Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Cevap: Fenerbahçe Platini Hakkında Resmen Suç Duyurusunda Bulundu

Bakalım sag yol mu,sol yol mu;)15 Ekimden sonra belli olacak,ya da sezon sonu:cool:

Söyle bir antipati yaparak kendimi Fenerli yerine koydum,Lan düsündüm tasındım yinede kendimi haklı göremedim.Acaba bunlar hala hangi akla hizmet kendilerini haklı görüyorlar hayret ediyorum:D

Söyle bir antipati yaparak kendimi Fenerli yerine koydum,Lan düsündüm tasındım yinede kendimi haklı göremedim.Acaba bunlar hala hangi akla hizmet kendilerini haklı görüyorlar hayret ediyorum:D

Bu durumlar genelde kuşlarda olur tüy dökme mevsimlerinde, hem huzursuz hemde beyinlerinde kısmi felç olur :)

Fenerbahçenin tek istediği masumiyet karinesi,telefon tapelerinin delil sayılmaması gibi ceza hukuğuna ait terimlerle federasyonun disiplin soruşturmasından yırtmak.O zaman soruyorum size fenerliler,ankaraspor neden küme düşürüldü?Çünkü ankaraspor yönetimi ile ankaragücü yönetimi arasında bi bağ vardı.Bu bağın ilerde şikeye yol açabileceği düşünüldüğü için düşürüldü ankaraspor.Gördüğünüz gibi Tff yaptırmını olasılıklar üzerine bile kullanabilirken emniyetin şike delillendirilmiştir açıklaması,savcılıkta yapılan itiraflar hatta etik kurulunun 5 maçta şike tespit edilmiştir açıklaması bile yeterli olmuyo bunlar için.Neden acaba???

Şöyle şerefsizleri atın forumdan adamın asabını bozuyor. Tartışmak hoşuna gidiyomuş, kıvır kıvır nereye kadar ? Belki dansöz sevmiyoruz kardeşim. Her söylenene kıvırınca tartışma oluyor zannediyor bu herifler. Ulan kıvıran bayan olsa izlerimde, sizin gibi dönmeleri midemiz kaldırmıyor belli ki.

Sizce Fener küme düsürülebilecek mi,yoksa küme düsürülmüyecek mi?

Hocam kesinleşmemiş bir şey olsa UEFA feneri CL ye alır sonucun açıklanmasını onlar da beklerdi. Sonuçlandıktan sonra Tüm Türkiye yi topa tutarlardı. Bir Fransız başkanı olan (sizde bilirsiniz ki Türkler i çok seven bir toplum değildirler) her olayda Türkiye Futbol Federasyonuna maksimum cezaları yağdıran bir kurumun elinde daha güzel bir fırsat olamazdı bunun için. Adamlar Savcı ile özel olarak konuştular karar alabilmek için ve bu kararı TFF ye aldırmaya mecbur kaldılar. Ortada kanıtlanacak bir olay yok. fener yönetimi de biliyor olacakları. Lugano, Emenike gibi oyuncularını göndermesinde ki en büyük etkende zaten buydu. Sadece kaostan yararlanmaya çalışılıyor. Kurtuluş savaşı şudur budur laflarıyla ezilen kahraman olmaya çalışıyor. ve günbegün buna müsade ediliyor. Ligte kaldığı sürece aldığı galibiyetler sonrası kamoyu oluşturmaya çalışılıyor. Seslerin tekrar çıkmasının sebebide kararın açıklanmasına yaklaşılmasından kaynaklanıyor.

Ortada bir suç var. Bu suçun cezası Kanunlarda belirtilmiş durumda. Bu kanunları sen onaylarsın onaylamazsın bilemem ama çıkartılırken bütün klüp yöneticilerinin (metriste olanlar dahil) onayları var. Akıllı olsalardı ve bu kanunu çıkartmamak için baskı kursalardı. Şayet işin içerisinde fener olmasaydı bu işler bukadar uzamazdı. Şike yapan takımlar amatöre kadar düşürülür suçu işleyenler hapse atılır ve 2 ay sonra hiç birşey olmamış gibi herkes yoluna devam ederdi. Ama biz burada hala bu konu hakkında konuşuyorsak bu Federasyonun alamadığı kararlar yüzündendir. birisi üzülmesin diye suçu legalleştirmek olmaz. Bunu yapmaya çalışmakta ayrıca bir suçtur.

uefa diyorki benim ligim elit lig.herhangi bir terddüt istemem diyor.ama bizim ligimiz dandik(tff ye göre).Aşşa yukarı aynı şeylerden şikayetciyiz.uefa aynı yaptırımları,duruşu porto ve milana gösteremedi ama bizi çok kolay bir şekilde harcadı.Bizimde yakındığımız tff nin kendi klübünün arkası durmayıp uefaya çanak tutmasıdır.

Şu durumda göz göre göre mağduruz.Bırakta bizde uefaya karşı ali cengiz oyunu oynayalım.emenike ve luganonun satışı mahkemede sunulacaktır.uefanın bize yapmış olduğu haksızlıktan dolayı bu oyuncuları kaybettik diyeceklerdir.bununda bir karşılığı olacaktır elbet.

Galatasaray bu işi aceleye getiriyor.tepki bu yüzden.Türk futbolunun uğrayacağı zararları görmezden gelip körü körüne yürüdüğü içindir bu tepki.

Sürecin başından yani 3 temmuzdan bu yana yaşananları birleştirirsek büyük resim çok rahat bir şekilde ortaya çıkıyor.Şike adı altında siyasi bir operasyondur bu.Biraz araştırırsan sende göreceksin..

uslubun olayları proveke etmeden konuşman hoşuma gitmişti. Ama siyasi demen tipik bir fenerli olduğunu ortaya koyuyor. Bu işin siyasetle ilgisi yok hatta siyasiler sizi kurtarmaya çalışıyorlar dört bir koldan. Ses kayıtları fake mi diyosun yani bukadar hadi aziz yıldırım ihaleden atıldı içeri ümit karan ve o bülent uygun... Falan filandamı helikopter satıyor:) komik oluyorsunuz bazen. Hakan düşünsene harçlığından arttırarak belkide eve döndüğünde babasından dayak yiyecek nerdeydin diye hesap sorulacak gol olduğunda mutlu olup kaybettiğinde ağlıyan çocuğun hakkını nasıl ödeyecek fener ve aziz. Artık bir baba oğluna nasıl anlatacak hayatta herşeyin para olmadığını yada hayatta iyilerin kazandığını. Futbolun tüm duygularına tecavüz etti aziz ve çetesi cezasını çekecek. Yargısız infazsa evet yargısız infaz. Yıllarca iddaa ettim sizin şike yaptığınızı sizin gibiler paranoyak komplocu dediler. Gün benim günüm adelet sağlanana kadar futbolumu temizleyene kadar iki elim yakanızda

Ben süpheliyim,Gün gectikce süphem daha da artıyor bu konuda...

Hakan kardes simdi sanki Türk Futbolu zarara ugramıyormu ki yapma gözünü seveyim....

Evet belki siyasi operasyon olabilir fakat bu gercegi degistirir mi,Yaptıkları hatayı ortadan kaldırır mı...

Tabikide uğruyor,hatta uğramak nedir batmış durumda.Kimsenin futbol izlemeye mecali kalmadı.Ama bu olaylar yıllardır var.her klüpte var,ayırım yapmıyorum..Ve Ülkenin en tepesindekinden en altındaki insanıda bunu biliyor..Bilmiyor diyen yalan söyler.

Ama işte benim yakındığım konuda bu.Zaten bilinen birşeyi temizlemek için ortalığı yaygaraya verip, ülke futbolunun anasını ağlatıyorsun hatta dünyaya rezil oluyorsun..Yılllarca gazetecilerin yazdığı hatta kendi bildiğin şeyleri görmezden gelip,şimdi 'şike var,türk futbolunu temizleyeceğiz' diyerekten siyasi oyun oynarsan kusura bakmada hadi işine derler adama..Bunca insanın gözünün içine baka baka kandıramazsın..

Ulan bu fenerliler ne komedi. Geliyor burdaki yorumları okuyor. Zaten haksız, üşenmeden üye oluyor. Birde tartışıyor. Nasıl bir itpsiniz siz yahu.

Şikecisiniz. Şike yapmak = hırsızlık yapmaktır. Futbol Hukuku-Vicdanı diye birşey vardır. UEFA yetkili kurumdur. Mantık çerçevesinde istediği takımı alır-almaz. Siz kimsiniz yahu ? Pislikler. Teneke kupa şakşakçıları. Anti-futbolun beşiğisiniz.

uefa diyorki benim ligim elit lig.herhangi bir terddüt istemem diyor.ama bizim ligimiz dandik(tff ye göre).Aşşa yukarı aynı şeylerden şikayetciyiz.uefa aynı yaptırımları,duruşu porto ve milana gösteremedi ama bizi çok kolay bir şekilde harcadı.Bizimde yakındığımız tff nin kendi klübünün arkası durmayıp uefaya çanak tutmasıdır.

Şu durumda göz göre göre mağduruz.Bırakta bizde uefaya karşı ali cengiz oyunu oynayalım.emenike ve luganonun satışı mahkemede sunulacaktır.uefanın bize yapmış olduğu haksızlıktan dolayı bu oyuncuları kaybettik diyeceklerdir.bununda bir karşılığı olacaktır elbet.

0 tolerans 2007 de çıktı

Milan 2006

Porto 2003

Ha diceksinizki 01 tolerans Bjk ve Ts avrupada ne alaka

Beter olurlar inşallah

Tabikide uğruyor,hatta uğramak nedir batmış durumda.Kimsenin futbol izlemeye mecali kalmadı.Ama bu olaylar yıllardır var.her klüpte var,ayırım yapmıyorum..Ve Ülkenin en tepesindekinden en altındaki insanıda bunu biliyor..Bilmiyor diyen yalan söyler.

Ama işte benim yakındığım konuda bu.Zaten bilinen birşeyi temizlemek için ortalığı yaygaraya verip, ülke futbolunun anasını ağlatıyorsun hatta dünyaya rezil oluyorsun..Yılllarca gazetecilerin yazdığı hatta kendi bildiğin şeyleri görmezden gelip,şimdi 'şike var,türk futbolunu temizleyeceğiz' diyerekten siyasi oyun oynarsan kusura bakmada hadi işine derler adama..Bunca insanın gözünün içine baka baka kandıramazsın..

Muhtemelen her takımda tarihleri boyunca bu isler olmustur ona katılıyorum,Ama elimize hazır böyle fırsat gecmisken neden Temizlige baslamayalım.Yoksa böyle bırakırsak bu isler dönmeye devam edecek.Unutma ,Yanlısı yanlısla asla kapatamazsın...

Çarşaf çarşaf tapeleri,resimleri,itirafları delil olarak kabul etmiyosunuz ama gazetelerin yazdıklarına inanıyosunuz öyle mi?Al o zaman.
cimbomgalatasaray_essekleradamolur.JPG

0 tolerans 2007 de çıktı

Milan 2006

Porto 2003

Ha diceksinizki 01 tolerans Bjk ve Ts avrupada ne alaka

Beter olurlar inşallah

Yapmışlarsa beter olurlar aynen.

Onların devam etmesinin 2 ayrı sebebi var.

1.cisi TS için alenen bir kanıt ve hukuki bir süreç yok.

2.cisi Bejekenin kupa iadesi ve içerdeki isimleri kulüpten "madden" uzaklaştırması. Öte yandan UEFA ligi ile, Ş.Ligi arasındaki marka değeridir.

Üst Alt