Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Cevap: Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Ahmet Bulut'un konuşmalarını. 3 penaltılı maç normaldir diyenlere.. Ve şike yok diyenlere geliyor sanırım :)

İşin ilginç tarafı Trabzonspor forumları hiç bir şekilde konuşmuyor.. Umurlarında değil. Selçuk İnan'ı aldık yer yerinden oynadı. Şampiyonluğunu çaldılar arkadaş konuş konuş..

İşleyiş nasıldır tam bilmiyorum ama tüm bu olayı ingilizce olarak UEFA'ya bildirmek lazım, Türkiye federasyonu bu olay karşısında hiç bir işlem yapmıyor siz sahip çıkın bize diye.. Bu işlerden anlayan birisi ilgilense keşki bu konuyla..

Kemalettin Göktaş'a sallayanlar şimdi ne yapacaklar ?

İşleyiş nasıldır tam bilmiyorum ama tüm bu olayı ingilizce olarak UEFA'ya bildirmek lazım, Türkiye federasyonu bu olay karşısında hiç bir işlem yapmıyor siz sahip çıkın bize diye.. Bu işlerden anlayan birisi ilgilense keşki bu konuyla..

Katılıyorum...

Bu arada çok heyecanlı pembe dizi gibi yaaa :D

İlerleyen günlerde telefon dökümleri, cep telefonu sinyalleri araştırılacaktır. Eğer ki iddaları ispatlayacak deliller ortaya çıkarsa bu deprem çok kişiyi götürür.

bikere bu iş hemen sonuçlanabilir telefon kayıtlarından sonuç eğer sucluyu fener yönünde gösterirse bir devrim olabilir.

Bu federasyon fenerin bu sampiyonlugunu tescillerse Türkiyede futbol tamamen bitmis demektir!!! Allah belanizi versin....

Turkiye'de yemez bu islerden takim dusurmek , care olayi uluslararasi arenaya tasimak.Hakem odasi basan ,asker kacagi ,pembe nufus kagitli azize bulsun belasini.

ateş olmayan yerden duman çıkmazmış. umarım herkes hakkını bulur.

Arkadaslar noluyor anlayamadim, eve yeni gelmistim. Özetleyebilirmisiniz lütfen?

Bu Serhat Uluereni ve telegolü sevmem etmem ama 2 dir fb nin şike dosyasını ortaya çıkarıyorlar. 2001 yılı içinde şike iddalarını ilk telegol gündeme getirmişti 6-7 yıl önce

Üst Alt