Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir?

D7b4Nl3XkAIKGqf.jpg

Bu takıma formda Linnes'i degil, Mariano ve Japon ile oyuna baslayan; daha sonra Sinan'ı ve Mugdat'ı kurtarıcı olarak oyuna sokan; ve daha sonra disiplini eline alamayan FT ye yazıklar olsun.. Biraz da hakem desteği ile maçı kazandık. FT şansı..

Verdiğin linke göre bu postumu işaret ediyorsun. Yukarıda kopyaladım. Burda ne gibi bir anormallik buldun da, benim Galatasaraylılıgı sorguluyorsun. Eger vartin varsa benim tum postlarımı okursun. FT aleyhine dgil, Galatasaray aleyhine tek bir postumu bulursan ben bu siteye bir daha yazmam.. Sen ve senin gibi dusunenler aynısını yapacak mısınız?
Sondan 1 önceki yazdığın cümleyi tribünün içindeyken desen ne tepki alırsın?Mesajlarına Baktım varsa yoksa Ft diye eleştirmişsin.Arada bi Şampiyonlar Ligi maçlarına yazmışsın.O zaman sen niye şampiyon olunca foruma ara verdin?Fenerbahçe maçından sonra gelmişsin.Takım kötü gidiyoken Ft'yi eleştiririm diye düşündün değil mi :)

Sondan 1 önceki yazdığın cümleyi tribünün içindeyken desen ne tepki alırsın?Mesajlarına Baktım varsa yoksa Ft diye eleştirmişsin.Arada bi Şampiyonlar Ligi maçlarına yazmışsın.O zaman sen niye şampiyon olunca foruma ara verdin?Fenerbahçe maçından sonra gelmişsin.Takım kötü gidiyoken Ft'yi eleştiririm diye düşündün değil mi :)

Yürü git işine be adam.. Sana laf anlatmak bile zaman kaybı.. Yine de kısaca acıklama yapayım ; Bazı fanatikler, ve hatta Furkan isimli modun hakaretleri üzerine veda ettim. Veda baslıklı mesajım arsivlerde var, istersen okursun. Aylardır siteye girmedim. Kendi istegimle veda ettim, kendi istegimle geri geldim. İnanmıyorsan modlara ve adminlere sorabilirsin. Hiçbirseyi kanıtlamak zorunda da degilim. Ama beni tahrik ettin. Merak etme, seni de engelliyorum. Yürü git işine..

Yürü git işine be adam.. Sana laf anlatmak bile zaman kaybı.. Yine de kısaca acıklama yapayım ; Bazı fanatikler, ve hatta Furkan isimli modun hakaretleri üzerine veda ettim. Veda baslıklı mesajım arsivlerde var, istersen okursun. Aylardır siteye girmedim. Kendi istegimle veda ettim, kendi istegimle geri geldim. İnanmıyorsan modlara ve adminlere sorabilirsin. Hiçbirseyi kanıtlamak zorunda da degilim. Ama beni tahrik ettin. Merak etme, seni de engelliyorum. Yürü git işine..
Ne oldu ne güzel yazışıyoduk :D

geçen sene kendisine doğruları anlatırken bi galatasaraylı nasıl olmalı ve o ruhu kazandırmaya çalısırken bana şu özel mesjı attı

"Vasatlık lağımında yanına senin gibilerin düşmesini diler sonsuza kadar berbat seviyeni duymayacağım sessizliğine merhaba de" diye yazmıştı

hallahalla dedim heralde şampiyonluk kaçtı diye ağlıyor. meğersem engellemiş onu anlatıyormuş.

Benim ismimle bana yazanlara son kez yazıyorum..

Hepinizi engelledim,, Ama bana ergen muamelesi yapan geri zekalılara soyluyorum.. Veda baslıklı postumda yaşımı, mesleğimi yazmıştım. Buna ragmen hala siz bana ergen deyin.. Bu beni küçültmez, sizi kücültür..

Tüm bunlara sebep olan, eleştirdiğim için hakaretlere maruz kaldıgım FT ile siz gurur duyun. Sizin gibi Terimsporlular yuzunden 130m€ luk takım rekorlar kırıyor, umurunuzda degil. Daha agırını yazarım. kufur edebiyatım cok derindir, ama gerek yok. Anlayana..

Benim ismimle bana yazanlara son kez yazıyorum..

Hepinizi engelledim,, Ama bana ergen muamelesi yapan geri zekalılara soyluyorum.. Veda baslıklı postumda yaşımı, mesleğimi yazmıştım. Buna ragmen hala siz bana ergen deyin.. Bu beni küçültmez, sizi kücültür..

Tüm bunlara sebep olan, eleştirdiğim için hakaretlere maruz kaldıgım FT ile siz gurur duyun. Sizin gibi Terimsporlular yuzunden 130m€ luk takım rekorlar kırıyor, umurunuzda degil. Daha agırını yazarım. kufur edebiyatım cok derindir, ama gerek yok. Anlayana..
İstanbul'a geldiğimde bi iç saha maçını statta beraber izleyelim.Karşımda bana bu gerizekalı kelimesinin gsini söyleyebiliyor musun görelim..

halen ft yi eleştirdim diye diyor yav. forumda her 2 kişiden 1i sayıp sövüyor hocaya hatta baya normalleşti maalsef bu durum kimse kimseye dokunmuyor her ne hikmetse bi erola dokunuluyor. ilginç

opportunist i çok kez kullandık ya karşılıklı sinan ile beni baya bir sükutu hayale uğrattın reis :( sen nasıl genel kurul üyesisin...
al işte ya sana bi sırrımı veriyorum özelden
bide özellikle dışarıda belli etme diyorum sen burada direkt ifşa ediyorsun.
bazı şeyleri kimliğimi gizlemek için yaptığımı ve anlamazdan geldiğimi belirtmiştim üstad.
klasına yakısmayan söylemlerde bulundun. neyse bunlar şimdilik burada dursun sabah hayr sever bi yönetici bulur editlemesini rica ederiz
fakat gizliliğe biraz saygı. gizliliğe önem veren birisiyim ben

Üst Alt