Feghouli'den Şok Hareket! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'den Şok Hareket!

Galatasaray kulübü Feghougli ve Belhanda’ya kulüp bulmaları söylendiğinden beri her 2 futbolcu da bonservisini bedava almak için çalışıyor. Covid19 sonrası sözleşmeler yeniden revize ediliyor(%15 indirimli hali ile). Buna göre yeni ödeme planına göre de ilk ödemeler yapılmış.

Yine YALAN Haber , belliydi Mariano‘dan sorna bu haber , zaten gecen Aciklama yaptik, Gazeteler yine savas acdi bize.
bu 2 haine bonservisleri bedava verilirse bütün yönetim istifa etsin hemen. taviz vermeyeceksin gerekirse ikisinin lisansını çıkarmayıp 1 sezon trübünde oturtacaksın. profesyonelce kulüp yönetmek bunu gerektirir,asla taviz vermeyeceksin.bir defa verirsen önünü alamazsın artık.

bu 2 haine bonservisleri bedava verilirse bütün yönetim istifa etsin hemen. taviz vermeyeceksin gerekirse ikisinin lisansını çıkarmayıp 1 sezon trübünde oturtacaksın. profesyonelce kulüp yönetmek bunu gerektirir,asla taviz vermeyeceksin.bir defa verirsen önünü alamazsın artık.

Öyle diyorsun canim Kardesim , bence en dogru tercih olabilir 1 Sene Tribünde.
Ama söylede birsey var .

Belhanda - 3.35 Mio €
Feghouli - 3.85 Mio €

Toplam 7,2 Mio €

Simdi bunlari Tribüne yollamak pek birsey degistirmez, bu Parayi zaten kimse vermez.
Ama fesh icin tabi 7,2 Mio € cepte kalir.
Ama buda bize yaramaz.
Büyük para bizim icin ...

FFP nekadar alirsan o kadar harca var, yani bunlardan Bonserviz parasi gelirse, Oyuncu aliriz.

Cok zor isler.

Öyle diyorsun canim Kardesim , bence en dogru tercih olabilir 1 Sene Tribünde.
Ama söylede birsey var .

Belhanda - 3.35 Mio €
Feghouli - 3.85 Mio €

Toplam 7,2 Mio €

Simdi bunlari Tribüne yollamak pek birsey degistirmez, bu Parayi zaten kimse vermez.
Ama fesh icin tabi 7,2 Mio € cepte kalir.
Ama buda bize yaramaz.
Büyük para bizim icin ...

FFP nekadar alirsan o kadar harca var, yani bunlardan Bonserviz parasi gelirse, Oyuncu aliriz.

Cok zor isler.
prensiplerini korumak adına doğru hareket edeceksin. diyelimki belhandaya bonservisini verdin sonrasında feghouli,maicon da bonservisini istemeyecek mi. hiç bi futbolcu 1 sezon futboldan uzak kalmak istemez ,hele ki talipleri varsa. tehdit etmemiz ve asla boyun eğmememiz lazım. bi defa boyun eğersen önüne gelen bonservisini alıp kaçmak ister.

Evet adamın hakkıdır buna sözümüz yok. Ama nerede fedakarlık ?
Hele ki geçenki hareketinden sonra.

Biz de futbolcuyu elimizde tutmama hakkımızı kullanıp gönderelim hemen o vakit.

Suç bizde. Parasını veremeyeceğin topçularla sözleşme yapmayacaksın. Türkiye liginin maaş bütçesi hakkı 25-30 milyon. Bunun üzerinde zarar edersin eğer şampiyon olamazsan. Uefa bize ceza verecekti, yalvar yaka anlaşma yaptık. Ama zerre akıllanmadık. Bonservisli adam alamıyoruz diye 70 milyonluk maaşlı takım kurduk. Bu keli, diğer bedeviyi bedava bile olsa postalayacağımız yerde üstüne Kasımpaşa manyağını, sakat Falcao’yu, Şener ve Jimmy gibi çöplere sözleşme bağladık. Ve bu kadar masrafa rağmen pandemi sonrasının en kötü takımıyız. Yönetim ve Teknik ekip patlamıştır. Bu kulüp için yapacakları tek bir tane hayırlı bir iş kaldı. O erdemi gösterirlerse hiç değilse adamlar gereğini yaptı deriz.

yönetim tetikçiler aracılığı ile kendi oyuncularını gömüyor, taraftarın önüne atıyor.

yönetimin has adamı süleyman rodop da feghouli için olumsuz şeyler yazmış. oyuncu zorluk çıkarınca taraftar üzerinden kötülenmesi için bilerek sızdırılmış bir haber gibi geliyor bana.

çok yanlış bir yol izliyoruz bu hususlarda. bu şekilde bir şey elde edemediğimiz gibi oyuncu tarafının inadının artmasına sebep oluruz.

Adam niye hain olsun arkadaş patron 2 gün geciktirse hepiniz isyan edersiniz paralar nerde diye . Burda eleştirilecek adam feghouli değil yönetimdir .Öadem para yok , Yönetim hangi akla hizmet bu adama bu kadar sözleşme önerilmiştir. Sözleşme imzalarken bol keseden ver allahım ver ödemeye gelince kimse galatasaraydan büyük değil de. Nasıl kurumsal şirket bu ? Bizim mahallenin bakkalı çırağa bile ödeyemeyeceği parayı teklif etmiyor
geç bunları

sen işe vaktinde gitmezsen, iş yerindeki sorumlulukları yerine getirmezsen adam sana para ödemezse hakkıdır

üstelik bu adamların 7 sülalesine hiç çalışmadan 100 yıl yetecek kadar parası var

bırakın artık bu FUTBOLCU HAKLI KARDEŞİM işlerini

futbolcu haksız

feghouli üzerine düşen hiç bir sorumluluğu yapmamış, oynadığı maçlarda defansa yardıma gelmemiş, aptal şekilde kırmızı kart görerek belki de bizi ŞL 'den etmiş yani çalıştığı kurumu en az 40 mil € zarara uğratmış

bir de ayın 15 dedin mi maaşını hesaptan çekecek öyle mi

futbolcuya dayalı sistem son bulmalı

özellikle üst liglerde anasının gözünü kazanan futbolculara köle, işçi muamelesi yapılıyormuş gibi davranma bırakılmalı

geç bunları

sen işe vaktinde gitmezsen, iş yerindeki sorumlulukları yerine getirmezsen adam sana para ödemezse hakkıdır

üstelik bu adamların 7 sülalesine hiç çalışmadan 100 yıl yetecek kadar parası var

futbolcu haksız

feghouli üzerine düşen hiç bir sorumluluğu yapmamış, oynadığı maçlarda defansa yardıma gelmemiş, aptal şekilde kırmızı kart görerek belki de bizi ŞL 'den etmiş yani çalıştığı kurumu en az 40 mil € zarara uğratmış

özellikle üst liglerde anasının gözünü kazanan futbolculara köle, işçi muamelesi yapılıyormuş gibi davranma bırakılmalı

herif bir şey oynamadı ama kontratında çok iyi oynayacağının garantisi yok sonuçta.

fakat bizim ona yapacağımız ödemenin garantisi var. dolayısıyla itiraz edince kurallar ondan yana oluyor.

bu iş böyle yürüyor maalesef.

adam yatsa bile kanunen haklı.

kontratı imzalarken düşünecektik.

ders olsun.

geç bunları

futbolcu haksız

O zaman bunların hepsini sözleşmesine yazmanız lazım , defansa yardım etmezsen şu kadar ceza keseriz, kırmızı kart görürsen şu kadar ceza keseriz , yedi sülalene 100 yıl yetecek paran varsa yine ödeme yapmayız diye. Sen bunları yapmayıp sana kızdım maaşını 3 ay yatırmayacağım dersen bir bakmışsın uefadan eline bir ceza kağıdı gelmiş . İki gün sonrada klüp binana haciz memurları gelmiş. Ailecek yönetilen hırdavat dükkanı mı kardeşim burası ? Demekki taraftar gibi holiganist bi yönetici olsa adamlara herkes kendi suyunu evinden getirsin bile denebilir 🙂 Bu kafayla bize sağlam futbolcu felan gelmez nerde çer çöp onlar gelir , zaten normalde de maaş kazanamıyorum bari Galatasarayda şansımı deniyeyim belki para verirler diye. İşinize gelince hak, hukuk işinize gelmeyince hak , guguk olmaz kardeşim.

Adam 2 senedir ust ust şampiyonlukta takimi sırtlarken iyi parasını isteyince hain geçin abi bu işleri insanın parasını istemesi ne zaman şok oldu ? trabzon maçında yaptığı hareket normal değil evet ama trabzon maçına kadar takım nerdeydi ? önce takımdaki gerçek hainleri temizlemek lazim

O zaman bunların hepsini sözleşmesine yazmanız lazım , defansa yardım etmezsen şu kadar ceza keseriz, kırmızı kart görürsen şu kadar ceza keseriz , yedi sülalene 100 yıl yetecek paran varsa yine ödeme yapmayız diye. Sen bunları yapmayıp sana kızdım maaşını 3 ay yatırmayacağım dersen bir bakmışsın uefadan eline bir ceza kağıdı gelmiş . İki gün sonrada klüp binana haciz memurları gelmiş. Ailecek yönetilen hırdavat dükkanı mı kardeşim burası ? Demekki taraftar gibi holiganist bi yönetici olsa adamlara herkes kendi suyunu evinden getirsin bile denebilir 🙂 Bu kafayla bize sağlam futbolcu felan gelmez nerde çer çöp onlar gelir , zaten normalde de maaş kazanamıyorum bari Galatasarayda şansımı deniyeyim belki para verirler diye. İşinize gelince hak, hukuk işinize gelmeyince hak , guguk olmaz kardeşim.
senin verdiğin örneğe ithafen yazdım

yazmışsın ya siz 1 ay maaşınızı almasanız isyan etmez misiniz diye

bu adamların bu saatten sonra para kazanmasına bile gerek yok

kaldı ki hiç bir futbolcunun parası kalmadığı gibi senin de kalmaz

sen sorumluluklarını yerine getirdin mi? iş ahlakın var mı da ticaret yaptığın kurumdan daha fazlasını bekliyorsun

paranın neden geciktiği belli, paraya ihtiyacın yok, sahada son derece sorumsuzsun ama yine de paranın peşinde koşuyorsun

bütün kurallar tamamen futbolcuyu koruyor. futbolcu da bu kozu sonuna kadar kullanıyor

üst ligler için bu kurallar kulüpler lehine olmalı artık. zaten hepsi batık. bu şımarık, altın havuzunda yüzün futbolcular da üst liglerde oynuyor

ve bu sistem de ilerde değişecek. örneğin falcao mesela. bu kadar sakatlık olduktan sonra kulübün maaşında kesinti yapma gibi bir hakkı olacak

ilerde gelir bu kurallar

Üst Alt