FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Ferran Reverter, Barcelona'nın genel menajeri görevinden ayrıldı. Katalanlar, Reverter'in 'kişisel ve ailevi nedenlerle' derhal ayrılma kararı aldığını resmi kanallardan duyurdu. Reverter, Başkan Joan Laporta tarafından getirildiği Barcelona yönetim kurulunda 7 ay geçirmişti. La Vanguardia, Reverter'ın Spotify ile yaklaşan sponsorluk anlaşması konusundaki anlaşmazlık nedeniyle ayrıldığını bildirdi.

Mundo Deportivo

Galatasaray, pozitif dinamikler içinde!''

Avrupa Ligi'nde Barça ile karşılaşacak olan Torrent'in adamları, lig'de ilk kez üst üste ikinci galibiyeti elde etti.

Galatasaray'ın gelişimi henüz tam değil ama Domènec Torrent, Barça'nın Avrupa Ligi son 16 turundaki rakibi olan Galatasaray'ı, Camp Nou'da Barça'yı ziyaret etmek için on günden az bir süre kala, olumlu bir sonuç dinamiğine sokmayı başardı.

Katalan teknik direktörün ekibi, Rizespor'u 4-2 mağlup ederek ligde 12. sıraya yerleşti ve ileriye doğru küçük bir adım attı. Ama bu takıma büyük moral oldu. Galatasaray'da artık tek hedef Barcelona maçı..

1646035735523.png

Mundo Deportivo

Galatasaray, pozitif dinamikler içinde!''

Avrupa Ligi'nde Barça ile karşılaşacak olan Torrent'in adamları, lig'de ilk kez üst üste ikinci galibiyeti elde etti.

Galatasaray'ın gelişimi henüz tam değil ama Domènec Torrent, Barça'nın Avrupa Ligi son 16 turundaki rakibi olan Galatasaray'ı, Camp Nou'da Barça'yı ziyaret etmek için on günden az bir süre kala, olumlu bir sonuç dinamiğine sokmayı başardı.

Katalan teknik direktörün ekibi, Rizespor'u 4-2 mağlup ederek ligde 12. sıraya yerleşti ve ileriye doğru küçük bir adım attı. Ama bu takıma büyük moral oldu. Galatasaray'da artık tek hedef Barcelona maçı..

Ekli dosyayı görüntüle 152301
KORKMUSLAR

Üst Alt