Feghouli'den Şok Hareket! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'den Şok Hareket!

Adam takimi tek basina sampiyon yapmis gibi konusmayalim lutfen. Gecen iki sezon 34 macin en az 24'unde yan gelip yatti. Diger 10'unda birwz kipirdandi. Oyle 90 dakika mucadele etti falan yok. Herifin kalitesi bizim ligde macin kaderine istedigi an direkt etki edecek seviyede. Arada ortaya cikip gol atti assist yapti isi bitirdi. Cani istediginde. Bazi futbolcular vardir senede iki uc mac yildizlasirlar, yaptiklari katki odur fazlasi beklenmez ama yilda 5 milyon da kazanmazlar. Onun icin kadroda 24-25 topcu bulunur. Herkes cikip bir mac iki mac neyse bir gun takim kotuyken puani kurtarsin diye. Bu hain takimin en cok kazanani ve oynadigi Mevki itibari ile yapmasi gerekeni minimum olcude yapmistir. Takimi falan sirtlamamistir. O oyleyse Muslera nedir arkadas? Mac esnasinda gokten inen bir melek mi?

Ilk kez futbolla alakalı rüya gördüm. Bunun sözleşmesini 2.750+2.250 vererek feshetmiştik. Dursun Özbek tvde tasarruf ettiğimiz kısmı açıklıyordu.

senin verdiğin örneğe ithafen yazdım

yazmışsın ya siz 1 ay maaşınızı almasanız isyan etmez misiniz diye

bu adamların bu saatten sonra para kazanmasına bile gerek yok

kaldı ki hiç bir futbolcunun parası kalmadığı gibi senin de kalmaz

sen sorumluluklarını yerine getirdin mi? iş ahlakın var mı da ticaret yaptığın kurumdan daha fazlasını bekliyorsun

paranın neden geciktiği belli, paraya ihtiyacın yok, sahada son derece sorumsuzsun ama yine de paranın peşinde koşuyorsun

bütün kurallar tamamen futbolcuyu koruyor. futbolcu da bu kozu sonuna kadar kullanıyor

üst ligler için bu kurallar kulüpler lehine olmalı artık. zaten hepsi batık. bu şımarık, altın havuzunda yüzün futbolcular da üst liglerde oynuyor

ve bu sistem de ilerde değişecek. örneğin falcao mesela. bu kadar sakatlık olduktan sonra kulübün maaşında kesinti yapma gibi bir hakkı olacak

ilerde gelir bu kurallar
Bir kural gelmesine gerk yok diyorum ben de . Sözleşmeye istediğini yaz zaten kural olur diyorum. Falcaoya kardeşim şu kadar sakatlanırsan maaşının şu kadarını keserim yaz al sana mis gibi kural. Hala bana adamın parası ver gerek yok diyorsun , üstat bu adamlar bunu iş olarak yapıyor amaçları tamamen para kazanmak , senin kara kaşın kara gözün için oynamıyorlar. Adam aldıpı parayı sadece faize yatorsa ne kadar geliri olur biliyor musun? Kimse daha çok kazanmaktan feragat etmez, heleki kapı gibi sözleşmesi varsa. Sen sözleşme yaparken hepsini pohpohla istediklerininde üzerinde ver ondan sonra biz bunu uygulamıyoruz de olmaz. Sözleşmeyi nasıl uygulamak istiyorsan öyle yapacaksın. Sözleşmeye madde koymakta sınır yok.Kırmızı kartın , sarı kartın , penaltı yapmanın , penaltı kaçırmanın, hatta oyunda kaldığı dakkaya bile para önerebilirsin yada indirebilirsin.

Üst Alt