Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Cevap: Fenerbahçe - Ankaragücü maçında şike iddiası !

Eger bu olay dogru ise Fenerbahce Degil emre ceza yer Ankaragücü oyuncusu Kaan´da ceza yer

SURUM SURUM SURUN EMRE!

Emre Belezoğlu'nun kariyeri.

1-Zamanında e-5 te aşırı hızı yüzünden birini ezerek resmen cinayet işlemiştir.Cinayetini günahını, galatasaray külübü ört bas edip hayatını kurtarmıştır.

2-Sadakat duygusuna sahip olmadığı için daha önce .. kurtaran galatasaray kulubünü gözünü kırpmadan satmıştır.

3-İngiltere'de siyahi oyunculara ırkçı sözler söylediği için soruşturma geçirmiştir.

‎4-İsviçre maçında rakip futbolcuları hastanelik eden grubun elebaşlarındandır ordaki başarılı performansı ile 5 maç oynamama cezası emre'ye; 5 maç seyircisiz oynama cezası milli takıma verilir.

‎5-Macaristan maçında takım arkadaşları gol attığında o onlarla sevinmek yerine basın tribününe koşar. ve malum kol işaretini yapar...

Haydeee | Facebook

Emre'nin de Aziz Yıldırım'ın da suçsuz olduğunu düşünüyorum. Emre milletvekiline ağır sözler söyledi, çocuğunun üzerine yemin etti. Aziz Yıldırım Ankaragücü'ne laf etti. Geçen yıl ve bu yıl ki yaptıkları suçlamaları eleştirdi. Suçu olan insan davranışı değil bunlar.

En kısa zamanda gerçekler ortaya çıkar da herkesin içi rahat eder inşallah. Kimsenin de aklında bir soru işareti kalmamış olur.

Emre şerefsizide,Aziz oğlanıda şike yapmıştır fener'in 3 puanı silinip Trabzon şampiyon ilan edilmelidir.

GÜNAHLARIN TAKIMI FENERBAHÇE DEDİK CEZA ALDIK .

Adamlar haklıymış ceza vermekte , bilemedik .

ŞAKALARIN TAKIMI FENERBAHÇE.

Her şey apaçık ortada. Fenerli medya bunu gündeme getirmeyecektir.

Ben;

Arda'ya acırım. Emre gibi bir insana bu kadar yakın durabiliyor ve Ahmet Bulut gibi birine menajerliğini veriyorsa.

Ve ayrıca böyle bir menajerle çalışabilen futbolcularımız; Hakan Balta'ya, Ufuk Ceylan'a, Aydın Yılmaz'a ve Serkan Kurtuluş'a da acırım.

Emre'nin de Aziz Yıldırım'ın da suçsuz olduğunu düşünüyorum. Emre milletvekiline ağır sözler söyledi, çocuğunun üzerine yemin etti. Aziz Yıldırım Ankaragücü'ne laf etti. Geçen yıl ve bu yıl ki yaptıkları suçlamaları eleştirdi. Suçu olan insan davranışı değil bunlar.

En kısa zamanda gerçekler ortaya çıkar da herkesin içi rahat eder inşallah. Kimsenin de aklında bir soru işareti kalmamış olur.

Emre suçlumu değilmi bilmem ama suçu olan insan böyle konuşmaz diye birşey olmaz.Ne söyleyeceğide belli olmaz.5 aylık çocuğu varmış Allah bağışlasın da her çocuğu ölenin günahımı var..Neyse..

Emre çıkıp Göktaş'tan özür dileyecekmi.?Adam haklı çıktı.

bunun üstüne gidecek tff varmiki yok hic bisey olmaz herzamanki gibi

Yıllardır izlemediğim ve izlemekten imtina ettiğim programı kardeşimin telefonu üzerine oturdum ve dikkatle izledim.

Ve bana göre bu gece önemli bir işe imza atmışlardır. Açıkçası Ahmet Çakar'ın sorduğu sorular gayet yerindeydi.

Yeni yasa da çok açık bir ibare var: ''Bir spor müsabakasının sonucunu etkilemek amacıyla, bir başkasına kazanç veya sair menfaat temin eden kişi 5 yıldan 12 yıla kadar hapis ve 20 bin güne kadar adli para cezasına çarptırılır.'' diyor.

Ankaragücü kulübü savcılığa başvuracak sanırım. Bulunmasalar dahi program da konuşulanları savcıların suç duyurusu sayması lazım.

İsmi Ekrem olan şahıs zaten yasa metnine göre tabiri caizse baştan okka altına gitmektedir. Zira kendisi Asli Fail'dir.

Burada asıl mesele yine yasa da yer alan ''kendisine menfaat temin edilen kişi'' kavramı ki müşterek fail kısmına da anlatılanlara göre Emre ve Ahmet Bulut giriyor.

Keza doğal olarak Fenerbahçe kulübü de kendisine menfaat temin edilen kurum olarak sorumludur.

Bu meselenin üzerine gidilirse, -ki artık bu saatten sonra Trabzonspor'un ve Ankaragücü'nün bu meseleyi ciddi şekilde takip etmeleri gerekir- çok can yanar.

Yalnız bu olayı sadece federasyonun takibine bırakmak bana göre sakınca doğurur. Zira çoklarının indinde zaten tarafsızlığını yitirmiş bir federasyon vardır.

Bu tarz işlerin içinde hangi kulüpler varsa, hangi kişiler varsa cezalarını çekmelidirler. Türk futbolu sürekli aynı şaibeleri ve aynı kuşkuları yaşamaktan kurtarılmalıdır.

İtalya'da Milan ve Juventus gibi takımlara dokunulabilmişse, Türkiye'de de hak edene dokunulmalıdır. Şayet bu işin üzeri örtülmeye ve farklı saiklerle hareket edilerek, konu örselenmeye çalışılırsa, Fenerbahçe camiası bundan sonraki tüm müsabakalarında ve gelecekte yaşayacağı şampiyonluklarda zan altında kalacak ve hiç bir zaman bu ülke de gerçek şampiyon olarak saygı görmeyecektir.

Umarım bu meselenin sonuna kadar üzerine gidilir.

Emre suçlumu değilmi bilmem ama suçu olan insan böyle konuşmaz diye birşey olmaz.Ne söyleyeceğide belli olmaz.5 aylık çocuğu varmış Allah bağışlasın da her çocuğu ölenin günahımı var..Neyse..

Emre çıkıp Göktaş'tan özür dileyecekmi.?Adam haklı çıktı.

Benim kendi izlenimim o yönde. Suçlu insanın canlı yayına bağlanıp o lafları söylemesi oyun olamaz gibi geliyor bana. Kendini kaybetmiş bir Emre izledim o gün. Tabiki olayı aydınlatacak kişiller bu işin profesyonelleri.

Trabzonspor yada fenerbahçe, kendi takımım olmadıktan sonra, şampiyonlukların mali getirileri dışında önemi yok.

Ama insanın adalete olan inancını ve emeğe olan saygısını zedeleyen çok şey var.

Trabzonspor'un 82 puanına gerçekten üzüldüm şimdi.

ahmet bulut: "ben yarin gerekeni yapacagim.." ahmet cakar: "yooo, yarin size gerekeni yapacaklar.." :D :D :D

Sike tek tarafli olmaz emre sike yapmis ise Futbolcu Kaan´da sike yapmistir fakat Ankaragücu baskani Sayin Ahmet gökce oyuncumuza güveniyoruz diyor ? Ben birsey anlamadim.

Üst Alt