FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Gerard Pique: "Vinicius Jr, Barcelona'ya gelecekti. Kendisiyle telefonda bizzat görüştüm. Transferini bitirme aşamasına getirmiştik. Uyumunun nasıl olacağını öğrenmek için benimle konuştu. Florentino Pérez son anda 2 katı bir teklif yapınca Real Madrid'e gitti." [Buzz Spor]

Ocak ayi butcesi 10 milyon euro 😁
diagneyi bağlayalım şampiyon olurlarsa 3 daha verirlerse bu iş biter

Abdurrahim-Albayrak-kimdir-Abdurrahim-Albayrak-biyografi-Abdurrahim-Albayrak-aslen-nereli.jpg

Nette gördüğüme göre Frenkie’yi gözden çıkaracakmış Xavi. Halbuki takımda kendisine en yakın profilde ve oynatmaya meyilli futbola en yatkın isimlerden biri Frenkie, bence ilki hatta. Neden böyle bir karar almışlar acaba? Oyun kurulumu, savunmadan top çıkarma, pas istasyonu olma, al-ver, bağlantı hepsinde çok iyi.
Busquets
Frenkie-Pedri
Depay(X)-Ansu
X(Depay)

gemiyi limana yanaştırmak için kısa dönemde fena değil🤣

Bu arada ben önce Ajax hocasını zorlardım almak için. Xavi zaten elbet birgün buraya gelecek. ten Hag ile işleri yoluna koyup başarılı da olabilirlerdi, sonra Xavi orayı daha ideal yapıda devralıp kısa-orta vadeyi ve jenerasyonu daha etkili kullanabilirlerdi. Bana sanki Xavi biraz erkekmiş gibi geliyor ama oranın kültüründen olması da avantaj tabi. Hava getirirse bununla güzel başlangıç da olabilir.

Braithwaite ve Luuk de Jong'u alan takim Diagne'yi de alir acikcasi.

Sansimizi deneyelim. Hem sudan ucuz, 5 Milyoncuk verseler yeter.

dünya kadar borçları var transfer yasağı yiyebilirler artı la masia'dan da adam akıllı yıldız çıkmıyor. 3-4 sene sürünecekler gibi.

Üst Alt