Feghouli'den Şok Hareket! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'den Şok Hareket!

Ama yinede bunu unutmamak lazim.
Adamin hakki, parasini ne olursa olsun vermek zorundasin, sözlesmesi var.

beni üzen ise Evet Pandemie var , Paralar sikintili ama nedense bu sirf simdi degil cok oluyor...
Simdi bunu sirf “ Corona “ atmakda dogru degil.

Yine hep Türkiye ve niye hep Istanbul kulübleri.
Demekki cok sey yanliz yapiliyor yada hala calip yiyen cok kulüb icinde!

images

videodaki vecizeleri kendisine takdim etmek isterim.

Adam hakli, zaten %15 indirim yapmislar, neyine 3 4 ay odemiyorsunuz? Butun takimlar virus ayagina kolayciliga kaciyorlar ama en buyuk sorun vasifsiz FIFA
Bence sorumluluk alip tum sozlesmeleri %50 civarinda indirmeli.

Ulan gelen paraları kuruşa kuruşuna harcıyormusunuz ki 3 ay gelince hemen böyle hareketlere giriyorsunuz. Ulan zaten kenarda köşede sülalenize yetecek paranız var. Hiç bir kulüptede paranız kalmayacağına tüm kurullar sizden yana olduğuna göre niye böyle hareketlere giriyorsunuz anlamak zor.

Yılda 100 bin euro alan adam bunu yapsa anlarım hadi belki parası bitmiştir ucu ucuna geçiniyordur diye de. Bunların yaptığına aklım ermiyıor

Haber doğruysa lanet olsun diyorum. Bu ülke de asgari ücrrtle çalışan kçö çıkmadığı için günlük 39tl ile ailelerini geçindirmeye çalışan insanlar var. Dünyaların paranı kazanıyorsun be asalak herif.Alırsın arkadaş paranı kimsenin alacağı bu camiada kalmamıştır evelallah. Defolup gidersin inşallah

Adam niye hain olsun arkadaş patron 2 gün geciktirse hepiniz isyan edersiniz paralar nerde diye . Burda eleştirilecek adam feghouli değil yönetimdir .Öadem para yok , Yönetim hangi akla hizmet bu adama bu kadar sözleşme önerilmiştir. Sözleşme imzalarken bol keseden ver allahım ver ödemeye gelince kimse galatasaraydan büyük değil de. Nasıl kurumsal şirket bu ? Bizim mahallenin bakkalı çırağa bile ödeyemeyeceği parayı teklif etmiyor

Galatasaray kulübü Feghougli ve Belhanda’ya kulüp bulmaları söylendiğinden beri her 2 futbolcu da bonservisini bedava almak için çalışıyor. Covid19 sonrası sözleşmeler yeniden revize ediliyor(%15 indirimli hali ile). Buna göre yeni ödeme planına göre de ilk ödemeler yapılmış.

Yine YALAN Haber , belliydi Mariano‘dan sorna bu haber , zaten gecen Aciklama yaptik, Gazeteler yine savas acdi bize.

Misal :

Fenerbahçe, Ömer Bayram için girişimde bulundu! Ömer Bayram, 6 aydır maaş alamadığı için ayrılmaya sıcak bakıyor. (Sabah)

Üst Alt