Feghouli'ye Skandal Ceza! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feghouli'ye Skandal Ceza!

Bu başkan bozuntusu ve böyle taraftar olduğu sürece bizi daha çok ezerler.

Bu federasyon ve hakeme kufredince bu forumda utanmadan ceza veriyorlar.

2ye indirmek için 3 vermişler. Hak, hukuk ve adalet kavramlarının ayaklar altına alındığını görüyoruz.

HTC 10

Katiliyorum fakat fegouli nin sevk maddesi en az 3 maci gerektiriyorsa , fegouli ye bir indirim degil , olcay a kiyas usulu ile daha fazla ceza verilmesi lazimdi yorumu cikarabiliriz

Burada o kadar cok sportif ve hukuki carpikliklar var ki

Olcay in sari karti cikmamis baktim raporlara , bu birincisi olacak is degil , hakem "unutmus" muhtemelen , ama unutamaz . Sari kart kaynamis .

Sonraki 2 kirmizi kart dogru , ama eger fegouli kirmizi ise maicon da kirmizi olmasi gerekir , yoksa eger olcay a esas darbe kistas alinacaksa fegouli degil maicon atilmaliydi

yani iki tane benzer sac trasli adami karistiramaz hakem , kabul edilemez bu . ayrica ilk cikarmasi gereken sari karti da unutamaz

halis tamamen dagilmis , kurul ise olcay a esit ceza vermekle hatali . madem madde 3 ile 6 arasi diyor , en az 4 olmasini beklerdim

Ben zaten sadece Olcay'ın Feghouli'yle olan muhabbetinden(!) olan cezasının ayrı, Ndiaye'ye yerdeyken yaptığı hareketten ayrı ceza alması gerektiğini düşünüyorum. "İkisine de aynı cezayı verip Feghouli'ye haksız tahrik indirimi veririm" dediğim ilk cezası. Yerdeki adama yaptığı bence daha ağır çünkü orda bi etki-tepki durumu yok. Yerde atan adama bulaşıyor.

Kavga için de bence talimatları daha kesin hale getirmek gerek. Bence çok eksik. Keskin hükümler konmalı.

Ben zaten sadece Olcay'ın Feghouli'yle olan muhabbetinden(!) olan cezasının ayrı, Ndiaye'ye yerdeyken yaptığı hareketten ayrı ceza alması gerektiğini düşünüyorum. "İkisine de aynı cezayı verip Feghouli'ye haksız tahrik indirimi veririm" dediğim ilk cezası. Yerdeki adama yaptığı bence daha ağır çünkü orda bi etki-tepki durumu yok. Yerde atan adama bulaşıyor.

Kavga için de bence talimatları daha kesin hale getirmek gerek. Bence çok eksik. Keskin hükümler konmalı.

Kurula kizmayi anlamsiz buluyorum , cunku hakem kirmizilari gostermis , dogru ya da yanlis , ama rapora da yazmis

hukuk kurulu da sevk yapmis , buna ya hic ceza veremezler , ya da maddeye gore en az 3 mac vermek zorundalar .

kizilacaksa talimati hazirlayana , hakeme vs kizilmali , pfdk ne yapsin allah askina

Kurula kizmayi anlamsiz buluyorum , cunku hakem kirmizilari gostermis , dogru ya da yanlis , ama rapora da yazmis

hukuk kurulu da sevk yapmis , buna ya hic ceza veremezler , ya da maddeye gore en az 3 mac vermek zorundalar .

kizilacaksa talimati hazirlayana , hakeme vs kizilmali , pfdk ne yapsin allah askina

Sence haksız tahrik maddesi Olcay-Feghouli arasındaki olay için geçerli mi değil mi?

Sinan bey Allah aşkına PFDK'yı savunmayı bari burada yapma yav. Bunların kaç kez hakem raporlarını yok saydığını da biliyoruz. Yeme bizi şimdi, işlerine nasıl geliyorsa öyle ceza veriyorlar. Bunu sende biliyorsun, burada PFDK'yı savunmaktaki amaç nedir?

1 ay oynamamış adamın Beşiktaş maçında oynamasınında bir anlamı yok. Verdikler cezaya sokayım, adam Kasım ayını kapattı resmen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben sunu anlamadim , sizin tepkiniz sevk yapan hukuk kuruluna mi ? hakeme mi ? yoksa disiplin kuruluna mi ?

disiplin kurulu sevk edilen maddeye gore karar vermek zorunda , aksi icin hukuk yolu kapali. Bunu soyluyorum

ceza araligi 3-6 mac iken 5 verseler "neden 3 degil" diye itirazi anlarim , ama sevk maddesinin minimumunu vermisler iste ne yapacaklardi ? ndiaye gibi yapmis olsalardi hic ceza vermemeleri lazimdi , renklerimiz bunu isteyebilir ama o kadar da degil yani

talihsiz bir olay diyelim gecelim ,onumuze bakalim

Buradaki en ciddi problem ikisinin de oyun durduktan sonra bu davranislari yapmis olmalari.

Eger oyun esnasinda sert ciddi bir faul yaparsan , indirim olmasa dahi , alt limit 2 . Ve genelde de iki veriliyor , hatta kasit olmadigina hukmedilirse elmander, alex, son donemde alper ,babel orneklerinde oldugu gibi 1 e bile inebiliyor

Ama oyun durdugunda bir hareket yapip atilirsan , bu sevk maddesinde alt limit 3 olarak belirlenmis . Bu yuzden aslinda alt limitten ceza almis ikisi de

Bunlari takdiri indirime sokabilecek kurum tahkim kurulu ama son donemde indirim yapmiyor tahkim kurulu bu tip konularda

Şöyle şöyle çekinme sana göre 5 maç falan almalıydı.

Ben sunu anlamadim , sizin tepkiniz sevk yapan hukuk kuruluna mi ? hakeme mi ? yoksa disiplin kuruluna mi ?

disiplin kurulu sevk edilen maddeye gore karar vermek zorunda , aksi icin hukuk yolu kapali. Bunu soyluyorum

ceza araligi 3-6 mac iken 5 verseler "neden 3 degil" diye itirazi anlarim , ama sevk maddesinin minimumunu vermisler iste ne yapacaklardi ? ndiaye gibi yapmis olsalardi hic ceza vermemeleri lazimdi , renklerimiz bunu isteyebilir ama o kadar da degil yani

talihsiz bir olay diyelim gecelim ,onumuze bakalim

Haksız tahrik maddesinden bahsediyorum. Kışkırtanla eylemi yapanın cezası aynı olmasın diye var o madde.

Üst Alt