Fatih Terim'den VAR, Arda Turan ve Transfer Açıklaması - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'den VAR, Arda Turan ve Transfer Açıklaması

konuşmada hoca diyor ki; Arda konusunda fikrim hiç değişmedi ilk günden beri toplantılarda aynı şeyleri söyledim diyor.
başkan yaklaşık 1 hafta 10 gün evvel ki açıklamasında 'toplantılar yapıyoruz arda konusu hiç geçmedi' demişti.

şimdi burada kim yalancı?

Bunca olaydan sonra, yönetim istemeyerek tamam dese, biz de lanet olsun tamam desek, Arda gelip oynar mı acaba.

Bu saatten sonra Arda nın bize yapacağı en büyük güzellik, yarın başka bir takımla sözleşme imzalamasıdır.

Zarar verdiğinin farkındadır umarım ve hala bunda diretecek kadar karaktersiz değildir diye düşünüyorum
takım bulamayacak hale geldi adam yaw. kim alır onu. biz alırsak para vermeyiz sadece kaarımız bu olur.
ben denenmesi taraftarıyım.

konuşmada hoca diyor ki; Arda konusunda fikrim hiç değişmedi ilk günden beri toplantılarda aynı şeyleri söyledim diyor.
başkan yaklaşık 1 hafta 10 gün evvel ki açıklamasında 'toplantılar yapıyoruz arda konusu hiç geçmedi' demişti.

Abicim yonetim istemiyor ardayı. Bunu acık bir sekilde dile getiriyor baskan. Sen hala kim yalancı diyosun yaw. Yonetim istemiyorken hocanin cikip medyada baskana atarlanması, bununla da yetinmeyip cikip camia olarak istemeliyiz demesi ve uAyı da koz olarak kullanması hakkinda yakismadi ayip etti hoca dedin mi hic? Terim boyle biriymis, dikenli gülmüs. Iyi o zmn terim baskani da kendisi belirlesin de rahat etsin.

Hala kim yalancı diosun dy ahb. Ayıp

Fatih Terimin karakterini hepimiz biliyoruz inatçı ve bazen egolu zaten böyle sevdik bu saatten sonra da değişmeyecek. Ancak başkan biraz politik oynuyor gibi geliyor bana, Arda konusunun hiç geçmemesi mümkün mü bence değil, Terim 1 aydır her maç sonrası imkan oluşursa geri dönmeli derken nasıl oluyor da konu hiç geçmiyor. Başkan ve Yusuf Günay bana politik davranıyorlar gibi geliyor zaten basına sızdırılması da bunların bir parçası.

Abicim yonetim istemiyor ardayı. Bunu acık bir sekilde dile getiriyor baskan. Sen hala kim yalancı diyosun yaw. Yonetim istemiyorken hocanin cikip medyada baskana atarlanması, bununla da yetinmeyip cikip camia olarak istemeliyiz demesi ve uAyı da koz olarak kullanması hakkinda yakismadi ayip etti hoca dedin mi hic? Terim boyle biriymis, dikenli gülmüs. Iyi o zmn terim baskani da kendisi belirlesin de rahat etsin.

Hala kim yalancı diosun dy ahb. Ayıp
o zaman acıklama yaparken hoca istedi biz istemiyoruz görüşmeler devam ediyor tarzında acıklama yapsaydı. düpedüz yalan söylemiş üstüne üstlük yanında da gambazcı pzevengin teki var.

Arda konusunda hocaya katılmıyorum ama her konuşulanın direk basına aktarılmasını da doğru bulmuyorum. Köstebek ya başkan ya yanında ki, Terim'in açıklamasına göre.

o zaman acıklama yaparken hoca istedi biz istemiyoruz görüşmeler devam ediyor tarzında acıklama yapsaydı. düpedüz yalan söylemiş üstüne üstlük yanında da gambazcı pzevengin teki var.
Baskan da konussun da bakalım kim yalan soyluyo. Pesin hukumlu olmaya grk yok. Mevzu terim olunca iyice holigan oluyorsun. Bu seneki rezil durumu da cengo baskan yaratti dersin sen

Baskan da konussun da bakalım kim yalan soyluyo. Pesin hukumlu olmaya grk yok. Mevzu terim olunca iyice holigan oluyorsun. Bu seneki rezil durumu da cengo baskan yaratti dersin sen
ben suan hocanın gitmesi taraftarı değilim. min 2 sene daha kalması lazım. giderse dağılırız onu biliyorum. baskan da giderse gene dağılırız. bi şekilde toparlanmaları lazım.

Saat 17:00 da mustafa cengiz'in basın açıklaması yaparak Fatih Terim'i kovması bekleniyor ( kuşlar bekliyor onların yalancısıyım )

e bi umut işte naparsın.

aynı konuşmadaki hocanın, insanlara yönetimle arasında sorun var dedirtmemek için uğraşıyorum demesi hakkında ne düşünüyorsun peki

Yönetimden habersiz ardayla buluş, anlaş yetmesin ultraslan arda üçgeninde oyunlar çevir. Sonra vay efendim bir ciktim haber salmışlar. Hep senin yaptığın doğru ya başkalarının boklarını konuşalım.

Takim yukarıdan aşağıya evlat kayniyor.
Hasan, ümit, necati, selçuk.
Aydınları, sabrilrri, semihleri sevgin yetmedi.
Bu seneler faslimiz eklenmişti.
Simdi japon evladımız var. O olursa olur dediği evladın kalan dönemde alacağı para kadar açık verirsen futbolcu alıp oynatamiyorsun gerçi seversin sen cezaları keşke olsaydı dersin çünkü başka turlu oyuncu değerlendirme imkânın olmuyor.

Futbol artik kendisine iskence geliyor. Adanalı FT ve fedaileri filmi çek sende rahatlama bizde rahatlayalim

Uefa kupası sonrası 60 yaşında kulübe üye olan ki bu hakkı 1960larda elde etmiş tenezzül etmemişti; müflis ve müsrif playboydan mı bahsediyorsun üstat ???
Gotum gotum aig hisselerini alıp bizi kurtar denilen Aysaldan bahsediyor renktaş 60 yasında uye olup 1910larda uye olup her divanın baska birinin cenazesinde yapildigi ve bugüne kadar bir icraatını göremediğimiz heriflerden daha çok katkı sağlamıştır Galatasaray.
Adamın parası ve sokup çıkardığı yerler kiskandiriyorsa bilemem devam edebilirsiniz

Son düzenleme:
Üst Alt