Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şunu unutmayın renkdaşlarım Fatih Terim başarılı da olsa başarsız da olsa elinden geleni yapmıştır. olur veya olmaz.

Olduğu zaman sevinin olmadığı zaman da destekleyin. Ankara dönüşü sonrası adamın gözleri doldu otobüste ki sonrasını hepimiz gördük. başakşehir ve beşiktaş folloş oldu arenada.

Vay vay vayyyy

Arsivler acılmış..

"Söz ucar, yazı kalır" diye boşa dememişler
..
Zamanında FT ye en keskin laf edenler ile şimdi ona methiye duzenlerin aynı kişiler olması da hoş bir ironi dogrusu :))

Son düzenleme:
Galatasaray'ın günlük menfaati için yazılmayacak yazı, eleştirilmeyecek adam yoktur reis.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Eleştirelim hocam, eleştirmeyelim demiyorum. Ancak bazı ifadeler var hakikaten sınırları zorluyor. Kastım oydu.
Belki de hedefimiz Fatih hocayı milli takım için itibarsızlaştırıp Galatasaray'a getirmekti

Olayları zamanına göre değerlendirmek lazım. Mesela şu Volkan Babacanı, Harun'a tercih etmek Fatih hocanın yapacağı iş değil normalde. Milli takımda sınırsız yetkisi olsa çoğu oyuncuyu çağırmazdı diye düşünüyorum. Taktiksel anlamda tükenmişlik sendromu yaşıyordu. Şut atmadan en dandik takımlara bile yenilmiştik. Ama Galatasaray'da bunların hepsini yedirdi, iyi de oldu.

Belki de hedefimiz Fatih hocayı milli takım için itibarsızlaştırıp Galatasaray'a getirmekti

Olayları zamanına göre değerlendirmek lazım. Mesela şu Volkan Babacanı, Harun'a tercih etmek Fatih hocanın yapacağı iş değil normalde. Milli takımda sınırsız yetkisi olsa çoğu oyuncuyu çağırmazdı diye düşünüyorum. Taktiksel anlamda tükenmişlik sendromu yaşıyordu. Şut atmadan en dandik takımlara bile yenilmiştik. Ama Galatasaray'da bunların hepsini yedirdi, iyi de oldu.

Milli takım performansıyla Terim'i eleştirmek saçmalıktır. Özellikle Euro 2016 dönemi. Elinin altında hepsi birbirinden "adam gibi adam"larla oynuyordu. Rencide edici ifadelerden kaçınıyorum. Adam sözcüğü de artık rencide edici bir kelime oldu. Neyse.

O adamlarla Terim nasıl başarılı olabilirdi? Olamadı. Oynatmasın o zaman; denilebilir. Evet oynatmadı bazı maçlarda. Sonrasında yaşanan kamuoyu baskısını hepimiz hatırlıyoruz. Barcelona'da oynayan Arda nasıl milli takımda oynayamaz! Gördük Barcelonalı Arda'yı...

Kısacası milli takımdayken teknik direktör de oyuncular da kötüydü. Şimdi herkes bir yerlere dağıldı. Terim kalitesini konuşturuyor. O adamlar ne konuşuyor neyini konuşturuyor sizlerin takdirine bırakıyorum.

Adam önceden eleştirdi diye şimdi başarılıyken hakkını vermiyorsa asıl sıkıntı orda bence.Bunun adı ben yanılamam hastalığı yada kişisel nefrettir.

FT Galatasaraydan ayrılıp tupcuye imza attığı gun burda yazılanlardan cok daha agır, hakaretlere maruz kalmıştı..

"FT artık benim için öldü, bitti, PARAtor" lafları en basitleri ..

Bugun yine bagrımıza bastığımız, tezahuratlar yaptığımız kişi aynı kişi..

işte hayatın gerceği bu : Buyuk lokma yiyebilirsin, ama buyuk konuşmamak lazım..

FT Galatasaraydan ayrılıp tupcuye imza attığı gun burda yazılanlardan cok daha agır, hakaretlere maruz kalmıştı..

"FT artık benim için öldü, bitti, PARAtor" lafları en basitleri ..

Bugun yine bagrımıza bastığımız, tezahuratlar yaptığımız kişi aynı kişi..

işte hayatın gerceği bu : Buyuk lokma yiyebilirsin, ama buyuk konuşmamak lazım..
Fatih hocaya da sorsak tüpçü ile sözleşme imzaladığına bin pişmandır zaten. taraftar olarak ne desek haklıyız bu konuda. eski defterlere atıp sıfırdan başladık. sonuç olarak ne galatasaray terimsiz durabilir ne de terim galatasaraysız durabilir. Wenger gibi sürekli bizde olsaydı kaçıncı yıldızı takmıştık?

Murhaaaanin yanildigi konulardan sadece biri.

Futbol biliyorum diye geçiniyor işte xd
Özgür buzbas
Evren gozu falan kıskanır onla kıyaslar kendini ahahahahahahahahahahaha xhdjs

Murhaaaanin yanildigi konulardan sadece biri.

Futbol biliyorum diye geçiniyor işte xd
Özgür buzbas
Evren gozu falan kıskanır onla kıyaslar kendini ahahahahahahahahahahaha xhdjs
wikipedia evren göz kim yav gitsin twit atsın. hangi transferi önceden bilmiş. Telefonuna bip spor bildirim atıyor bu da onu söylüyor Her sene 200 oyuncu alıyoruz medyaya göre zaten.

Insanlar eleştiri ile hakaret aradindaki farki anladığı gün zihinsel bir güçlenlenme olabilir Türkiye'de. Fatih Terim şimdiye kadar gruplarda iyi iş çıkarmadı ama durum ne kadar zor olsada Terim'in başında bulunduğu takımların en zor anda dahi geri dönebildiğini en iyi de Galatasaray taraftari bilmeliydi. Türkiye gibi egolu insanlar dolu bir Ülkede değişim ancak başarı eşliğinde gelir ve bunun için Ulke için Terim'den iyisi bulunmaz. O yüzden turnavaya gidemszek Terim'in de takımin başında olmaması gerekir. Çünkü eşliğinde başarı olmadığı sürece tataftari arkana alamazsın.

Türk Milli takımının en büyük kanseri üç büyük kulüb taraftarının ego savaşı ve bunun 20008den sonra artan seviye ile takıma yansımasımasıdır. Konya kararı maalesef geç alındı. Birdaha umarım Istanbula maç koyulmaz.

3:0 Hollanda gibi futbol devine karsı güzeldir ama play offa kalıp anlam taşımadığı sürece ancak bir kuru istatistik verisi olarak kalır.
Ustad cevrimici PicsArt_05-07-02.57.43.jpg

Antremanda kovulurken milli takıma giderken bile FT hocama iki çift laf etmedim.
Sadece bu kumpasa nasıl düşersiniz diye hem Aysal'a hem Fatih hocama sitem etti çünkü kaybeden Galatasaray'dı.

Gscimbom Mobile

Ya bu adam kişisel hırsları egosu yüzünden Galatasaray'ı bırakıp Demirören denen en azılı Galatasaray düşmanının kanatları altına girdi. Galatasaray Başkanlık makamına saygısızlık yaptı. Hele bir ara Milli Takım kampına gelen Rte, "Lan Fatih buraya gel" diye seslenince önünü ilikleyip harem ağası gibi el pençe divan yanına gittiği görüntüyü unutmak mümkün değil. Bunlar kalbimizde yaradır. Bunlar yaşanmamalıydı. O yüzden bu olayların sıcaklığında yazılan sert yorumlara bakıp değerlendirme yapmamak lazım. Ben de bir daha bu kulübün kapısından içeri girmesin noktasındaydım, kendisine çok öfkeliydim lakin Galatasaray'ın menfaatleri ve şartlar göz önüne alındığında Fatih Terim'in tekrar takımın başına geçmesi durumu zaruri hale geldi. Benim gibi pek sıcak bakmayanlar dahi mecburen Fatih Terim demiştir. Her halükarda Tudor veya Riekerink gibi stajerlerden iyidir. Hocalığını zaten hiçbir zaman tartışmadım, "Parator, Zımparator, Kebapçı" vs... gibi lakaplar takıp da dalga geçmedim. Öyle veya böyle Galatasaray'ın tarihine ismini yazdırmış yaşayan efsanelerimizden biridir dedim. Amma ve lakin 2013 yılından önce İmparator'um derdim lakin artık demiyorum. Şampiyon olsak da diyeceğimi sanmıyorum. Kendi imajına öyle zararlar verdi ki artık zor. Tekrardan bir 4 yıllık hegemonya veya Avrupa şampiyonluğu falan gerekebilir. Amma ve lakin bu sene şampiyonluğu alırsak eğer buzlar biraz olsun erir. Kendisine hala daha kırgın olan taraftarlar için de normalleşme süreci başlar. Hayırlısı olsun.

Velhasıl kelam hoca da artık şunu anlasın ki artık anladığını düşünüyorum; Sevmediği veya anlaşamadığı insanlar olsa da kendisinin gerçek anlamda tek dostu Galatasaray ve Galatasaray taraftarıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt