Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir?

neyse sorun yok üstad. olur böyle seyler. buradaki renkdaşlar neysede erolun görmesi şık olmadı.
almıştır ekran görüntüsünü gelecekte yönetime falan girmeye kalksam alehime kullanacak. gs camiasının sectiği yöneticilere bak opurtisirt nedemek bilmiyor diye ifşa edecek. neyse olan oldu.
editleyemiyorum teldeyim
Erol egemen seni engellemiş ki ben de editledim zaten namümkün

alay ediyon dimi?
buradakiler gercek sanıyordu bunuda kamuoyuna duyurarak harika bi iş yaptın üstad :tbr:
bidaha sana sır mır verirsem iki olsun yav. pişman ettin beni
Yok yav ne alayı ayrıca bana gerçek adım değil demedin ki ben öyle tahmin ettim öff neyse ben yatayım ben de gizli saklı bir şey olmadığından patavatsızlık yapabiliyorum o yüzden onu da editleyip yatıyorum artık ben

Erol egemen seni engellemiş ki ben de editledim zaten namümkün

Beni mi kasdettin bilmiyorum. Cunku yazılanları okumadım, okuyamadım. Hemen hemen hepsi benim engelli listemde.. Galatasarayımın bu gunku hali ile mutlu , mesut olanlarla aynı noktada olamam. İsteyen olsun..

Haaa.. Sunu da itiraf edeyim.. Bunlar yine de guzel gunlerimiz. İnsallah ben yanılırım ve gerekirse özür dikerim. Önümüzde çok ciddi bir fikstür var.. Brugges, Trabzon , Alanya, PSG maçları vs.. Özellikle PSG macında insallah kötü birseyler olmaz.. Kalın saglıcakla.. Ben yatar..

Beni mi kasdettin bilmiyorum. Cunku yazılanları okumadım, okuyamadım. Hemen hemen hepsi benim engelli listemde.. Galatasarayımın bu gunku hali ile mutlu , mesut olanlarla aynı noktada olamam. İsteyen olsun..

Haaa.. Sunu da itiraf edeyim.. Bunlar yine de guzel gunlerimiz. İnsallah ben yanılırım ve gerekirse özür dikerim. Önümüzde çok ciddi bir fikstür var.. Brugges, Trabzon , Alanya, PSG maçları vs.. Özellikle PSG macında insallah kötü birseyler olmaz.. Kalın saglıcakla.. Ben yatar..
o alıntı ile anlattıklarının ne alakası var yav

Tukenmez.

Ama bunun sebebi karakaşı karagozu suyu hurmetine degil GS a kazandirdigi onca basari sebebiyledir.

Bir seyi hatirlatayim . Fatih hocadan evvel bu ulkede encok taraftar bizde degildi , suyun obur yanindaydi 1990 li yillarin sonuna kadar. Bugun taraftari en cok olan kulup GS dir ve sebebi Fatih Terim dir.

Zaten suyun obur yanindaki yalı çocuğu ondan Fatih Terim le ugrasiyor.

Heee hoca en formsuz donemini geciriyor eyvallah. Kotu oynatiyor. Hatali tercihleri var. Ama kredisi de cok var. Mutaka duzeltecektir.

Son düzenleme:
Allah gecinden versin ölse bile tükenmez ama kredisi var diye de canımdan çok sevdiğim Galatasaray imin bu hallerine göz yumamiyorum. En geç kendisi gitmezse sezon sonunda bir plaketle uğurlanmalı....

Hem başkan hem TD olmalıdır. 1 gram futbol izlemesek de mühim değil, bizim zaten bunlarla işimiz olmaz. Ama Terim dışında biri gelip kötü top oynatırsa, Avrupa'da ve ligdeki derbilerde gol atamazsa canını yakarız. Dünyada ne kadar sorumsuz ve yeteneksiz topçu varsa ne kadar evlat varsa hepsi bu kulübe gelebilir, zira Terim adam eder.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hiçbir zaman tükenmez.

ligde 10. da olsa hocanın kredisi vardır.

istediğim tek şey adaletli davranıp formayı hak edene vermesi.

Galatasaray taraftarı ikiye ayrılıyor. Bir kısmı sadece Galatasaray'a aşık ve isimleri önemsemiyor. Diğer kısmı ise bazı isimler uğruna Galatasaray'ın başarısız olmasını kabul edebiliyor.
Terim'in kredisi bu kitleden kaynaklı. Galatasaray küme düşse bile hoca kalsın diyenler var net olarak.

Çok şükür isimlere bağlılığımız yok.

Üst Alt