Fener Taraftarı İsyanlarda ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fener Taraftarı İsyanlarda !

Biz yeri geldi mali krize girdik yanlış stratejiler dolayısıyla ama asla fakir olmadık.Sen git başka yerde yap o edebiyatı.Yeri geldi yerli oyuncularla oynadık yeri geldi yabancı sınırlarını zorladık ama biz hiç bir zaman başka klüpleri zenginiz diye ezmedik.Bugün Galatasaray mal varlığı ile diğer klüplerin ki karşılaştıralamaz bile ama kimseyide zenginiz diye rencide etmedik başkaları gibi.Biz yıldız oyuncu alırız ama sırf yıldız olsun da takımda dursun diye değil takımın eksik neresi varsa oraya alırız sırf yıldız gelsinde oynasın diye değil.Bu sebeplerden dolayıdır ki krizden çabucak çıktık.

angutlar ne zamandan beri isyan etmeye başladı :D azizeleri bi susun bakim der hepsi balık istifi gibi sıraya dizilir.. :asd:

Biz yeri geldi mali krize girdik yanlış stratejiler dolayısıyla ama asla fakir olmadık.Sen git başka yerde yap o edebiyatı.Yeri geldi yerli oyuncularla oynadık yeri geldi yabancı sınırlarını zorladık ama biz hiç bir zaman başka klüpleri zenginiz diye ezmedik.Bugün Galatasaray mal varlığı ile diğer klüplerin ki karşılaştıralamaz bile ama kimseyide zenginiz diye rencide etmedik başkaları gibi.Biz yıldız oyuncu alırız ama sırf yıldız olsun da takımda dursun diye değil takımın eksik neresi varsa oraya alırız sırf yıldız gelsinde oynasın diye değil.Bu sebeplerden dolayıdır ki krizden çabucak çıktık.

"Sen git başka yerde yap o edebiyatı" da ne demek oluyor? Tam tersi o edebiyatı yapanlara gönderme yaptım. Eğer bu başlıktaki mesajlarımı okusaydın böyle talihsiz bir cümle kurmazdın...

GS'nin mal varlığını iyi biliyorum. gayrimenkulde hiçbir kulüple karşılaştırılamaz düzeydedir.

Yanlış anladığını varsayıyorum !

Transfer yapıyor fener, ama saçma sapan adamlara o kadar para verilirse daha fazla yapılmaması normal

Elano ile mehmet topuzun maliyeti nerdeyse birbirine eşit. O çok eleştirilen elano bile mehmet topuzun 10 katı fayda sağladı şimdiye kadar. Topuz gibi adama 9 M euro verilir mi? Elano nerdeyse takımın en önemli adamı oldu, o mevkide oynayabilecek kimse yok bizde, bitek ayhan var onun da formu ortada.

Guiza 14 M euro-

Gökhan Ünal-3.5 M euro

Bu bizim son 4 seneki forvet transferi bedelimize eş bence :) Nondanın fesh bedeli de dahil :) Guizaya verilen yıllık ücretten bahsetmiyorum bile

Özer ve Emreye verilen bonservis bedelleri belki akılcı olabilir çünkü fenerde o ikisinden daha kaliteli kimse yok.

Santosa ne ödediler bilmiyorum ama çok değil 2-3 hafta önce kendileri santos topçu değil diyorlardı, carlos gittikten sonra denize düşen yılana sarıldı ama bence ona verilen de yazık eğer satamıyorlarsa(güya milan istiyor)

eee hal böyleyken niye şikayet ediyorlar ki ben de paraları böyle saçsam ben de transfer yapamam :)

Haa bir de bizim oyuncularla kontratları fesh ettiğimizi o paraları da ödediğimizi söyleyip dalga geçiyorlar da kendileri Aragonese şu anda niye para ödüyorlar acaba :) Biz tüm yabancıları göndersek o kadar para ödeyemeyiz heralde adam o yaşında kapı gibi sözleşme yapmış :D

Bizim de Lincoln gibi linderoth gibi adamlarda fiyasko yaşadığımız ortada ancak Adnan Polat ve ekibi kontrolü eline aldıktan sonra henüz böyle bir durum yaşanmadı. Mesela herkesin eleştirdiği Francoyu bonservissiz aldık şimdi belkide satıp para kazanıcaklar :) Ki bu benim Fm'de sık yaptığım bişeydi :D

"Sen git başka yerde yap o edebiyatı" da ne demek oluyor? Tam tersi o edebiyatı yapanlara gönderme yaptım. Eğer bu başlıktaki mesajlarımı okusaydın böyle talihsiz bir cümle kurmazdın...

GS'nin mal varlığını iyi biliyorum. gayrimenkulde hiçbir kulüple karşılaştırılamaz düzeydedir.

Yanlış anladığını varsayıyorum !

Kardeşim kusura bakma niyetini anlamamış olabilirim ama fakir lafını görünce bi acayip oldum.

Kardeşim kusura bakma niyetini anlamamış olabilirim ama fakir lafını görünce bi acayip oldum.

Sorun yok olur böyle vakalar :) Ben de tav oluyorum böyle "GS fakir" dediler mi. Özellikle de kendi taraftarlarımızın fb'nin fakir fukara edebiyatını yutmasına...

Kulübünüzün mali gücünü anlayın ey GS taraftarı !

Sorun yok olur böyle vakalar :) Ben de tav oluyorum böyle "GS fakir" dediler mi. Özellikle de kendi taraftarlarımızın fb'nin fakir fukara edebiyatını yutmasına...

Kulübünüzün mali gücünü anlayın ey GS taraftarı !

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz Galatasaray ve Fenerbahçe'nin mali tabloları hakkında ?.

- Daha çok ağlarlar taraftar maça gelmiyor diye...

! İyi güncüsünüz! Formaya değil içindekine aşıksınız !

Eski üstatlar iyi bilir. Uefa'yı kazandığımız sene yandaş medya bizi kutlayacağına.

" Devlet'ten yardım alıyor."

" Faruk Süren bankaları hortumladı, GS'yi borç batağına sürdü."

" Devlet, Uefa'yı kazanan takıma Cumhuriyet altını dağıttı. Bankalar battı !!!"

" Süren altınları aldı, futbolcular aç."

vs.. bir sürü saçmalıklar.

Milletin aklına kazdılar. Para yok vs... napalım yalan haber yapanlar utansın. Biz de inanmadığımız için sorun yok. Borçlar zaten olacak ve normaldir ama medyanın abarttığı gibi borcumuz yok ondan eminim :)

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz Galatasaray ve Fenerbahçe'nin mali tabloları hakkında ?.

Her takımın borcu vardır çünkü her sene kupa kazanılmıyo.Bizde yok demedik sadece fakir değil dedik.Fenere gelince kadroları ortada hala tık yok yani sen burdan ne anlıyosun.Bunların takımındakiler robot değil elbet sakatlık yada ceza görücekler başkanlarıda bunu biliyo.Aragonese tazminat ödediler kaç ödediler muamma.Özer,topuz,santos.baroni bunların bedeli toplamda ne kadar ediyo?Yıllık aldıkları ücretler neler fenerden ?Eğer hala kar yapıyolarsa bilet fiyatlarını neden arttırdılar açıklasınlar?

Araştırma geliştirme...

Tabi ki biz mali işlerden sorumlu yönetici değiliz,ama küçük bir araştırma yapınca medyada abartıldığı gibi fb'nin GS'den ekonomik olarak çok ileride olduğu safsatası yalanı ortaya çıkıyor.....:

GS'nin 2 senelik süreçte sponsorluk gelirleri(fiili+potansiyel) gayet iyi...

Bir de GS gayrimenkul denilen mal varlığında fb'nin neredeyse 2-2,5 katı.

Aynı zamanda GS'nin öngördüğü borçlar da 2020'ye kadarki süreci kapsıyor,fb'ninki ise 2012.

Stad da yapılınca GS'nin önünde durabileceklerini sanmıyorum. Zaten Azize ve tayfası da bunu bildiğinden stad işinde önümüze engel çıkarmaya çalışıyorlar...

Stad da yapılınca GS'nin önünde durabileceklerini sanmıyorum. Zaten Azize ve tayfası da bunu bildiğinden stad işinde önümüze engel çıkarmaya çalışıyorlar...

Haklısın valla engelleyemeseler bile şimdi de çamur atıyolar bedavaya yaptırıyolar diye sanki Ali Sami Yen de bizde olucak 2 stadla devam edicekmişiz gibi...

Gokhan Gonul + Lugano'yu verin, Haldun BABA'yi son 24 saatligine takas edelim. Alsin gelsin Dentinhomudur ne lagalugadir :asd:

Zürriyette Meriç Tunca diye bir Ş.....sizin yazını okudum sözde transferlerimizi ve Haldun ustayı aşşalıyor kendini tatmin etmek için artık bu araftar topluluğuda gitsin oralarda teselli bulsun :D

Üst Alt