Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, UEFA'nın Talep Ettiği Yaptırımları Açıkladı

Bence farkli bir ceza yiyecekler ama farkli bildiriyorlar, yeni oyuncu alirsak avrupada oyanatamayiz uefa önümüsü kesmek istiyor onlarin verdi cezayi delecegiz takmiyacagiz avrupaya gitmiyecegiz bol bol transfer yapip dördüncü yildizi takacagiz derse sasirmam.

Yeni che guevara benim diyecek

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kiraliklar ve sözleşmesi bitenlerden sonra FB'in 01/07/2019 tarihi itibariyle kadrosu:

Forvet:
Frey 24

Orta saha:
Mehmet Ekici 29
Zajc 24
Tolgay 28
Eljif 19
Mehmet Topal 33
Jailson 23

Sağ kanat:
Dirar 33
Moses 28 (1 sene daha kiralık ama dönmek istiyormuş bu)

Sol kanat:
Alper Potuk 29

Sağ bek:
İsla 30

Sol bek:
Hasan Ali 29

Stoper:
Sadık 26
Serdar Aziz 28

Kaleci:
Berke 19
Harun 29

Zajc, Jailson bir de Eljif
Başka da 1 liraya satacaklari bir adam yok. Ve 10 tane falan üst düzey adama ihtiyaçları var. FFP içinde kalıp bunu basarmalari imkansız bence. 2 sene değil ciddi bir süre Avrupa arenasında olamayacaklarını düşünüyorum.

Öğğğhhh miğdem bulandı
Lağım bile burdan daha güzeldir, yahut da Halkalı çöplüğü

Fener kendi açıklamasında 2017/2018 sezonu diyor ısrarla.

hea pardon

The Club undertakes to have a maximum Break-even deficit of EUR 30 Mio for the Reporting Period ending in 2016, of EUR 20 Mio for the Reporting Period ending in 2017, and of EUR 10 Mio for the Reporting Period ending in 2018. • Additionally, the Club agrees that for the Reporting Period ending 2017 and for the Reporting Period ending 2018 the employee benefit expenses to revenue ratio is restricted and that the amortisation and impairment of the costs of acquiring players’ registrations is limited.

su olabilirmi
2018 sonunda bakilmis yani onceki sezonu da kapsayan harcamalar dahildir fln.

Her gün her gün tavsiye veriyor mr. Vizyın, devamlı başında bidi bidi yapan, şöyle yapsan daha iyi olur diyen birinin varlığı gibi...
uefanin eeh bi susun tavsiyesi is loading..

Men cezası almalarını istemiyorum. Asıl bomba transfer yasağı olur. Öyle bir yetkisi var mı FFP cezası olarak UEFA'nın bilmiyorum ama. Kesin küme düşerler :)

Bence gizliyolar bu işi. Uefa kesinlikle kabul etmez o fenerol kampanyasını. O zaman her klüp böyle kampanya adı altında dışarıdan kafasına göre para sokup borçlarını kapatır. Bir akıllı bunlarmı sanki. Çıkar yakında kokusu

Üst Alt