Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı..

Cevap: Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı..

Başta çok güldüm de şimdi gerçekten adama üzülüyorum..Kendi stadında yapılan anonsa inanıp coşuyor, sonra küfür edecek gibi oluyor edemiyor..Boğazında düğümleniyor kelimeler..Yazık gerçekten..

Neyse tekrar düşündüm de beter olsunlar..:asd:

Maçtan sonra da dayadılar reklamları yarım saat reklam gösterdiler. Nereden buldularsa o kadar reklamı :D

Çok güldük başımıza gelmesin...Bknz Cem Yılmaz,,

Biz 2006da da gülmüştük, 4 senede Dünya Kupası zamanında, ayın çekiminden mi etkileniyor artık ne yapıyorsa Fener son maçta gidiyor.. Komedi yaa :D

mahuehuaheuahuhuauehe

bu arada şunu da hatırlatayım: biz, ne kimseyi aşağılarız, ne sahtekarlık olaylarına girişiriz; ne de mağlubiyeti hazmedememezlik yaparız.

haa.. aynı durumda biz de olsak üzülürdük. ama kimseye bok atmaz, kendi acımızla kavrulur dururduk.

sahaları kazmadık biz. rakibimizi hiç bir ortamda rencide etmedik. 5-6 yol yediğimiz maçlarda bile başkalarını suçlamadık.

bunları yaparsanız herkes nefret eder tabi sizden! tüm Türkiye mutlu, bir tek ezikler ağlıyor..

BUDUR!

...

Şansa bak! Maçın son 5 dak sını izlemedim bir nevi totem yaptım keşke izleseydim kaçırmazdım o zaman bu eğlenceyi.Kesin açardım fb tv yi.

puhahahahahahahahaha:D:D:D

yemin ediyorum bu sene hem ligi hem kupayı hemde avrupa ligini kazansak bu kadar sevinmezdim.

buda mı gol değil be buda mı:D:D:D

Babam dıyokı oglum nıye gulup duruyon gel baba ızle sunları sen olsan gulmezmısın??

İzlemeyen kalmasın bu videoyu..Resmi televizyonunu bile yanıltmayı başardı adamlar..Gariban 20 saniye sevinebildi...:D Sonra 2-1 mi derken çok fena oluyor..Her izlediğimde gülüyorum..Bilgisayarda arşive kaydettim bile..:asd:

Üst Alt