FC Barcelona Takip Başlığı - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FC Barcelona Takip Başlığı

Nette gördüğüme göre Frenkie’yi gözden çıkaracakmış Xavi. Halbuki takımda kendisine en yakın profilde ve oynatmaya meyilli futbola en yatkın isimlerden biri Frenkie, bence ilki hatta. Neden böyle bir karar almışlar acaba? Oyun kurulumu, savunmadan top çıkarma, pas istasyonu olma, al-ver, bağlantı hepsinde çok iyi.
Busquets
Frenkie-Pedri
Depay(X)-Ansu
X(Depay)

gemiyi limana yanaştırmak için kısa dönemde fena değil🤣

Bu arada ben önce Ajax hocasını zorlardım almak için. Xavi zaten elbet birgün buraya gelecek. ten Hag ile işleri yoluna koyup başarılı da olabilirlerdi, sonra Xavi orayı daha ideal yapıda devralıp kısa-orta vadeyi ve jenerasyonu daha etkili kullanabilirlerdi. Bana sanki Xavi biraz erkekmiş gibi geliyor ama oranın kültüründen olması da avantaj tabi. Hava getirirse bununla güzel başlangıç da olabilir.
Sterling + para teklif etmisler. Bonuslarla 75 milyona mi ne almislardi. Yanilmiyorsam Bayern 60 - 80 arasi teklif etmisti.
Ben de olsam tutardim, yazin Dembele, Coutinho filan satabilirsem satardim fakat onlarin da maasi yuksekmis ( Coutinho'nun)

Gerard Pique: "Real Madrid'de asla forma giymeyeceğim. Real Madrid'de forma giymektense ölmeyi tercih ederim." (Foot Mercato)

Sanki Real Madrid sana kadar dustu de boyle konusuyor :crushed:

Yeni yapilacak stadyumun isim sponsoru konusunda anlasma yapildigini duyurdular.

Senelik 48 milyon euroluk bir anlasma olacakmis.

Son sozu referandumda uyeler karar verecek.

su an kupa maclarini izliyom

adamlar bok gibi oynuyorlar gerçekten

kazanir buyuk ihtimalle oynadiklari oyun cok kotu

Son düzenleme:
Üst Alt