Fenerbahçe, Van Der Wiel ile Görüşmelere Başlandığını Borsaya Bildirdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Van Der Wiel ile Görüşmelere Başlandığını Borsaya Bildirdi!

Wiel bize gelseydi , GG'yi parmağında oynatır ...ğında sallar diyecekti sayın forum sakinleri.

şimdi bir kesim her ikisini de kötülerken , diğer kesim GG > Wiel diyerek kuş dedikodusu yapıyorlar..

O rezil hollandada bile yer bulamamis demek ki kendisine donk misali , neyse gectigimiz sezon bankolari olan sneijder ile persie yi de gorduk ligimizde . ikisi de firtinalar estirdiler

Donk diyorsun da Donk kicikirik Kasimpasa'da oynuyordu van der Wiel ise PSG'de.

Ayrica Donk ne alaka yahu. Donk ne yapmis da milli takimda yer bulacakmis kendisine? Ne sacma bir karsilastirma bu Sinan bey.

İyi oyuncu bişey demiyorum ama benim aklımda çok soru işareti var,şimdi Paris bu adama önce 3 milyon Euro teklif etti sonra 3.5 verdi Wiel reddetti menajeri illa 4 istedi. Paris güle güle dedi sonra monaco ve roma ile görüşmelere başladı onlarda da imza parası filan baya şeylerden dolayı transferi olmadı. Fener ne kadar maaş verdi buna merak ediyorum

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Maaşı az imza parası boldur bu arkadaşın el altından iyi para gitmiştir yine klasik fener tepkisi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi oyuncu bişey demiyorum ama benim aklımda çok soru işareti var,şimdi Paris bu adama önce 3 milyon Euro teklif etti sonra 3.5 verdi Wiel reddetti menajeri illa 4 istedi. Paris güle güle dedi sonra monaco ve roma ile görüşmelere başladı onlarda da imza parası filan baya şeylerden dolayı transferi olmadı. Fener ne kadar maaş verdi buna merak ediyorum

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Örtülü ödeme yaparlar.

Bence RvP vr Nani de açıklanan paralardan daha fazlasını alıyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Avrupa'da sayılı sağ beklerinden. Kalite kokan mükemmel 1 transfer, malesef fb yaptı. Bizim dursun bursa'nin kazma oyuncularına milyonlar bayılsın ancak.
xD

Ajax taraftarlari nasil mutluydu bunu sattiklarinda. Adam Ajaxtaki son aylarda Van Rhijn'a bile yerini kaptirmisti. Sahada uyuyor diye Hollandalilar her zaman bundan sikayetciler. Bosuna bunca zamandir milli takima bile alinmiyor. Kafasi baska seylerde; elbise markasi var Elia ve Demy de Zeeuw ile beraber (BALR) ve rap ve rapci tarzi hayat ile mesgul. Bir zamanlar kendisi milli takimdan hasta olarak ayrilip ayni aksam Lil'Wayne konserinde fotograf cekip paylasip baya bir tepki almisti:
58133_hp.jpg

Bizim lig icin bence cok pasif ve zayif kalir: kendisi 'soft' ve ruyaci tipten oldugu icin daha cok teknik liglerde is yapabilirdi bence. Gorecez ama ben pek muazzam bir performans gosterecigine inanmiyorum.

Üst Alt