass+Eboue-Stancu-Culio = Şampiyonluk

Diarra'yıda alırsak Selçuk 10 numara gibi oynayacak bence.Yani;

----------------Muslera----------------

Sabri-----Ujfalusi-----Servet----Hakan

Eboue-----Melo-------Diarra------Arda

------------------Selçuk-----------------

-----------------Transfer----------------

yekta kurtuluş sağ acık için düşünülemezmi acaba bana göre sırıtmaz orda

----------Muslera--------

Sabri--Ujfa--Servet--Hakan

----------Melo-----------

Eboue--Lass--Selcuk--Arda

---------Adebayor-------

Gibi düşünüyorum ben

Fatih Terim eğer Lass Diarra'yı hala istiyorsa büyük ihtimal şöyle bi orta saha duşunuyor:

--------Lass------Melo----------

-----------Selcuk------------

Yani Selçuk AMF olarak oynar.
ben şikayetci olmam bu durumdan bu güne kadar lass mi vardi gelirse meloyu keser olmadi seneye opsiyonu kullanilmadan gönderilir. lass bu takımı uçurur. lassaaaaaa :D

Tırsıyorum selçuğa bir şey olursa ne olacak diye... emre çolak ve arda o mevkide oynayabilir ama ne kadar yeterli

Diarra gelse de Fenerli arkadaşlara şöyle "Diyaprağım ne haber lan" demek istiyorum.

valla eğer ciddi oyuncular gelirse, ne biliyim eboue , diarra falan kombinemi alırım

Fatih Hoca yine en iyisini yapacak..Almanya dönüşü ayrılacakları merak ediyorum..

şunaki kadro bile birbirine uyum yakalasa gayet rahat STSL şampiyonu olur

ama hala kadromuz sakatlık kaldıracak bir kadro değil

yedeklerin de iyi olması lazım

o yüzden de bu şekilde yeni oyuncular almaya devam ediyolar

bence seneye çok rahat şampiyon oluruz

beyler şöyle bir problem var yazdığınız oyun şablonları aşırı defansif eboue sağ bekten başka bir yerde faydalı olmaz fizik olarak çok diri fakat oyun zekası sabriden farksız bütün yük pozisyon yaratma bazında Arda ve Selçuk ' a kalıyor.Allah korusun bunlar sakatlanırsa ne yapacağız ? Acil sağ açık transferi yapılması lazım

beyler şöyle bir problem var yazdığınız oyun şablonları aşırı defansif eboue sağ bekten başka bir yerde faydalı olmaz fizik olarak çok diri fakat oyun zekası sabriden farksız bütün yük pozisyon yaratma bazında Arda ve Selçuk ' a kalıyor.Allah korusun bunlar sakatlanırsa ne yapacağız ? Acil sağ açık transferi yapılması lazım

Acilen mi? zaten kadromuzda sağ açık kazım var. Acilen niye?

Acil demek olmayan şeye hemen demektir. Kazım boru mu?

Kadro böyle bişey olabilir mi?

131160327884064.jpg

Semih Kaya'yı oynatmaz ama Gökhanı oynatacağımıza bu çocuğa şans vermeliyiz. Diarra zor ama gelirse böyle bir oyun düzeni güzel olur bence. Sizce?

Kazım kanat oyuncusu değil.Hatta kanatta oynamak için neredeyse hiçbir meziyete sahip değil.Kazım asıl olarak pivot santrafor oynar başka da pek bir şey oynayamaz.Bu yüzden millet sağ açık lazım diyor.Bence de kesinlikle lazım ama kanatları klasik çizgi adamı olarak kullanmıyor Fatih Hoca.Daha çok orta sahaya yakın oynatıyor kanat oyuncularını.Bekler açık oyuncularından daha fazla kanat bindirmesi yapıyor.Bu yüzden bence Eboue iyi bir transfer olur.Sabri'yle sağ tarafı iyi kullanırlar.

Bende Kazım ın 1. santrfor pozisyonunda oynaması gerektiğini düşünenlerdenim,bunun için gerekli özgüven ve fizik gücüne yeterince sahip olduğuna inanıyorum...O bölgede oynamak için gerekenden daha fazla tekniğe de sahip...Kanat oyuncusu etiketini nasıl aldığına şaşırmışımdır hep,zaman zaman çok iyi performans göstermiş olsa da...Eldekiler içinde de direkt santrfor oynamak için en uygun adam Kazım...Böyle düşününce Baros-Elmander-Stancu dan 2 si gönderilmeyecekse çok yüksek bedelle forvet transferi mantıklı durmuyor...Misal,Forlan alındı diyelim;Barosla çok ideal bir 2 li olmayacaktır...

Sabri nin kanat ya da orta saha oynaması fikri de aklıma yatmıyor,top kendisinde iken kafasını kaldırıp çevreyi kontrol edemeyen adamdan o mevkilere oyuncu olmaz...Sabri ve gerektiğinde Ujfalusi sağbek için yeterli bence...

Forumda yapılan neredeyse tüm kadrolar ofansif yönden zayıf görünüyorsa soldaki Ardanın sağdaki karşılığı olarak Sabri-Eboue-Kazım ın yazılıyor olmasıdır,oraya çok daha kreatif bir oyuncu lazım...

Transfer için benim öncelik sıralamam;solbek-sağaçık-orta saha-forvet-stoper şeklinde...Aslında 4-4-2 oynanacaksa sağ kanatta Yekta da en azından alternatif olarak düşünülebilir,en verimli olabileceği mevki orası diye düşünüyorum ki kadroda yer bulup başarılı olmasını en çok istediğim futbolculardan birisidir.

Lassana Diaarra bizim orta sahayı koparır, onu sahada izlemek bile büyük zevk..ama bir alex degil:p

Üst Alt