Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Arkadaslar gercekten biraz sakin
Tolga solda falan oynamiyor, hic oynamadi, bildigin ortasaha
Linnes de Lato da hucum yonu iyi ama geri donuslerini begenmiyor
Fernando surekli kapatmak kademeye girmek zorunda kaliyor
fbnin malatya macindaki ilk golunde dirar basit bir calim ve ardindan orta yapti
Bu calimi Linnes de rahatlikla yiyebilir diye dusunuyor
Amac baski altindaki fernandoyu bir de sola yardima muhtac etmemek, bu sekilde ndiayeyi de ilk 3 mactaki gibi birazcik daha one dogru oynarken gorecegimizi dusunuyorum
Soldan atak yaparken de belhanda ve feghouliyi solda gorecegiz bence

Sanki latoyla linnes üst düzel sol bekde denayeri istemiyosunuz. Sırf eleştirelim mantığında çoğunuz. Sol bekte lato olsaydı linnes niye yok linnes olsaydı lato niye yok. Tolgayı oynatmasa tolga niye yok oynatırsa tolga hazır degildi neden var. Ezbere yorum yapmayın bi kerede takımı siz tudordan daha iyimi tanıyosunuz çok bilmişler sizi. Lucescu da süper hocaydı size göre.

3' lü de oynasak, 4' lü de oynasak Fener' in bugün elimizden kurtuluşu yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O zamanda oyuncular oynadı Tudorun etkisi yok vari yazılar görebiliriz.

Yok ben daha çok zaten kazanacağımız maçı zora soktu tarzı mesajlar bekliyorum

Adamın olayı çok bariz belli forumda bir kaç kişi var sırf Sneijder'i yolladı diye Tudor'a cephe almışlar.Hadi gönderiliş biçimi yanlış dersin anlarımda sırf bu yüzden adama cephe almak acizlik

Kaldı ki haklı olduğuda 8 puanlık farkdan belli bugün kazanmasan ne olur ? Zaten yeteri kadar kredi oluşturmuşsun kendine

Neden, neden, neden. 9 haftadır kazanan takım ve sistem derbi için neden değiştirilir. Maç arenada, biz fbye değil onlar bize önlem almalıydı.
Denayer stoper değil, sol bek oynasa daha da kötü. O kanattan atak yapma şansımı sıfır olacak. Üzerimize oradan gelecekler diye, sol kanat ileriye hiç çıkamaz olacak şimdi.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yok ben daha çok zaten kazanacağımız maçı zora soktu tarzı mesajlar bekliyorum

Adamın olayı çok bariz belli forumda bir kaç kişi var sırf Sneijder'i yolladı diye Tudor'a cephe almışlar.Hadi gönderiliş biçimi yanlış dersin anlarımda sırf bu yüzden adama cephe almak acizlik

Kaldı ki haklı olduğuda 8 puanlık farkdan belli bugün kazanmasan ne olur ? Zaten yeteri kadar kredi oluşturmuşsun kendine

Tehlikeli yazılar bunlar Aydın.

Üst Alt