Fenerbahçe Yöneticisinden Galatasaray'a Skandal İfadeler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yöneticisinden Galatasaray'a Skandal İfadeler

Güzel bir amaç için toplanıyor , maç yapılıyor .

Sonuç ne olursa , olsun bir mesaj verilmeye çalışılıyor topluma.

Sonuç olarak bu gibi şaklabanlarin tavırlarina bak 🤣

Bir yol olmaz bizden.

yav ben anlamadım zaten bu koç değil miydi hocaya sokak kabadayısı diyen, sicili bozuk diyen, kulübe hakaretler eden. bunlar değil miydi bize resmi siteden fetö imasında bulunan. bunlar değil miydi korsan bildiriler yayınlatan.

bu alçaklarla dostluk muhabbeti nerden çıktı, nihat özdemir'e karşı tavır bir anda neden yumuşadı son dönemde anlamadım. saçma sapan işler dönüyor son zamanda. takım ligde doğranıyor biz ise futbolla yakından uzaktan alakası olmayan kadınları toplayıp arenada dostluk ayağına fb'den 7 yiyoruz.

daha geçen hafta tff vekili olan GS düşmanı servet yardımcı kadıköyde poz veriyordu yav. neyin peşindesin elmas, şöyle ite kopuğa laf söyletiyorsun söyle de bilelim.

Bu şerefsiz özür dilemeden ikinci maça çıkmamalıyız bu konuda kampanya yapmalıyız! Çünkü onlara göre konu kadın şiddeti falan degil!

Bunları insan yerine koyanın insanlığından şüphe ederim.

Kadına şiddete hayır temalı bu maç eğer ki kadıköyde oynanmış olsaydı eminim ki tribünlerden futbolcularımıza ve teknik ekibe orospu, kaltak, sürtük, senin bilmem nerene koyayım diye küfürler havada uçuşacaktı.

Bunların değil, bunları insan yerine koyup dostluk maçı ayarlayanın ben de taaaa..

Bu işin organize sebebi, kadına şiddete karşıyız mesajı vermekti...
İş amacından çıktığına göre ikinci maça gerek görmüyorum.
Bu sefer de kaçtılar diyerek kendini eğleyebilirler. Sorun değil.

Bu ülkeden neden bi halt olmucanın en güzel örnegi ülkenin cok ciddi bir sorununa dikkat cekmek icin kadınların yaptıkları dostluk macında bile Fanatiklik rezillik bu rezillerle mac organize eden yönetimde suclu

Üst Alt