Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı.. - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı..

Cevap: Fenerbahçe Tv'deki spikerin dramı..

Bu arada Bursadan gol haberi mi var 2 2 mi 2 2 mi :D

2901.jpg

2-2 hatta Beşiktaş penaltı kazandı :asd: :D

Öldürdü bu spiker beni ya :D

Muhahahahahh ahahahhahahah nihahahahha zuhahahahah Ulan var ya dünden beri gülme krizine girdim.Boşuna demiyorlar en büyük eğlence Fenerbahce diye.Muhahahaha

yaw bunlar sağır,dilsiz ve körler galiba.iletişim kopmuş bunlarda.adamlar bence gerçek haberi duymamak için bütün duyu organlarını kapatmışlar.off yani.sonra biz on yapınca ileride beyaz bi ışık gördüler.birileri onlara "gel,gel,gel" dedi.tokatı yapıştırınca dram başladı zaten.ah ulan eziklik seni görünce acısam mı ,gülsem mi ne yapacağımı şaşırıyorum.teşekkrler fb iyiki varsın..:D:D

Sene 1970-71, fenerbahçe:1 - beşiktaş:0, maç sonu fenerbaheçli taraftarlar haber alır Galatasaray yenildi diye hemen şampiyonluk turlarına başlarlar fakat haberli yoktur ki... Galatasaray PTT maçı, Galatasaray'n 7-1'lik üstünlüğü ile bitmiş :) tarih 2009-2010 televizyonun, radyonun, cep telefonunun olduğu bir ortamda aynı tabloyu yaşıyoruz, işte görüyorsunuz teknoloji nekadar gelişirse gelişsin fark etmiyor. Mağara adamları gibi bir taraftar topluluğu ile karşı karşıyayız. Millet aya gitti bunların daha birbirlerinden haberi yok

"hınga,mınga"

Üst Alt