Fenerbahçe, Van Der Wiel ile Görüşmelere Başlandığını Borsaya Bildirdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Van Der Wiel ile Görüşmelere Başlandığını Borsaya Bildirdi!

O rezil hollandada bile yer bulamamis demek ki kendisine donk misali , neyse gectigimiz sezon bankolari olan sneijder ile persie yi de gorduk ligimizde . ikisi de firtinalar estirdiler

Sinan Bilgin

Yazmıyım diyorum kongre üyesisin belli bir kültürün var yada paran çok oraları beni ilgilendirmez.
Ama seni uA forumdan Troll diye fişlemişler hatta atmışlardı bari burayı trolleme uA'da bir sen vardın Troll burdaki çoğu renkdaş zaten trol cesaretlendirme Trolleri lütfen.

DONT FEED THE TROL

Hollanda futbolu dokunulmaz mı?

Forumdaki bazı arkadaşlara göre Hollanda über alles.

Ayıptır yahu.

uA forumunda yoneticilik yapan zat beni soyledigin sebepten degil kendisine adil forum yonetemedigini ap acik soyleyebildigim icin atti . Forumlar yoneticilerin modlarin malidir , keyfe keder dahi atabilirler

Soyledigin davranisi yapmiyorum , benim gorusum , kayitsiz sartsiz bir adam yabanci diye daha sahaya bile cikmadan hemen olumlu algilanmamasi gerektigi .. bunun tonla ornegini yasadik , ustelik adamin geldigi ulkenin bu donemde futboldaki durumu meydanda

ki yazdiniz , o takima bile girememis , ve geldigi takim 8-9 senedir CL yuzu gormemis bir takim .. ve geldigi ulke ,futboldaki yeri belli

simdi bu adama ben olumsuz gorus bildirince hata mi oluyor

Avrupa'da sayılı sağ beklerinden. Kalite kokan mükemmel 1 transfer, malesef fb yaptı. Bizim dursun bursa'nin kazma oyuncularına milyonlar bayılsın ancak.

Fener müthiş bir takım her oyuncusu kalite ve ön elemede kim çıkarsa çıksın rahat şampiyon lar ligine kalır ve kesinde şampiyon olurlar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gg den iyi transfer malesef sakatlık problemi yok bizde sabri kazmasıyla uğraşalım hala 3,5 euro feda yaptı deiye

Son düzenleme:
Kuşlar çok mantıklı hamle yaptılar. Gönül gibi artık ne vereceği belli olmayan abartı bir oyuncudan kurtuldular ve Wiel gibi potansiyelli bir oyuncuyu aldılar.

Hollanda futbolu düşüşte olabilir ama futbolun f sini bilmeyen, sistem nedir bilmeyen bir ülke ve ligi Hollanda'nın bu halinden bile geridedir. Kimse çıkıpta ama biz 3-0 yendik demesin. O yüzden bu tip oyuncular bizim yerlilerden her zaman daha öndedir. GG avrupa şampiyonasında izleyenler görmüştür daha nerde duracağını bile bilmiyor ve bu adam 30 küsür yaşında ve Türkiye'nin en iyi sağ beki deniliyor.

Wiel başarılı olur olamaz orası ayrı bir mesele ama gayet yerinde bir hamle olmuş.

Bizim ligin üstünde bir transfer ancak Avrupa kalitesinde bir oyuncu değil, ne olursa olsun. Sezon başı Van Rhijn vardı hani onun gibi düşünelim, oynayış tarzlarıda çok benziyor zaten.
Biri Kenny Tete'ye diğeride Serge Aurier'e formasını kaybetti. İstikrarlı bir oyuncu değil ama her maç en azından 10 üzerinden 6'yla oynayabilecek potansiyele sahip. Ama ben şöyle söyleyeyim, Linnes eğer başarılı bir sezon geçirirse ve gerçekten taraftarın gönlüne taht kurarsa Linnes'in en iyi performansı, VDW'in en iyi performansının mutlaka daha üzerinde olacaktır. Bonservissiz olması bu transferi mükemmel kılıyor, cidden iyi transfer ama benim görüşüm abartılan kadar iyi bir oyuncu olmadığı yönünde.

Wiel basarili olabilir basarisiz olabilir , fakat benim sordugum merak ettigim sey su , bu adam bu degerde ve kapasitede ise ,

1 ,tercihini neden en olgun yasinda bombalarin patladigi , 10 senedir Cl arenasinda gorunmyen bir takim ve turkiye den yana kullanir

2 , neden bu ozelliklerde bir adama 3 asagi 5 yukari bir para veren avrupa klubu cikmaz

Mesela konu dani alves olsa anlarim , oralarda seviye farki var , barcelona postalasa juventus aliyor bu yasta bile .. fakat wiel eger 27 yasinda fb ye dusuyorsa bir sorun vardir

Wiel basarili olabilir basarisiz olabilir , fakat benim sordugum merak ettigim sey su , bu adam bu degerde ve kapasitede ise ,

1 ,tercihini neden en olgun yasinda bombalarin patladigi , 10 senedir Cl arenasinda gorunmyen bir takim ve turkiye den yana kullanir

2 , neden bu ozelliklerde bir adama 3 asagi 5 yukari bir para veren avrupa klubu cikmaz

Mesela konu dani alves olsa anlarim , oralarda seviye farki var , barcelona postalasa juventus aliyor bu yasta bile .. fakat wiel eger 27 yasinda fb ye dusuyorsa bir sorun vardir

sneijder,baros,bruma,hagi,popescu hangi nedenden bize geldiyse oda aynı nedenden türkiyeye geliyor.. illa değişik olacam diye başka takım taraftarlarının alay konusu olmaya gerek yok iyiye iyi kötüye kötü denir.

Gesendet von iPhone 6 mit Tapatalk

sneijder,baros,bruma,hagi,popescu hangi nedenden bize geldiyse oda aynı nedenden türkiyeye geliyor.. illa değişik olacam diye başka takım taraftarlarının alay konusu olmaya gerek yok iyiye iyi kötüye kötü denir.

Gesendet von iPhone 6 mit Tapatalk

Bunlarin verdiklerini , veremediklerini gordugumuz gibi wiel in de iyisini kotusunu once bir gorelim ,sonra iyi kararmis degilmis deriz

ben cok gordum hamit imza attiginda forumdaki sevinc nagralarini 4 sene once .. simdiki yorumlarla karsilastiralim mi mesela

Ulan fb yine bayılmıştır euroları 5M imza parası + Yıllık 3M euro + maç başı + Prim + araba+ev vs vs.. nerden baksan yıllık bir 6-7 M euro girdi yoksa Wiel in ne işi var

Üst Alt