Feghouli'ye Skandal Ceza! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'ye Skandal Ceza!

Düşünüyorum şu hareket, itme kakma bir Epl maçında olsa belki hakem kırmızı bile göstermezdi. Gerçi orada Olcay gibi dallamalar oynamadığı için işler genelde o raddeye gelmiyor. Millet de iterken üsturuplu itiyor.

Olayin icinde maicon un yaptigi sonradan anlasilan yuze mudahale olmasa fegoulinin hareketine kirmizi cikmayabilirdi .. Burada en adaletsiz seylerden biri de maicon ile fegouli arasindaki durum

Aslinda sucu isleyen veya muteselsil yani birlikte sucu isleyenler maicon ile fegouli , ama darbenin esasini maicon yapiyor , ama maicon ne kirmizi goruyor ,ne de haliyle ceza aliyor

fegouli ise hem 45 dakika , hem de 3 mac ceza aliyor

fegouli nin mac basi var mi bilmiyorum ama 3 mac ve klupten alacagi muhtemel bir ceza ile pfdk dan aldigi 13 bin TL lik ceza maicon un durumu ile kiyaslaninca bir hukuki garabet

Olayin icinde maicon un yaptigi sonradan anlasilan yuze mudahale olmasa fegoulinin hareketine kirmizi cikmayabilirdi .. Burada en adaletsiz seylerden biri de maicon ile fegouli arasindaki durum

Aslinda sucu isleyen veya muteselsil yani birlikte sucu isleyenler maicon ile fegouli , ama darbenin esasini maicon yapiyor , ama maicon ne kirmizi goruyor ,ne de haliyle ceza aliyor

fegouli ise hem 45 dakika , hem de 3 mac ceza aliyor

fegouli nin mac basi var mi bilmiyorum ama 3 mac ve klupten alacagi muhtemel bir ceza ile pfdk dan aldigi 13 bin TL lik ceza maicon un durumu ile kiyaslaninca bir hukuki garabet

Doğrudur. Ben bu sefer izleyemedim maçı, özetlerde gördüm. Olcay'ın bir anda dellenmesi sonra saçmasapan bir hengame... Hiç anlamadım bile ne olduğunu.

Buna katiliyorum , ayrica atlanan bir detay daha var , olcay bu hareketi yani yerde yatan adama satasmadan 3 mac ceza aldi , zannediyorum ilk yaptigi faulden dolayi hakem elini cebe atti ama sari kart cikarmadi

Olcay ile fegouli nin ayni cezayi almasi adil degil ama bu fegouli nin cok aldigini gostermez , bence olcay 1 mac fazla almaliydi

Ben genel itibariyle , caner , olcay ,fegouli , hangi forma olursa olsun boyle islere karisan herkesin agir sekilde cezalandirilmasi gerektigini dusunuyorum . Kufur , itme kakma , vurma , el kol hareketleri degil futbol izlemek istiyoruz yeter artik

Madem bir yola girdiler herkese ayni sertlikte uygulasinlar

Senle konuşmuştuk bunu, Olcay'la Feghouli'ye aynı cezayı verip Feghouli'ye haksız tahrik indirimi vermeleri gerektiğini düşündüğümü söylemiştim.
Feghouli'nin az ya da çok ceza aldığı tek başına değerlendirilemez. Bizzat olayın içinde olan diğer oyuncunun aldığı cezayla direkt ilgili.

Kışkırtanla hareketi yapana aynı cezayı verirsen "piyon verdim vezirini aldım" taktiğini teşvik etmiş olursun.

Senle konuşmuştuk bunu, Olcay'la Feghouli'ye aynı cezayı verip Feghouli'ye haksız tahrik indirimi vermeleri gerektiğini düşündüğümü söylemiştim.
Feghouli'nin az ya da çok ceza aldığı tek başına değerlendirilemez. Bizzat olayın içinde olan diğer oyuncunun aldığı cezayla direkt ilgili.

Kışkırtanla hareketi yapana aynı cezayı verirsen "piyon verdim vezirini aldım" taktiğini teşvik etmiş olursun.

Katiliyorum fakat fegouli nin sevk maddesi en az 3 maci gerektiriyorsa , fegouli ye bir indirim degil , olcay a kiyas usulu ile daha fazla ceza verilmesi lazimdi yorumu cikarabiliriz

Burada o kadar cok sportif ve hukuki carpikliklar var ki

Olcay in sari karti cikmamis baktim raporlara , bu birincisi olacak is degil , hakem "unutmus" muhtemelen , ama unutamaz . Sari kart kaynamis .

Sonraki 2 kirmizi kart dogru , ama eger fegouli kirmizi ise maicon da kirmizi olmasi gerekir , yoksa eger olcay a esas darbe kistas alinacaksa fegouli degil maicon atilmaliydi

yani iki tane benzer sac trasli adami karistiramaz hakem , kabul edilemez bu . ayrica ilk cikarmasi gereken sari karti da unutamaz

halis tamamen dagilmis , kurul ise olcay a esit ceza vermekle hatali . madem madde 3 ile 6 arasi diyor , en az 4 olmasini beklerdim

İşin kötü yanı 3 maç aldığı için büyük ihtimal BJK maçında da oynayamayacak. Bizim TD zaten hücum oyuncularını pek sevmiyor, üzerine 3 maç da kaçırınca 4. maçtaki BJK maçında kesinlikle 11 oynatmayacak.

Yapmadıkları kalmadı hala Tudor'a sallıyorsunuz şurada onun için harcadığınız enerjinin yarısını sosyal mecralarda tepki için harcasaydınız belki bişeyler değişirdi ..

Verilen kırmızı bile yanlışken 3 maç ceza vermek puan farkını kapatmak adına alınmış bir karardır. Yönetim bu karara tepki koymazsa onların da abv

Üst Alt