Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o günle bugün arasinda daglar kadar fark vardir, su konuda burada durmaya devam etsin. yeter ki biz sampiyon olalim. türkiye letonyayi iki mactada yenememisti, simdi oralara dönmeye gerek yok. yine oynasa yine yenemez zaten lucescuyla da.

hocamızın demirören gudubetinin başkanlığı altında bitakım yakışık almaz tavırları ve verimsiz kenar yönetimleri olması gayet doğaldır

geçmişe bir çizgi çekip murphyi azad edelim

o günle bugün arasinda daglar kadar fark vardir, su konuda burada durmaya devam etsin. yeter ki biz sampiyon olalim. türkiye letonyayi iki mactada yenememisti, simdi oralara dönmeye gerek yok. yine oynasa yine yenemez zaten lucescuyla da.
Dün dündür bugün de bugün...

Yada...
Bugün yeni bir gündür cancazım..
Yeni şeyler söylemek lazım..

Hocalığından hiçbir zaman şüphe duymadım. Eleştirsem de hiçbir zaman parator, tarator vs... demedim. Mevcut jenerasyon ile milli takımda başarılı olamayacağı zaten belliydi ki kimsenin de başarılı olabileceğini düşünmüyorum. Benim kendisine kırgınlığım başka mevzular hakkındaydı. Hala da o kırgınlık devam ediyor. Lakin bu şampiyonluğu alırsa eğer buzlar biraz olsun eriyebilir.

Camia içinde anlaşamadığı veya sevmediği isimler olsa da kendisinin tek dostu Galatasaray kulübüdür. Bunu artık idrak etmiştir umarım.

Edit: Bu arada son derece talihsiz bir konu olmuş Murhan'cım :confused:

Sein kalbinin zararsız ve temizliğinden o kadar eminim ki. Anlayamadığım mesajını sorgulamadan Like ını verdim emmoğlusu..

Sen genede tr sini atıverde hem merakım kalmasın, hemde 1 satır bişey daha öğrenelim.. sayende

Hislerimiz ortak el paisano

Aka ingilizce also known as kisaltilmasi
Also known as ‘-olarakta bilinir’

Fikret orman aka fiko gibi

Şu tip başlıkları rica etsem haftasonu, cuma gecesi falan canlandırın. Haftasonu rahat rahat okuyalım. Hepsini büyük bir titizlikle okuyasım var. Gülmeye eğlenmeye ihtiyacımız olduğu şu günlerde ilaç gibi gelecek bir başlık daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt