Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı.. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı..

Cevap: Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı..

Arkadaşlarla fbtvden dinledik maçı biz de. 2-2 dedi. Arkadaş bjkye saymaya başladı. Sonra hayır deyince büyük bir rahatlama oldu ortamda. D:

Yok mu bunun videosu ya,kardeşim anlattı durdu da tv'de izleyemedim ben maç sonrasında.Maçı da izleyemeyince kaldım öle ortalıkta :)

Var mı bunun videosu bir yerlerde ?

YouTube - FENERBAHÇE TRABZONSPOR 1-1 BURSASPOR ŞAMPİYON Teprikler

5.30 "Simdi fenerbahce atagi devam edecek, Alex Alex Alex Alex ortaya dogruu KIMSE YOKMUU!.. Simdi Emre Emre Emre.. sag ayak.. Emre soluna aldi.. EMREEEE VURUYOOR.."

Adam kalp krizi geçirecek neredeyse..

Maçın sonundaki faul(faulle alakası yok) sırasında Deivid'in oyunu sakinleştirip topu Bilica'ya vermesi,onun da kaleciye dönmesi sırasında Volkan'ın da zaman geçirmesi hatta o ara maç bitti diye sevinen taraftarlar falan olmasaydı hakem sizce maçı 4 dk uzatmış iken 93:58 de bitirebilir miydi ? Sorarım hepinize..Ya bu kadar taraflı bir yönetim olabilir mi son dakikalarda olmayan faulu çalmak.Ardından yaratılan ortam nedeniyle şampiyon ilan edilen Fenerbahçe'nin başına bir kaza gelmesin diye maçı erken bitirmek..Valla bravo yani..Söylencek o kadar söz var ki..Hiç birini haketmiyor bu ezikler!!

Maçın sonundaki faul(faulle alakası yok) sırasında Deivid'in oyunu sakinleştirip topu Bilica'ya vermesi,onun da kaleciye dönmesi sırasında Volkan'ın da zaman geçirmesi hatta o ara maç bitti diye sevinen taraftarlar falan olmasaydı hakem sizce maçı 4 dk uzatmış iken 93:58 de bitirebilir miydi ? Sorarım hepinize..Ya bu kadar taraflı bir yönetim olabilir mi son dakikalarda olmayan faulu çalmak.Ardından yaratılan ortam nedeniyle şampiyon ilan edilen Fenerbahçe'nin başına bir kaza gelmesin diye maçı erken bitirmek..Valla bravo yani..Söylencek o kadar söz var ki..Hiç birini haketmiyor bu ezikler!!

maç bittikten sonra sırıtışı vardı ki :) oda fenerin şampiyon olduğunu sandı ve ohh yırttık diye rahatladı o anda.. ama buna da şükür diyelim, olmadık bir penaltı falan da yaratabilirdi..

maç bittikten sonra sırıtışı vardı ki :) oda fenerin şampiyon olduğunu sandı ve ohh yırttık diye rahatladı o anda.. ama buna da şükür diyelim, olmadık bir penaltı falan da yaratabilirdi..

O sırıtışı eziklerin haketmediklerini düşündüğüm için yazmadım,idare et artık :)

Maç bitti hakemin yüzünde bir tebessüm.

Oh maç berabere ama Fenerbahçe şampiyon diyor sanki içinden.

1 dakika geçmeden kafasından soğuk sular dökülüyor Yunus'umun :D

bu yılın en güzel günüydü benim için dün..maç bitti net gitti ttnet hatları kilitlendi aradım arıza onarımı var dediler bana fenerlilerin parmağı var gibi geldi..bugun geldi ancak net.. gül gül midem ağrıdı benim iki gündür yanaklarım falan uyuştu antuya girmeye cesaret edemiyorum yarılırım falan gülmekten :D

Gerilere düşmesin bu başlık..İzledikçe keyifleniyorumm..:D 2-2 mi 2-2 mi zuhahahahaha

bu topic'in basligi, bursa'dan gol haberi mi var? 2-2'mi. 2-2'mi diye degistirilsin.. cunku sadece spikerin degil tum fenevli angutlarin dramiydi o :D:D:D:D:D:D:D

Evet Bursa'dan gol haber mi var 2-2 mi diye değiştirilip sabitlenebilir..Ömür boyu unutamam ben bu olayı ya..:D Her gün en az bir kere izliyorum mutlaka, uzun süre de böyle devam edecek gibi..:D

Üst Alt