Fener Taraftarı İsyanlarda ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fener Taraftarı İsyanlarda !

Şampiyonuz inşallah..Çıldırdığımız yok..İsyanımız kurumsallık altında yapılan yanlış işlere..:sopa:

Hatta Guiza topuğunu halletse de 1 ay gelemese şu dönemi daha rahat atlatırız..

Orta sahamız sizden dengeli..Bu ligde Şampiyonu ortasahalar belirler..Bu anlamda hala şanslı görüyorum takımımı..;)

Yarına da transferimiz açıklanır hayırlısıyla..

Fenerbahcede kanatlarin cok zayifladigini düsünüyorum özellikle carlos ve kazimin gidisinden sonra.

Ortasahanız dengeli mi?Sizde Appiah,Aurelio vardı bu ortasaha yı bana anlatma.Bizim ortasaha nın nesi var?Bazuka gibi topa vuran M.Topal,herkesin takdir ettiği M.Sarp,ne olursa olsun yılların tecrübesi bir Ayhan.Sizin bence üstün olduğunuz tek yer kale.

Yapma Deniz..Özer var Topuz var Emre var Alex i saymama gerek yok..Baroni bir Aurelio kadar olmasa da en azından dengeli oyuncu..

Defans kötü bizde..Forvet hattı inan Gokhan a güveniyorum ben..Gökhan gönül ve solda Santos gerçekten iyi oyuncular..Hakan Balta mı Santos mu desem objektif gözle bakabilirsen daha iyi anlarsın..

Sol açığımız ve Lugano nun yanına Bilica yı yedek yapacak kaliteli bir önlibero aldık mı..Üstüne de Guiza yı şutlayıp kaliteli bir yabancı aldık mı gayet dengeli..

Kaleyi zaten sen söylemişsin..

Ayrıca oynayanlarım birbirini tanıması da cabası..Fikstür avantajımızda var..

Forvet hattında zaten laf yok bizden çok çok iyisiniz..Ayrıca sisteminizi de göz önünde bulundurursak isimlerin çok önemi kalmıyor..

Biz dengeli oyun oynuyoruz..3 yersek 4 atamayız belki ama 1 atarsak yememe ihtimalimiz sizden fazla..

Siz 1 atarsanız ki bunu sezonun son maçlarında ve yaşadığınız puan kayıplarında da gördük skoru korumak o oyun sitemiyle çok zor..

En az 2 atmalı Galatasaray..Yoksa zor kazanır maç..

Yani pozisyon pozisyon değerlendirme yapıp saçmalamayayım zira takım oyunu ve denge önemlidir..Ortasahanın da önemi büyüktür..Sistem gereği biz üstünüz ortasaha hakimiyeti açısından..İsimlere takılma yani..

Fenerbahcede kanatlarin cok zayifladigini düsünüyorum özellikle carlos ve kazimin gidisinden sonra.

İşte biraz isyanımız bundan..Kazımı geçelim o konu ayrı ama Carlos un gideceğini bile bile oyuncu alamadılar ama santos o açığı kapatacak görüntü o şu an.. en azından sol açığa bir adam lazım dediğin gibi..Sağda o kadar sorunumuz olduğunu düşünmüyorum ben..

Yapma Deniz..Özer var Topuz var Emre var Alex i saymama gerek yok..Baroni bir Aurelio kadar olmasa da en azından dengeli oyuncu..

Defans kötü bizde..Forvet hattı inan Gokhan a güveniyorum ben..Gökhan gönül ve solda Santos gerçekten iyi oyuncular..Hakan Balta mı Santos mu desem objektif gözle bakabilirsen daha iyi anlarsın..

Sol açığımız ve Lugano nun yanına Bilica yı yedek yapacak kaliteli bir önlibero aldık mı..Üstüne de Guiza yı şutlayıp kaliteli bir yabancı aldık mı gayet dengeli..

Forvet hattında zaten laf yok bizden çok çok iyisiniz..Ayrıca sisteminizi de göz önünde bulundurursak isimlerin çok önemi kalmıyor..

Biz dengeli oyun oynuyoruz..3 yersek 4 atamayız belki ama 1 atarsak yememe ihtimalimiz sizden fazla..

Siz 1 atarsanız ki bunu sezonun son maçlarında ve yaşadığınız puan kayıplarında da gördük skoru korumak o oyun sitemiyle çok zor..

Yani pozisyon pozisyon değerlendirme yapıp saçmalamayayım zira takım oyunu ve denge önemlidir..Ortasahanın da önemi büyüktür..Sistem gereği biz üstünüz ortasaha hakimiyeti açısından..İsimlere takılma yani..

Yazdiklarin iyi hosta; Fener Futbol oynamiyorum kardesim!!! Su son maçlara bak, sence siz sampiyon olabilecek kapasitede futbolmu oynuyorsunuz?

Biz bu feneri varyaaaa.. bu feneri varyaaaa... Herneyse...

Antuyu okuyorum, girin okuyun sizde örnek alın. Hepsi en az Rıdvan Dilmen kadar, Selçuk Yula kadar objektifler. Objektifliğin en uç noktası.

Tanıdığım çok fenerli var ama bu antudakiler gibi dangalak değiller. Acaba Antuya özel mi seçiliyorlar? Giriş için IQ testi felan mı yapılıyor. Mesela 80 üzeri alanın üyeliği onaylanmıyor gibi bir olay mı var?

hahahah ilahi fenerli bu yorumunla konuya mezede geldi :D sizin başkanınız sambacı kıvırtkan aziz teknik direktörünüzde kokocu daum değil mi yoksa biz mi yanlış biliyoruz yavv :DOrta sahamız iyi demişsin orda da bi kıvırtkan emre var o olmasa bi şeyi yiceğniz de söylemek istemiyorum yatıcak yeriniz yok züürtler :D:ciftetelli:Hadi git sen bak forumda CARLOS'un açıklamaları var onları bir okuda rahatla ohh çek :D

peki:rolleyes:

Senin o saydığın sistem alex olmadan gol atıyo mu acaba ?kokcu sezon başı aldı defans aldı orta saha bizimle dalga geçmeye çalışıyonuz bide 4-6-0 mı oynıcağnız diye biz adam gibi hücum hattıyla forvetsiz oynarız siz önderle selçükle naparsınız bilemem...

Biz bu feneri varyaaaa.. bu feneri varyaaaa... Herneyse...

Antuyu okuyorum, girin okuyun sizde örnek alın. Hepsi en az Rıdvan Dilmen kadar, Selçuk Yula kadar objektifler. Objektifliğin en uç noktası.

Tanıdığım çok fenerli var ama bu antudakiler gibi dangalak değiller. Acaba Antuya özel mi seçiliyorlar? Giriş için IQ testi felan mı yapılıyor. Mesela 80 üzeri alanın üyeliği onaylanmıyor gibi bir olay mı var?

Angut Team'e laf söyletmem ulan ! :mad:

Yazdiklarin iyi hosta; Fener Futbol oynamiyorum kardesim!!! Su son maçlara bak, sence siz sampiyon olabilecek kapasitede futbolmu oynuyorsunuz?

Yav niye gaza geliyor herkes..:rolleyes:Fenerbahçeliyim tabiki takımımın eksikleri de olsa şampiyon olacağına inanıyorum..

Burası TSL..En az kaybı yapan şampiyon olacaktır ki ben zaten kendim de söyledim oynadığımız oyunun bana zevk vermediğini..diğer mesajlarımdan bakabilirsiniz..

Ama bu demek değilki her sene en güzel oyunu oynayan en sistemli oynayan en çok yıldızı olan şampiyon oluyor..

bu kadar bağıracak ne var arkadaşlar..:D

Antu'ya ben de laf söyletmem.. Ne İspnay'da ne de Türkiye'de bunlar gibi bir taraftar topluluğu görmedim. Türlerinin tek örneği. Bence sosyolojik tezler hazırlanması ders kitaplarına girmesi gereken bir topluluk.

Hah şöyle.Geçen bir mesaj gördüm Ali Bilgin > Gio diyordu adam bildiğin,gözlerimi ovuşturdum,kırptım,evde bir kaç tur attım geri geldim,ekrana baktım cidden öyle yazıyordu,şunu yazarken bile inanamıyorum,Ali Bilgin > Gio ... :blush2:

Yav niye gaza geliyor herkes..:rolleyes:Fenerbahçeliyim tabiki takımımın eksikleri de olsa şampiyon olacağına inanıyorum..

Burası TSL..En az kaybı yapan şampiyon olacaktır ki ben zaten kendim de söyledim oynadığımız oyunun bana zevk vermediğini..diğer mesajlarımdan bakabilirsiniz..

Ama bu demek değilki her sene en güzel oyunu oynayan en sistemli oynayan en çok yıldızı olan şampiyon oluyor..

bu kadar bağıracak ne var arkadaşlar..:D

Ben oyle birsey demedim. Sadece siz Pasadan 3 , A.Gücu'nden 3 Antalya'dan 4 gol yigen takim'da bir problem var dedim. + Orta Saha'nizda çok gereksiz adam var örn.Ali Bilgin,Selçuk. Birde Alex'e endeksli takim oldugunuzu hatirlatma geregini duymuyorum.

Hah şöyle.Geçen bir mesaj gördüm Ali Bilgin > Gio diyordu adam bildiğin,gözlerimi ovuşturdum,kırptım,evde bir kaç tur attım geri geldim,ekrana baktım cidden öyle yazıyordu,şunu yazarken bile inanamıyorum,Ali Bilgin > Gio ... :blush2:

Şimdi onlar Gio'ya b.k atıyor ya, Oynamaya başlasın görecekler. daha düne kadar Kewell'a da söylemediklerini bırakmıyorlardı. Geçen Kewell Fenere gidiyor diye bir haber çıkınca hepsi Kewell'ı baş tacı etti.

Buda bi şeymi sitelerinde gökhan ünal ile ilgili konu açmamışken bizim Jo ve Gio transferlerimize 100 kusur safya yorum yapmışlar bazı testler gereken bi topluluk olduğu garanti :D

Herşeyi anladım da Fener'in orta sahası bizden nasıl üstün oluyor onu anlamadım.:confused:

Tek tek oyuncu kıyaslamasına bakıyoruz o yüzden size öyle geliyor..Sistem içinde değerlendirdiğinizde ki sizi gaza getirmek için kesinlikle söylemiyorum ama bizim maçta yediğiniz baskıyı görürsünüz..

Galatasaray'a karşı kanatları kapattığınız ve defansif oynadığınız sürece ortadan gelip kilidi açacak oyuncu sayısı çok az..Ayrıca ortadan gelmek gibi bir felsefede benimsemiyor zaten Rıjkaard..Gelmeye zorlandığında ise ortasahada geniş alanlar bırakmak zorunda kalıyor..

Bu da sistemin, takım oyununun en risksiz şekilde oynanması gerekliliğininden ve bunun uygulanmasını gerekli kılıyor..Ve Galatasaray henüz o seviyeye ulaşmış değil..Orta alan akıllı bir takım için gerçekten bomboş..Yani Arda ya defans yaptırmak yetmiyor..Mustafa ya da dikine oynamayı öğretmeniz gerekiyor..Daha bir sürü ayrıntı var..

Barçayı barça yapan zaten sistemi tam oturttuktan sonra kanatlara bir fazla adam göndererek çeşitli varyasyonlarla kanattan delmeye çabalamak..Tabi tek cümlede özetlenecek bir yapı değil..Zira örneği tek şimdilik..Ama siz bizlerden daha iyi biliyorsunuzdur doğru uygulanamadığı takdirde hezimetle biten maçlarınız olması olası özellikle üst düzey maçlarda..

Benim de güvendiğim bizim dengeli oynayıp ortasahayı sürekli parselleyip ortadan rakibi delmektir..Zira kanat akınları fazlaca yapan bir takım değiliz..Ortadan gitmeye çalıştığımızda ise gerimiz de boş kalmıyor..

Neyse uzatmayayım..Durum sistem gereği ve sizin emekleme döneminde olduğunuzu düşündüğümüzde..Fikstürümüzü düşündüğümüzde..Avrupa'dan da büyük ihtimal eleneceğiz Lille maçlarında..Ondan sonrası sadece lig kalıyor..Bu anlamda elenmemiz şampiyon olabilimemiz açısından bile hayırlı olabilir..

Yani ben şampiyonluk ihtimalimizi Galatasaray dan bu anlamda daha fazla olduğunu düşünüyorum..

Fenerbahçe'nin orta sahası şöyledir böyledir tamam da 2.devre artık Anadolu takımları kapanacak,düşmeme mücadelesi verenler olacak,Avrupa Kupası'na katılmak isteyenler olacak,illa ki puanı düşünecekler,yenmekten çok yenilmemeyi.Burda da kilidi açacak oyuncular ön plana çıkıyor.Fenerbahçe'de anahtar oyuncu Kazım'ın gidişi ve Santos'un beke çekilişiyle sadece Alex kaldı,Özer falan masal anlatmasın kimse.Ama gel gelelim bizim takıma.Giovani mi,Keita mı,Jo mu,Elano mu,Arda mı,Caner mi,Baros mu,Kewell mı hatta Mustafa Sarp mı ? Bunlar ciddi avantajlardır,düşünülmesi gerekir.

Üst Alt