Fenerbahçe Yöneticisinden Galatasaray'a Skandal İfadeler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yöneticisinden Galatasaray'a Skandal İfadeler

bunlar neden böyle ya gercekten üzülüyorum. milyar yillik dünya tarihinde türkiye diye bir yerde Ali Sami Yen bey amacimiz türk olmayan takimlari yenmek gibi bir vizyonla takim kursun sonra gelsin fenerbahce denilen bir mide bulantisi kahpe takim ezeli rakibin olsun. böyle bahtsizlik olamaz ya. üzülüyorum keske seviyeli bir ezeli rakibimiz olsaydi da misal onlari yenince gurur duysaydik veya yenilince saygi duyup tebrik edebilseydik

Yenince sevinilmesi doğal. Karşı yaka olayı hiç anlayamamış. Taraflar arası mizahi atışmalar bile normaldir. Sporun güzelliği budur. Lakin amacı olan bir şeyde holiganca tavır sergilemek, şiddete karşı olan kompseptte hele de böyle bir amaca hizmet edemez. Yazdıklarınız ve söylediklerinize bakınca ne kadar saptırdığınız da ortada. Salak ayağına yatmaya lüzum yok. Şahsen Ali koltuğunu Burak Elmas ile sağlama alma derdinde. Koskoca camianın buna alet olmasını şahsım adına kabul edemiyorum. Eleştirim varsa bunadır. İkinci maça kesinlikle çıkılmamalı.

if (TFF==Fenerbahçe)
Organize Kötülük=Organize Kötülük+1
elseif ((Fenerbahçe==TFF) && (Galatasaray Kompleksi>Fenerbahçe Sevgisi))
Organize Kötülük=(Organize Kötülük)^2
else
'ağzınıza geleni söyleyin'
end

Üst Alt