Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Sneijder'e Teklifte Bulunduğu Dönem Mesajları

Cevap: Fenerbahçe Wesley Sneijder'e Teklifte Bulundu

parasını verirsen gelir neden gelmesin yıllık 3,5 4 ver uça uça gelir bu keriz parasını anca türkiyede yada katarda alabilir.meireles sow gibi adamlar geldiyse buda gelir bizde yeni transfer olarak ahmet ilhanla aisatti yi alırız

3.5 4 ü kabul etse adam manu ya giderdi :)) adam 6nın üzerinde para alıyor beylerrrrr :))

4 Milyon kendileri verirler, 4 Milyon da ferit verir, 2 de nihat özdemir verir.al sana sneijder.

ya arkadaşlar gerçekleri konuşalım. kuşların politakası senelerdir böyle değilmi, her sene veya ara dönemde çok iyi bir yıldız getirip taraftara oynamaktır.

fenerin yıllardır sorunu ne takım olamamak, kim gelirse gelsin hangi teknik adam olursa olsun sorun yönetici zihniyetindedir.

snejder gibi bir adam geliyorsada ne kadar ödemişler beni ilgelendirmez.. bu adamın ne olduğu belli, ama fenerde ne olacağı bilmiyor daha :)

kaka haberleri yoğunlaştığında onlarda bize laf ediyordu. önemli olan alacağın oyuncuyu şov olsun diye değil- sistemine uydurup takımı level atlatmak için alacaksın..

misall farklı 3-4 oyuncuya 15-20 vereceğine

2 tane kalbur üstü adam alırsın yeter, hem kadro şişmez. hem o mevkinin hakkını verir.

kaka ve genç frei aldın diyelim..

kerim için vereceğin para 3-4 geçmez,onada vereceğin 1-2 ancaktır. amrabat durumuna göre belki gelecek için çok faydalı olacaktır. yerli olmasıda cabasıı..

kaka için ben parayı düşünmüyorum, eğer gruptan çıkarsan mutlaka trasnfer yapacaksın, alper potuk vs oalcak iş değill.

tek forvet arkaya kaka yaparsın serbest adam..

eğer hücüm anlamında bişey yapmasını bekliyosan mutlaka 1-2 adam kalbur üstü olacak.. burak cezalı veya sakatlandı ne yapacaksın ozaman. bu takımda gol atacak adam yok doğru dürüst.

bizim sorunumuz belli.

ya ofans olarak o gün iyiyiz, ya defans. oyunu çift yönlü oynayamıyoruz malesef..

şpl maçlarında en azından orta saha defansif-top yapma özelliğini yaparsak. iler deki kaka-burak-amrabat-kerim-umut-elmander artık hangi ikili veya üçlü olacaksa onların ayağına bakıcaz..

bir üst turda gelecek hangi rakip olursa olsun baskıya baskı ile karşılık verecek , belki üst düzey bir rakip oalcaksa boğacaktır bizi.

eğer hedef var ise sağlam isimlerle gider (tecrübe-yetenek), ama türkiye ligin için elbet lüks kaçar.

hedefimiz var ise ben varım, ne de olsa gelecek ismin büyüklüğü prestij-sponsorla karşılanacak güç olur...

geçen sene için anlaşılır idi, ama bu sene tur için bişey yapmak gerekiyorsa bunun yapılması gerekiyor. yetişen-arkadan gelen türk oyuncu sayısı 4-5 kişiyi geçmiyorsa istikrar için bu gerekli

bu adam için inter bonservis istemeyecek mi şaka mısınız ya ? hamitten kakadan real madrid istedi :)) hiç konuşulmuyor o sadece bütçe :) inşallah alırlarda adamı burada izleriz :) fenerde bi adam için 50m euroyu verir :) lüks tc ' de bi takım için bu bedeller

bu adam için inter bonservis istemeyecek mi şaka mısınız ya ? hamitten kakadan real madrid istedi :)) hiç konuşulmuyor o sadece bütçe :) inşallah alırlarda adamı burada izleriz :) fenerde bi adam için 50m euroyu verir :) lüks tc ' de bi takım için bu bedeller

vallaha Sneijder suanda bonservisini eline almaya calisiyor. Interin yaptigi usulsuzluk yuzunden.

Snejder'i alırlarsa helal olsun. Tek kelimeyle. Yani senin başkanın aylardır çilek çilek diye ötsün, en büyük rakibin de önüne geleni alsın. Tebrikler vallahi, başkanın yerinde olsam bu transfer olursa utanırım.

bu adamı alacak takım senelik 7m u gözden çıkarmalı tam yaşında bi topçu. Alex Ferguson bu adamın maaşından dolayı istemedi ama diyorsanızki Fenere gelir yok öyle böyle. aynı parayı alacağı daha üst seviye oynayacağı PSG yada City' e gider bu kadar net gelirse sanmıyorum fenere iyi mi iyi kazık atılır.

city çok uygun onun için.

Snejder'i alırlarsa helal olsun. Tek kelimeyle. Yani senin başkanın aylardır çilek çilek diye ötsün, en büyük rakibin de önüne geleni alsın. Tebrikler vallahi, başkanın yerinde olsam bu transfer olursa utanırım.

Basin onunde Sneijder'i ( ya da herhangi bir diger cilek icin :eek:) kim istemez, karakteriyle vs. ornek diye konusan, antrenman sonu taraftara ben de istiyorum tabii diyen, diger yandan yonetime topa basalim, su kadardan fazla vermeyin diyen teknik direktor ile yonetimin de isi zor.

Basin onunde Sneijder'i ( ya da herhangi bir diger cilek icin :eek:) kim istemez, karakteriyle vs. ornek diye konusan, antrenman sonu taraftara ben de istiyorum tabii diyen, diger yandan yonetime topa basalim, su kadardan fazla vermeyin diyen teknik direktor ile yonetimin de isi zor.

Bırakın Allah aşkına, tüm suç Terim'in suçu öyle mi? Ben Terim'in ağzından defalarca şu olursa iyi olur, bu olursa hangi teknik adam istemez cümleleri duydum. Senin yönetimin dış piyasada tek kelimeyle beceriksiz? Bunu kabul etmek çok mu zor? Melo mevzusunu gördük işte, hocanın suçu mu o? Hocanın da transflerlde hataları olduğunu kabul etmekle beraber hatanın, suçun büyük kısmı yönetimdedir.

Bırakın Allah aşkına, tüm suç Terim'in suçu öyle mi? Ben Terim'in ağzından defalarca şu olursa iyi olur, bu olursa hangi teknik adam istemez cümleleri duydum. Senin yönetimin dış piyasada tek kelimeyle beceriksiz? Bunu kabul etmek çok mu zor? Melo mevzusunu gördük işte, hocanın suçu mu o? Hocanın da transflerlde hataları olduğunu kabul etmekle beraber hatanın, suçun büyük kısmı yönetimdedir.

Basin onunde oyle konusuyor. Ailesi de Turkiye'de calismasini istemiyordu aciklamalarina inanirsak. Cok iyi Galatasarayli, ama aklinda elli tilki dolasiyor Terim'in.

Melo'nun transferinde Melo da dahil herkesin sucu var. O transferin olmayisi bir kistas olamaz.

Basin onunde oyle konusuyor. Ailesi de Turkiye'de calismasini istemiyordu aciklamalarina inanirsak. Cok iyi Galatasarayli, ama aklinda elli tilki dolasiyor Terim'in.

Melo'nun transferinde Melo da dahil herkesin sucu var. O transferin olmayisi bir kistas olamaz.

İşine gelmedi mi kıstas olamaz, güzelmiş politikan eyv. Daha çok örn veririm o da sorun değil de defalarca yazdığım için sıkıldım.

İlk cümlendeki mantıkla paralel konuşursakta başkan da kameralar önünde bambaşka konuşuyor, perde arkasında da bambaşka onu ne yapacağız peki? 4-5 tane yıldız sözünü ben vermedim, terane anlatmayın bana. Her bokun suçunu da hocaya atmayın.

İşine gelmedi mi kıstas olamaz, güzelmiş politikan eyv. Daha çok örn veririm o da sorun değil de defalarca yazdığım için sıkıldım.

İlk cümlendeki mantıkla paralel konuşursakta başkan da kameralar önünde bambaşka konuşuyor, perde arkasında da bambaşka onu ne yapacağız peki? 4-5 tane yıldız sözünü ben vermedim, terane anlatmayın bana. Her bokun suçunu da hocaya atmayın.

En uctan bir ornek vermek de senin politikan o zaman. Ona da eyv. Isine gelen ornegi veren sensin. Kardesime takim bulun diyen futbolcunun transferinin yatmasini sadece bir kisiye ya da sadece yonetime baglamak mi mantikli olan?

Ben baskan sucsuz demedim ki. 4-5 yildiz almaya kalksa bugun, antrenorunden alacagi tepkiyi yorumladim sadece.

[video]https://www.sporxtv.com/futbol/superlig/fenerbahce/sneijder-fenerbahce-sorusuna-ne-cevap-verdi-iste-oSXTVQ40463SXQ[/video]

En uctan bir ornek vermek de senin politikan o zaman. Ona da eyv. Isine gelen ornegi veren sensin. Kardesime takim bulun diyen futbolcunun transferinin yatmasini sadece bir kisiye ya da sadece yonetime baglamak mi mantikli olan?

Ben baskan sucsuz demedim ki. 4-5 yildiz almaya kalksa bugun, antrenorunden alacagi tepkiyi yorumladim sadece.

Ucunu bucağını anlamam ben. Verdiğim örnekte uç falan değil, 1 yıldır zaten elinde olan transferi son dakikaya bırakmış, onun içinde 3 ay uğraşan, evet şaka gibi 3 koca ay bununla uğraşan bir yönetimin hiç bişeyini tartışmam. Kardeşine kulüp bulması olayı da olayın uzatılmasından, sündürülmesinden sonra ortaya doğal olarak çıkan saçmalıklardan biriydi. O kadar ciddiyetsiz ve lakayt bir transfer politikası vardı ki böyle ciddiyetsiz bir yönetime böyle bir teklif şaşırtmadı beni.

Ben başkan ve yönetim dış piyasada beceriksiz ve suçlu diyorum. Sen gidip defansın göbeğine toure'yi alırsan hoca sana sadece teşekkür eder, ama sen hocaya el altından sürekli borcumuz var, idare et dersen adam saçma da olsa alternatiflere yönelip dany'i getirir. Hocanın net başarısız hatta hatalı olduğu konu amrabat ısrarıdır. Onun harici hikaye, 1. derece sorumlu yönetimdir. Ya söz vermeyeceksin, ağzından çıkana dikkat edeceksin yada konuştuysan yapacaksın. Bu kadar basit.

Ben taraftarım, destek istenirse boğazım yırtılırcasına bağırırım, maddi destek ver dersen cebimdeki paranın yarısına ürün alırım. Ama sen benim sevgimi tek kelimeyle kullanıp beni kandırıyorsan da dur derim. Sözleri biz veriyoruz, Fenerbahçe alıyor. İnsanın da artık sabrı taşıyor haliyle.

Ben taraftarım, destek istenirse boğazım yırtılırcasına bağırırım, maddi destek ver dersen cebimdeki paranın yarısına ürün alırım. Ama sen benim sevgimi tek kelimeyle kullanıp beni kandırıyorsan da dur derim. Sözleri biz veriyoruz, Fenerbahçe alıyor. İnsanın da artık sabrı taşıyor haliyle.

Fetih Hoca DUR demeseydi Başkanımıza..

Bugün kadro da Forlan-Ronaldinho-Podolski olacaktı...

Hep Fatih Hoca durdurdu maddi açıdan zarar verir diye... Başkan kendisi söyledi beni frenleyen hoca oldu diye..

Şimdi tonla yıldız doldurmak önemli değil.. önemli olan takım olmayı başarabilmek..

Ondan sonra çileğin kralını alır GALATASARAY..

Kaka'nın tam sırası aslında...Devre arasında..

Sen gidip defansın göbeğine toure'yi alırsan hoca sana sadece teşekkür eder, ama sen hocaya el altından sürekli borcumuz var, idare et dersen adam saçma da olsa alternatiflere yönelip dany'i getirir. Hocanın net başarısız hatta hatalı olduğu konu amrabat ısrarıdır. Onun harici hikaye, 1. derece sorumlu yönetimdir. Ya söz vermeyeceksin, ağzından çıkana dikkat edeceksin yada konuştuysan yapacaksın. Bu kadar basit.

Ben bu yonetimi savunmuyorum, ama Terim'in Toure'yi kabul edip etmeyecegi konusunda suphelerim var. Kendisi soyledi Muslera'da fiyat yukselince Lauro'yu alalim diyen benim diye. Melo transferinde de bekleyin, soyle yapmayin, su kadar vermeyin diyordur benim bildigim Terim.

Baskan futboldan anlamiyor en basta. Ergun Gursoy karda yuruse izini belli etmezdi oglu ise hangi havaalanindaysa o an internette. Tulun'u ilk donem transfer islerine karistirmak, Albayrak'in Amrabat transferinde olayi duygusala baglamasi, Shaqiri icin canli yayin aciklamalri hep yanlis seyler tabii.

Üst Alt