Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Teknik Direktörlük Kariyeri Bitmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
murhan'ın gsc kariyerini gözden geçirme zamanı gelmedi mi sizce de?
11690.jpg

Goygoy yapmayalım lütfen. Cephenizi aldıysanız ona göre davranırız Erman Türker.
Benim cephem her daim belliydi zaten Kaya bey. Siz neredeyseniz ben onun en uzağında saf tutmuşumdur. Bu arada konumunuz "Tekel Bayi" olmuş iyi olmuş, böylelikle siz de tarafınızı belli etmiş olun ki ümmet dostu ve ehli sünnet olan değerli kardeşim, yoldaşım @Sarper Yıldırım da size karşı tarafını rahatlıkla belli edebilsin.

Zıkkım için,
İyi forumlar.

Benim cephem her daim belliydi zaten Kaya bey. Siz neredeyseniz ben onun en uzağında saf tutmuşumdur. Bu arada konumunuz "Tekel Bayi" olmuş iyi olmuş, böylelikle siz de tarafınızı belli etmiş olun ki ümmet dostu ve ehli sünnet olan değerli kardeşim, yoldaşım @Sarper Yıldırım da size karşı tarafını rahatlıkla belli edebilsin.

Zıkkım için,
İyi forumlar.

Öncelikle Sarper Bey'i bu konuya hiç bulaştırmayalım. Ben onun kadar hoşgörülü bir arkadaş görmedim. Asla bu konuda bırakın taraf olmayı, fikir belirteceğini de düşünmüyorum.

Sizin daima düzen adamı olduğunuzu da biliyordum. Bu konuda nedense hiç şaşırmadım. Neyse ki Mehmet Arslaner abim daima benim tarafımda. İçim rahat.

Öncelikle Sarper Bey'i bu konuya hiç bulaştırmayalım. Ben onun kadar hoşgörülü bir arkadaş görmedim. Asla bu konuda bırakın taraf olmayı, fikir belirteceğini de düşünmüyorum.

Sizin daima düzen adamı olduğunuzu da biliyordum. Bu konuda nedense hiç şaşırmadım. Neyse ki Mehmet Arslaner abim daima benim tarafımda. İçim rahat.
:asd:

Goygoy yapmayalım lütfen. Cephenizi aldıysanız ona göre davranırız Erman Türker.

Zıkkım için,
İyi forumlar.
Şu posttan da anlaşılacağı üzere Erman Türker ümmetin adamıdır. Kendisi hakkında atıp tutmadan önce iyi düşünün.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu başlığı ana sayfada her görüşümde
dmg5f.gif
diyesim geliyo...:uiyy:
Murphy ye de pek antim yoktur halbuki...:hat:
İyi ki varsın, ve iyi ki bu konuyu açmışın murphy, çereze gerek kalmıyo sayende....:asd::tbr:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt