Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

siz 3lü oynıcaz sanıyorsunuz da bu herif fernandoyu da stoperlerin arasına çekecektir. ucube bir şey oynıcaz.

Yine mantıksız arkadaş yazılanlar Tolga niye sol önde oynuyor. Sol Bekte oynayan adamın defansı kötü olduğundan. Sol önde Orta saha, Sol bek Stoper iyi oldu. gol yemeyiz böylece o kanattan hakikaten tebrikler.

Denayer sol bek de oynasa, üçlü savunma da oynasak fark etmez. Tudor yine bir derbide saçmalıyor. Sezon başından beri iyi giden takıma müdahele ediyor, hem de Fenerbahçe maçında. Bu maçı kazanacağız ama bu durum Tudor sayesinde değil, Tudor'a rağmen olacak.

siz 3lü oynıcaz sanıyorsunuz da bu herif fernandoyu da stoperlerin arasına çekecektir. ucube bir şey oynıcaz.

Kanka geçen maçın aynısı ya. Sadece rodri yerine tolga. Lato yerine denayer oynuyor. Ben öyle düşünüyorum şahsen. 3 lü dizerse hata yapmış olur. Ama 3 lü dizeceğini sanmnıyorum. Fernando arkaya gelip denayer ile mariano öne çıkacaktır 8 maçta olduğu gibi.

Yav bunlar bizi korner atmadan yendiler geçen sene hala sistem diyen var sen yakaladıklarını at bakayım maç ne oluyor.. süper final de de aynısı oldu aydın kaçırdı kaçırdı maç onlara döndü..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt