Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Cevap: Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

sonra neden kimse feneri sevmiyor,hep sert oynuyor ... serefsizsiniz ulan o yuzden

bebe gökçek akaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr

ahmeeett çakaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr

2006 yılında çok daha net şeyler varken, Aziz Yıldırım'ın "tanımıyorum, bir kez bile görmedim" dediği Cihan Toskay'a ait restaurantta Fenerbahçe Kart sahiplerine çekilişle iftar yemeği verildiğini bu forumda ispat ettiğimizde hiçbirşey olmamışsa bu kez de üzerine gidilmez.

30-11-06 tarihinde foruma eklediğim, birgün lazım olur diye mailimde sakladığım belgeleri de buraya koyayım o konuyu merak edenlere.

Olay şu öncelikle:

Cihan Oskay: Aziz Yıldırım ile çok kez görüştüm vs vs

Aziz Yıldırım: Bir kez bile görüşmedim tanımıyorum.

Not: Çapari Balık Restauranının o tarihteki işletmecisi Cihan Oskay'dı, bunu da Telegol'de söylemişti yine. :-)

https://www.fenerbahce.com.tr/Content.aspx?CID=5079- Yazı kaldırılmış.

https://www.google.com.tr/search?q=%C...s=qFU&filter=0

ÇAPARİ RESTAURANT'DA İFTAR YEMEĞİ YİYECEK OLAN FENERBAHÇE KART SAHİPLERİ

09.10.2006

KADIKÖY 6.NOTERİ HUZURUNDA YAPILAN ÇEKİLİŞ İLE ÇAPARİ RESTAURANT'DA İFTAR YEMEĞİ YİYECEK OLAN FENERBAHÇE KART SAHİBİ MİSAFİRLERİMİZ.

Editttt: Yazı hala duruyormuş, zan altında bırakmayayım bari: https://www.fenerbahce.org/icerik/haber/5007/

ulan biz barış pas atamadı, balta adam kaçırdı diye kızıyoruz, elemanlar nasıl hallediyorlar işlerini.

arda görsün bunları.

cevresını bu yavşaklardan temizler dilerim

Allahım şu adamların şikeci olduğu resmen tescillensede küme düşürülseler nolur. Şikeci diye damgalansınlar üstünden 100 yıl geçsede muhabbeti yapılır bunun unutulmaz. Sezon boyunca bize kümede kal diye dalga geçtiler ama şerefle küme düşmek şerefsizce şampiyon olmaktan daha iyidir

Tv8'de de Arda gitsin diye ağladığı videoları, eleştirileri falan veriyor Sinan Engin...

emre bittin oğlum sen :asd:

bu bir totem konusudur;

emre'nin nasıl bir pislik olduğu telegoldeki iddialar sayesinde tescillensin, olay mahkemeye sevketsin, eziklerin şampiyonluğu alınsın, emre denen arkadaşın lisansı yırtılsın hayatında bir daha futbol topunu evinin arka bahçesinde bile oynayamasın...

:bid::bid:

ama yerse...

yer mi? bence yemez... midem bulanıyor...

Bu ezikler emrenin şike yaptığı ortaya çıkınca zaten Galatasarayın topcusuydu falan derler utanmadan.

Bu ezikler emrenin şike yaptığı ortaya çıkınca zaten Galatasarayın topcusuydu falan derler utanmadan.

öyle diyorlar zaten. mesela emre bazı maçlarda çirkefliğini çok abartıyor, fenerliler de savunamıyorlar bazen, o zaman da, e tabii galatasaray'dan çıktı olacak o kadar diyorlar.

öyle kafaları gidik.

Üst Alt