Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Beyler siz ya.mac seyretmiyorsunuz ya da art.niyetlisiniz,zaten sene basindan beri bu sekilde oynuyor takim denayer hem lato hem linnes ten daha iyi adamlar sirf sagdan geliyor tamam lato ve linnes daha bindiriyor olabilir ama arka bos kalirsa bize bindirirler,sakin

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kadro güzelde 3'lü defans olayı beni de endişelendiriyor.Ama dediğiniz gibi 3 lü defans arasında fernando girerse işin rengi değişir.Birçok sonuca gebe bir 90 dakika kazanırız yada kaybederiz alt tarafı 1 maç önemli olan maçtaki hatalardan ders çıkarmak ve bundan sonrası için motivasyonu bozmadan yolumuza devam edebilmek.

Denayer o bek çıkışları bek yapmaz.
Mariano, Ofansif ve Denayer daha defansıf oynayacak Bek Rolünü...ve ara sıra Stoperler ile 3lü bir tandem oluşturacak

Genellikle yayılım böyle olur

587dc3361f2cb3e28e22dcc033ba36c8.jpg

Beyler tekrarlamak istiyorum, sakin olun. Daha maç başlamadı, sahaya diziliş belli değil, bu düşünülen kadronun nasıl işleyeceği belli değil. Bir saat var, derbi ve kendi sahamızda oynuyoruz maça odaklanın, heyecanımızı maça aktaralım.

Son düzenleme:
ve ordan muhtemelen daha çok gelecekler, en ii defans hücümdur
Neden, neden, neden. 9 haftadır kazanan takım ve sistem derbi için neden değiştirilir. Maç arenada, biz fbye değil onlar bize önlem almalıydı.
Denayer stoper değil, sol bek oynasa daha da kötü. O kanattan atak yapma şansımı sıfır olacak. Üzerimize oradan gelecekler diye, sol kanat ileriye hiç çıkamaz olacak şimdi.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

klasik 3-4-3 oynayacağımızı sanmıyorum. Tolgayı tek basına solda bırakmak intihar olur. Denayer sol bek oynar diye düşünüyorum. Kazanan sistemi bozmaz, bozmamalı.

Beyler tekrarlamak istiyorum, sakin olun. Daha maç başlamadı, sahaya diziliş belli değil, bu düşünülen kadronun nasıl işleyeceği belli değil. Bir saat var, derbi ve kendi sahamızda oynuyoruz maça odaklanın, heyecanımızı maça aktaralım.

Woaw kenan senden böyle bir yazı görünce ağlamaklı oldum. Daha uzun uzun yazıp anlatmak istediğini sonda tek cümleyle bitirmen gibi birşey bekliyordum.

Sanki latoyla linnes üst düzel sol bekde denayeri istemiyosunuz. Sırf eleştirelim mantığında çoğunuz. Sol bekte lato olsaydı linnes niye yok linnes olsaydı lato niye yok. Tolgayı oynatmasa tolga niye yok oynatırsa tolga hazır degildi neden var. Ezbere yorum yapmayın bi kerede takımı siz tudordan daha iyimi tanıyosunuz çok bilmişler sizi. Lucescu da süper hocaydı size göre.
Lato nun isabetsiz ortalarını gördük...

Üst Alt