Fenerbahçe Yöneticisinden Galatasaray'a Skandal İfadeler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yöneticisinden Galatasaray'a Skandal İfadeler

Lan oğlum ben sizi babanıza müjdeleyen ebenin doğurttuğu çocuğun mommysini fakayım. Arenada Halil Umut Meler denilen şerefsiz dog shit yüzünden elimizden kurtuldunuz şimdi assholenuz kaşınıp duruyor. MR Diamond sen de bunların Tonguesini kesip avradı mahil bölgelerine sokmazsan adam değilsin.
Aksam aksam sesli guldum. Kalemine saglik.

FGCHiVHXoAQt9_2

yav ben anlamadım zaten bu koç değil miydi hocaya sokak kabadayısı diyen, sicili bozuk diyen, kulübe hakaretler eden. bunlar değil miydi bize resmi siteden fetö imasında bulunan. bunlar değil miydi korsan bildiriler yayınlatan.

bu alçaklarla dostluk muhabbeti nerden çıktı, nihat özdemir'e karşı tavır bir anda neden yumuşadı son dönemde anlamadım. saçma sapan işler dönüyor son zamanda. takım ligde doğranıyor biz ise futbolla yakından uzaktan alakası olmayan kadınları toplayıp arenada dostluk ayağına fb'den 7 yiyoruz.

daha geçen hafta tff vekili olan GS düşmanı servet yardımcı kadıköyde poz veriyordu yav. neyin peşindesin elmas, şöyle ite kopuğa laf söyletiyorsun söyle de bilelim.
Burak Elmas'ın ilk yaptığı ziyaretlerde bütün bunların cevabının yattığını düşünmekteyim.

Ayrıca savaşı da yanlış cephede yapıyoruz. TFF ile savaşacak bir durum yok. Çünkü ortada bir TFF yok. Nihat Özdemir kendi inisiyatifiyle oraya kahve makinesi bile alamaz. Tamamı siyaseten ele geçmiş bir kurum ve bize ayar çeken de bu siyaset kurumu. Artık yönetimlerin karnından konuşmasına gerek yok. Yüzde 1 lik partilerin peşinde koşan siyaset, 20 milyonluk Galatasaray'ı karşısına almaya cüret ediyorsa bedelini ödeyeceğini hatırlatmak şart.. Başka hiçbir çözümü yok bu durumun.

Üst Alt