Fener Taraftarı İsyanlarda ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fener Taraftarı İsyanlarda !

Bu kesinlik önümüzdeki 3 sezon boyunca reelliğini koruyacaktır.:) Verilen sözleri herkes unutur ama taraftar unutmaz. Bu da sonun başlangıcı olur, yani verilen sözler.:) Bknz. Özhan Canaydın.

Pek birşey değişmemiş.

:D

Arkadaşlar fener ciddi anlamda GS'den de büyük borç batağında üstelik bu borçların karşılığı yok.

Bunun ben de farkındayım. Sanırım cidden böyle büyük bir külfetleri var.:)

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz Galatasaray ve Fenerbahçe'nin mali tabloları hakkında ?.

Şöyle açıklayabilirim; gidişat bunu gösteriyor. Yıllardır tonla para harcayıp transfer yapan bir takım. Karşılıklarını aldılar mı? Tabi ki hayır. Carlos'un gelişinde bütün masrafları formalarla karşılandı dendi. O sadece bir yıllık masrafıydı. Aragones'ten yenen kazık ortada. Bu adamın zararının yanında Güiza'ya harcanan paranın karşılığı yok. 2000'den bu yana -2000 de dahil- toplam 4 şampiyonluğumuz var. İki de Bjk'nin var. Fb 3 kez şampiyon oldu. Anlayacağın ligde bile karşılık alınamadı. Aziz Yıldırım bir programda ağzıyla söyledi kulübe kendi cebinden 30 milyon euro verdiğini ve bunu geri aldığını. Bunu geri de almışsa demek ki o kulübün yaptığı karların bir kısmı gitti. Stada sürekli masraf yapılıyor. Karşılığı yine alınmıyor. Adamlar Ş.Ligi'nde bir çeyrek final oynadı ve oradan gelen paralar nerelere gitti herkes biliyor. O paralara rağmen Güiza'yı 3 taksit ve 14 Milyon Euro'ya aldıysalar bu işte bir sakatlık var. Aynı sezon içerisinde Emre'ye verilen bonserviste cabası. Bu iki futbolcunun yıllık ücretleri malumdur. Karşılığı çok acı sonuçlara sebep olacak. Bu yıl Topuz'a 10 milyon euro veren bir yönetim var ki bu parayı direk kulübün kaynaklarıyla karşıladıklarını, karşılayabileceklerini hiç sanmıyorum. Kulübün borç tablosunda bizim önümüzde olduklarını biliyoruz. Açıklanıyor divan kurullarında. Son zamanlarda borçları kapanmıyorda. Biz ise kapatıyoruz. Kulübümüzün yöneticilerinin yaptığı sponsorluk anlaşmalarından gelen parayla ilgili açıklama herşeyi görmeye yeterlidir. Ayrıca staddan geçen sene gelmiş bir miktar para var bitme ihtimaline karşın. Bitmeyince devamı gelmedi. Onlarda bu sezon gelecek. GSMOBİLE, GSBonus gibi markalar her geçen gün kazandırmaya devam ediyor, ki Fenercell'le övünen, lideriz diyen Fenerbahçe yavaş yavaş o reklamlarını da kaldırdı. Çünkü ilk çıkan hat onların olduğu için sadece liderliği çabukcak açık ara farkla almışlardı. GsMobile yetişti ve geçecek yakında. GsBonus'un kattıkları kim bilir ne boyuttadır. GS Store'un yaptığı ciro şampiyon olduğumuz sezon Adnan Polat'ın gelişiyle yüzde 256 artmıştı. Müthiş rakamlar değil mi? Bu Store gelirleri her geçen gün artmaya devam ediyor, ki bu da normal. Bunca transferden sonra store'lara gitmemek garip olurdu. Şampiyon olduğumuz sezon şampiyonluk forması diye çıkarılan forma bir haftada neler sattı. Şu kırmızı formamıza "cesaret" dendi, taraftarı gönülden vurdular. Pazarlama stratejisi müthiş işliyor. Türk insanı ne zaman gördü şampiyonluk maçı öncesi ve sezon ortası forma piyasaya sürmeyi?

Daha da açıkla dersen açıklarım. Elim yoruldu biraz, kusura bakma.:)

Bu kesinlik önümüzdeki 3 sezon boyunca reelliğini koruyacaktır.:) Verilen sözleri herkes unutur ama taraftar unutmaz. Bu da sonun başlangıcı olur, yani verilen sözler.:) Bknz. Özhan Canaydın.

Şöyle açıklayabilirim; gidişat bunu gösteriyor. Yıllardır tonla para harcayıp transfer yapan bir takım. Karşılıklarını aldılar mı? Tabi ki hayır. Carlos'n gelişinde bütün masrafları formalarla karşılandı dendi. O sadece bir yıllık masrafıydı. Aragones'ten yenen kazık ortada. Bu adamın zararının yanında Güiza'ya harcanan paranın karşılığı yok. 2000'den bu yana -2000 de dahil- toplam 4 şampiyonluğumuz var. İki de Bjk'nin var. Fb 3 kez şampiyon oldu. Anlayacağın ligde bile karşılık alınamadı. Aziz Yıldırım bir programda ağzıyla söyledi kulübe kendi cebinden 30 milyon euro verdiğini ve bunu geri aldığını. Bunu geri de almışsa demek ki o kulübün yaptığı karların bir kısmı gitti. Stada sürekli masraf yapılıyor. Karşılığı yine alınmıyor. Adamlar Ş.Ligi'nde bir çeyrek final oynadı ve oradan gelen paralar nerelere gitti herkes biliyor. O paralara rağmen Güiza'yı 3 taksit ve 14 Milyon Euro'ya aldıysalar bu işte bir sakatlık var. Aynı sezon içerisinde Emre'ye verilen bonserviste cabası. Bu iki futbolcunun yıllık ücretleri malumdur. Karşılığı çok acı sonuçlara sebep olacak. Bu yıl Topuz'a 10 milyon euro veren bir yönetim var ki bu parayı direk kulübün kaynaklarıyla karşıladıklarını, karşılayabileceklerini hiç sanmıyorum. Kulübün borç tablosunda bizim önümüzde olduklarını biliyoruz. Açıklanıyor divan kurullarında. Son zamanlarda kapanmıyorda. Biz ise kapatıyoruz. Kulübümüzün yöneticilerinin yaptığı sponsorluk anlaşmalarından gelen parayla ilgili açıklama herşeyi görmeye yeterlidir. Ayrıca staddan geçen sene gelmiş bir miktar para var bitme ihtimaline karşın. Bitmeyince devamı gelmedi. Onlarda bu sezon gelecek. GSMOBİLE, GSBonus gibi markalar her geçen gün kazandırmaya devam ediyor, ki Fenercell'le övünen lideriz diyen Fenerbahçe yavaş yavaş o reklamlarını da kaldırdı. GsMobile yetişti ve geçecek yakında. GsBonus'un kattıkları kim bilir ne boyuttadır. GS Store'un yaptığı ciro şampiyon olduğumuz sezon Adnan Polat'ın gelişiyle yüzde 256 artmıştı. Müthiş rakamlar değil mi? Bu Store gelirleri her geçen gün artmaya devam ediyor, ki bu da normal. Bunca transferden sonra store'lara gitmemek garip olurdu. Şampiyon olduğumuz sezon şampiyonluk forması diye çıkarılan forma bir haftada neler sattı. Şu kırmızı formamıza "cesaret" dendi, taraftarı gönülden vurdular. Pazarlama stratejisi müthiş işliyor. Türk insanı ne zaman gördü şampiyonluk maçı öncesi ve sezon ortası forma piyasaya sürmeyi?

Güzel bir açıklama olmuş.

Zaten potansiyel olarak da mal varlığında 2,5 tane fb ediyoruz :)

Faruk Süren boşuna dememişti GS istese fb'yi satın alır diye...

Bu arada bundan dolayı övünme,yerme gibi bir durum içerisine girmiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece yıllardır GS'ye ekonomik olarak köy takımı muamelesi yapan yandaş medya ve fb taraftarının yüzüne vurmak farz oldu bunları.

Şöyle açıklayabilirim; gidişat bunu gösteriyor. Yıllardır tonla para harcayıp transfer yapan bir takım. Karşılıklarını aldılar mı? Tabi ki hayır. Carlos'un gelişinde bütün masrafları formalarla karşılandı dendi. O sadece bir yıllık masrafıydı. Aragones'ten yenen kazık ortada. Bu adamın zararının yanında Güiza'ya harcanan paranın karşılığı yok. 2000'den bu yana -2000 de dahil- toplam 4 şampiyonluğumuz var. İki de Bjk'nin var. Fb 3 kez şampiyon oldu. Anlayacağın ligde bile karşılık alınamadı. Aziz Yıldırım bir programda ağzıyla söyledi kulübe kendi cebinden 30 milyon euro verdiğini ve bunu geri aldığını. Bunu geri de almışsa demek ki o kulübün yaptığı karların bir kısmı gitti. Stada sürekli masraf yapılıyor. Karşılığı yine alınmıyor. Adamlar Ş.Ligi'nde bir çeyrek final oynadı ve oradan gelen paralar nerelere gitti herkes biliyor. O paralara rağmen Güiza'yı 3 taksit ve 14 Milyon Euro'ya aldıysalar bu işte bir sakatlık var. Aynı sezon içerisinde Emre'ye verilen bonserviste cabası. Bu iki futbolcunun yıllık ücretleri malumdur. Karşılığı çok acı sonuçlara sebep olacak. Bu yıl Topuz'a 10 milyon euro veren bir yönetim var ki bu parayı direk kulübün kaynaklarıyla karşıladıklarını, karşılayabileceklerini hiç sanmıyorum. Kulübün borç tablosunda bizim önümüzde olduklarını biliyoruz. Açıklanıyor divan kurullarında. Son zamanlarda borçları kapanmıyorda. Biz ise kapatıyoruz. Kulübümüzün yöneticilerinin yaptığı sponsorluk anlaşmalarından gelen parayla ilgili açıklama herşeyi görmeye yeterlidir. Ayrıca staddan geçen sene gelmiş bir miktar para var bitme ihtimaline karşın. Bitmeyince devamı gelmedi. Onlarda bu sezon gelecek. GSMOBİLE, GSBonus gibi markalar her geçen gün kazandırmaya devam ediyor, ki Fenercell'le övünen, lideriz diyen Fenerbahçe yavaş yavaş o reklamlarını da kaldırdı. Çünkü ilk çıkan hat onların olduğu için sadece liderliği çabukcak açık ara farkla almışlardı. GsMobile yetişti ve geçecek yakında. GsBonus'un kattıkları kim bilir ne boyuttadır. GS Store'un yaptığı ciro şampiyon olduğumuz sezon Adnan Polat'ın gelişiyle yüzde 256 artmıştı. Müthiş rakamlar değil mi? Bu Store gelirleri her geçen gün artmaya devam ediyor, ki bu da normal. Bunca transferden sonra store'lara gitmemek garip olurdu. Şampiyon olduğumuz sezon şampiyonluk forması diye çıkarılan forma bir haftada neler sattı. Şu kırmızı formamıza "cesaret" dendi, taraftarı gönülden vurdular. Pazarlama stratejisi müthiş işliyor. Türk insanı ne zaman gördü şampiyonluk maçı öncesi ve sezon ortası forma piyasaya sürmeyi?

Harika bir açıklama olmuş. Ellerine sağlık renkdaş.

Şampiyon olalım da Aziz in ipi iyice çekilsin.Çok hoşuma gidiyor böyle haberler.

Bakın demedi demeyin Ali Sami Yende Tarihi farkı atarız fenere Sadece Alexi tutacak ona yapışacak bir adam lazım. Fenerin alexten başka tutunacağı dal yok

Şampiyonuz inşallah..Çıldırdığımız yok..İsyanımız kurumsallık altında yapılan yanlış işlere..:sopa:

Hatta Guiza topuğunu halletse de 1 ay gelemese şu dönemi daha rahat atlatırız..

Orta sahamız sizden dengeli..Bu ligde Şampiyonu ortasahalar belirler..Bu anlamda hala şanslı görüyorum takımımı..;)

Yarına da transferimiz açıklanır hayırlısıyla..

Şampiyonuz inşallah..Çıldırdığımız yok..İsyanımız kurumsallık altında yapılan yanlış işlere..:sopa:

Orta sahamız sizden dengeli..Bu ligde Şampiyonu ortasahalar belirler..Bu anlamda hala şanslı görüyorum takımımı..;)

Ortasahanız dengeli mi?Sizde Appiah,Aurelio vardı bu ortasaha yı bana anlatma.Bizim ortasaha nın nesi var?Bazuka gibi topa vuran M.Topal,herkesin takdir ettiği M.Sarp,ne olursa olsun yılların tecrübesi bir Ayhan.Sizin bence üstün olduğunuz tek yer kale.

Peki siz kesin transfer yapiyonuzmu? Dentinho ve Quaresma sizi istememis....

Eger transfer olmassa Bursaspor'un sampiyon olma olasiligi sizden yüksek, çunku siz futbol oynamiyorsunuz...

Selçuk,baroni,topuz,emre,..... Isiniz bu orta sahaya kaldiysa sizin sampiyonluk anca mucize olur.

hahahah ilahi fenerli bu yorumunla konuya mezede geldi :D sizin başkanınız sambacı kıvırtkan aziz teknik direktörünüzde kokocu daum değil mi yoksa biz mi yanlış biliyoruz yavv :DOrta sahamız iyi demişsin orda da bi kıvırtkan emre var o olmasa bi şeyi yiceğniz de söylemek istemiyorum yatıcak yeriniz yok züürtler :D:ciftetelli:Hadi git sen bak forumda CARLOS'un açıklamaları var onları bir okuda rahatla ohh çek :D

Üst Alt